Яка різниця між GSM та WCDMA при переході на ручний мережевий режим?


12

Я читав цю відповідь і мені потрібно це краще зрозуміти:

У чому полягає технічна різниця між "вибором GSM " та "вибором WCDMA " у меню налаштувань мережевого режиму? Для економії заряду акумулятора я планую перейти з автоматичного на ручний режим, і хочу знати, що станеться, якщо я дотримуюся GSM або WCDMA.

Я на HTC HD2 з Android 2.2 FroyoStone.


На жаль, я випадково проголосував за те, щоб закрити це. Будь ласка, ігноруйте!
Матвій

@Matthew Читайте: Немає проблем :)
Mehper C. Palavuzlar

Відповіді:


14

Що вас тут телефонують, по суті, запитуєте: ви хочете використовувати лише 2G мережі передачі даних, лише 3G мережі даних або автоматично перемикатися між ними залежно від того, що найкраще?

Установка GSM надасть вам доступ до мереж передачі даних 2G (та 2.5G) за допомогою стандартів та швидкості передачі даних GPRS або EDGE .

WCDMA надасть вам доступ домереж 3G (використовуючи звичайні 3G або HSDPA стандарти та швидкості).

Нормальною настройкою буде Авто , яка дозволяє телефону автоматично вибирати найкращу (зазвичай найшвидшу) мережу передачі даних, яку він може забрати в зоні, в якій ви зараз перебуваєте, але оскільки це передбачає використання всіх мікросхем та антен 2G та 3G використовує більше енергії, ніж примушує телефон завжди використовувати те чи інше.

Недоліком вибору GSM є те, що він зупинить ваш телефон підключення до високошвидкісних мереж передачі даних 3G, але заощадить енергію, оскільки мікросхеми та антена 3G (WCDMA) не будуть використовуватися.

Недоліком вибору WCDMA є те, що він взагалі не дозволить вашому телефону користуватися мережами 2G (тому якщо ви знаходитесь у районі, де немає підтримки 3G, то на вашому телефоні не буде сигналу даних), але якщо ви знаходитесь у районі, який ви знаєте, має хороший 3G-сигнал, то вибравши це, ви заощадите енергію.


Ви говорите про сигнал передачі даних, чи це також впливає на сигнал дзвінка? Вони однакові?
бехзад

... А як щодо 4G?
ashleedawg
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.