Папка автоматичного резервного копіювання Google Photos виключення


42

Увімкнено автоматичне резервне копіювання в Google Асистент для фотографій. Також увімкнено функцію локальних папок, щоб фотографії, створені іншими програмами, крім камери, також створювали резервні копії.

Однак сюди входять фотографії та відео з папок, які я не хочу робити резервну копію. "Включити локальні папки", здається, є варіантом "все або нічого".

Чи є спосіб виключити папки окремо?

Я все ще хочу, щоб ці папки були розпізнані як медіа, а не резервні копії.


3
Якщо хтось хоче видалити папку з резервних копій І не визнає її медіа-файлом, ви можете додати файл ".nomedia" у цей каталог. (Просто виходжу звідси, якщо інші натрапляють на цю сторінку, як я, але не хочу, щоб папки були визнані медіа).
Dolan Antenucci

Відповіді:


40

Ви повинні мати можливість вибрати параметри папки в додатку для фотографій. На support.google :

Ви можете автоматично створити резервну копію папок фотографій та відео Android, включаючи завантажені фотографії, знімки екрана або фотографії, збережені іншими програмами.

Увімкнення та вимкнення налаштувань Відкрийте додаток Фотографії> торкніться значка / кнопки меню> Налаштування> Автозавантаження> встановіть або зніміть прапорці Резервне копіювання локальних папок

Увімкнення або вимкнення окремих папок Відкрийте додаток Фотографії> торкніться значка меню Фотографії вгорі ліворуч> На пристрої> праворуч від кожного заголовка папки, увімкніть значок хмари, щоб увімкнути або вимкнути автоматичну резервну копію для цієї папки


Ого, дякую, я не міг цього знайти ніде ...
Пол

1
Це більше не працює. Піктограми хмари зараз немає. Здається, зараз це все або нічого.

7
Якщо ви переходите до фотографії "на пристрої", з'являються іконки хмари
yincrash

1
Цей варіант повинен бути простішим, не потребуючи
гуглити

3
Спочатку потрібно ввімкнути настройки для резервного копіювання local folders. Тоді ви зможете побачити хмари на on deviceекрані
maclir
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.