Тимчасово захистити електронну пошту / смс, коли пристрій передавати іншим?


17

Скажіть, мій двоюрідний брат хоче якийсь час пограти з моїм телефоном / планшетом. Давайте зробимо вигляд, що мені дуже приємно і приємно дозволити йому грати з ним, поки хоче, але глибоко всередині я трохи хвилююся, коли він читає мої електронні листи та смс із цікавості. І в мене є інші речі, щоб я не міг залишатися і дивитися.

Якщо в поточних програмах GMail або SMS немає функції "тимчасового блокування", чи можна написати окрему програму, яка контролює доступ до існуючих програм на пристрої? Наприклад, щось на кшталт "com.google.android.gmail.Main тимчасово захищено, намалюйте правильну схему для відкриття".


4
Мені це подобається, коли я дозволяю і іншим грати з моїм пристроєм.
GAThrawn

Відповіді:
1

У двох найкращих додатків для заміни SMS - Handcent & GoSMS, є можливість встановити екран введення PIN-коду, перш ніж надати доступ до програми.

Вони також дозволяють розширити цю функціональність і до вбудованого SMS за замовчуванням.

GoSMS також дозволяє користувачеві застосувати цей екран безпеки до ВСІХ додатків, але це, як правило, перешкоджає, а не допомагає, IMO.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.