Як увійти в режим налагодження через USB у Cyanogenmod


30

Щойно я встановив Cyanogenmod 11 на HTC One, і тепер я повністю не в змозі підключитися до нього через USB з мого ПК з Linux, тому я не можу передати більше ROM або програми.

Як увімкнути доступ до USB, подібно до "режиму налагодження USB", що спостерігається на Android Android ROM? Я переглянув налаштування, але нічого не позначено USB.


Чи просто приховані параметри розробника? Де параметри розробника в Android 4.2?
eldarerathis

1
Тож дозвольте мені зрозуміти це. На встановленому за замовчуванням встановленому на Android пристрої за замовчуванням, призначеним для використання Joe Average Sixpack, були встановлені параметри розробника за замовчуванням, але Cyanogenmod, який настільки складний в установці, що лише розробники можуть це зрозуміти, приховує параметри розробника за замовчуванням? Хто курсує цією залізницею? Але ні, це, здається, не є проблемою. У мене взагалі немає доступу до USB. Я навіть не можу підключитися до телефону як USB-накопичувач.
Серін

5
Для вашого першого моменту: HTC може розмістити параметри розробника десь інші, але вони за замовчуванням приховані у ванільних версіях Android на 4.2. Отже, це стосується будь-якого пристрою Nexus або будь-якого пристрою з немодифікованою версією Android (тоді як HTC сильно його модифікує). Другий момент: масове зберігання сильно відрізняється від режиму налагодження, а режим масового зберігання був замінений MTP навколо Android 3.0. Якщо ви використовуєте Linux, то проблема може бути на стороні ПК, оскільки багато дистрибутивів все ще мають труднощі з MTP. Які вам потрібні: режим налагодження чи спосіб передачі файлів?
eldarerathis

Дійсно, MTP працює не просто на Mac (принаймні, не в ОС X 10.9.5), а натомість телефон Android, який ви підключаєте через USB, просто ігнорується (навіть якщо ви переходите на свій телефон Android і встановіть опцію USB на MTP). Якщо ви хочете мати можливість передавати файли на Mac, рішенням є встановлення офіційного додатку під назвою Android File Transfer: android.com/filetransfer
Sorin Postelnicu

Відповіді:


37

Зайдіть у налаштування> про телефон

У нижній частині списку ви побачите запис для "Номер збірки".

Натисніть його 5 разів, і ви побачите спливаюче тост, повідомляючи про те, що параметри розробника ввімкнено.

Поверніться до головного меню параметрів та торкніться опції розробника, і ви побачите прапорець USB-налагодження приблизно на півдорозі списку.


2
Працює на CyanogenMod 11 / Android 4.4.4
l0b0

3
У CyanogenMod 13 / Android 6 параметр було перейменовано на налагодження Android.
Сорін Постельніку

1

Ось найкраще рішення:

Перейдіть у Налаштування → торкніться панелі пошуку та введіть usb→ виберіть Скасувати авторизацію налагодження через USB . А тепер ви можете ввімкнути налагодження Android.


Покровитель: Це може виглядати як відповідь LQ, але насправді це працює. Я тестував його на моєму COS12.
Firelord

1

Хоча, можливо, це не так для HTC One, якщо у вас нова / менш часта модель, можливо, вам потрібно додати ідентифікатор USB-пристрою до ~ / .android / adb_usb.ini:

Спочатку перевірте ідентифікатор USB-пристрою, перевіривши, який ідентифікатор з'являється під час вставлення телефону:

$ lsusb
[...]
Bus 001 Device 049: ID 2970:2282  
[...]

Потім додайте до ~ / .android / adb_usb.ini:

echo 0x2970 >> ~/.android/adb_usb.ini

Це спрацювало на мою новітню бурю Wileyfox.


0

Установки -> Зберігання -> Натисніть Меню -> З'єднання USB-комп'ютера


Це навіть не віддалено вірно. Ваша відповідь - це популярні методи передачі даних, в основному USB-накопичувач, MTP та PTP, за винятком зарядки телефону.
Firelord

0

Налаштування -> Про телефон -> Неодноразово натискайте Номер збірки -> Перейти до параметрів розробника -> Натисніть на налагодження Usb


Це правильно, але це саме те, що P Fitz вже сказав два роки тому (прийнята відповідь). Було б корисніше, якщо ви зможете відповісти на деякі запитання, на які ще немає відповіді.
Dan Hulme

0

Якщо у когось із вас є Cyanogen 13, і вам цікаво, звідки зникла опція USB-налагодження: тепер у програмах Developer є ще одна опція, і вона називається "Налагодження Android" (і вона за замовчуванням відключена).

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.