Чи можу я встановити Android на своєму пристрої, який не є Android?


121

Багато людей хочуть спробувати / використовувати Android, не купуючи новий телефон Android. Як я можу встановити Android на свій поточний телефон або пристрій під керуванням Nokia Symbian, Maemo або MeeGo; Microsoft Windows Mobile або Windows Phone 7/8/10; Apple iOS (iPhone); ОС BlackBerry RIM; WebOS Palm; Samsung Bada; WebOS HP; Firefox ОС Mozilla; чи інший телефон / операційна система?

Відповіді:


147

Короткий відповідь

Теоретично всі пристрої, які відповідають мінімальним вимогам Android, можуть працювати з Android, це лише питання налаштування Android для пристрою.

Довга відповідь

Хоча Android є відкритим кодом і може бути модифікований відповідно до багатьох пристроїв, драйвери програмного забезпечення та апаратних засобів найчастіше не є доступними, особливо не вихідним кодом. Android не буде працювати на пристрої без драйверів для цього конкретного пристрою, тому це означає, що ви не можете просто скласти код для Android і запустити його на своєму телефоні.

Android - це зовсім інша операційна система, ніж інші телефонні платформи; Наприклад, Android та Windows Phone 7 настільки ж відрізняються, як Ubuntu та Windows 7 для ПК. Це означає, що навіть якщо у вас є драйвери WP7 для вашого пристрою, вони не працюватимуть на Android. Вам доведеться змінити ці драйвери, щоб вони були сумісні з Android, і, можливо, вам знадобиться переробити інженер багато коду. Це дуже складно і забирає багато часу, а іноді навіть команда людей має з цим мало успіху. Навіть отримати нову версію Android для роботи на телефоні Android може бути важко.

Перевага в тому, що багато виробників телефонів зараз випускають версії одного пристрою з різними операційними системами. Один із прикладів - HTC HD2, який працює під управлінням Windows Mobile 6, але дуже схожий на Android HTC Desire Z. Для запуску на HD2 Desire Z потрібні лише незначні зміни.

Android ROM / проекти для телефонів, які не належать Android

Різні розробники доклали зусиль, щоб створити Android ROM, який можна встановити на інших пристроях або почали це робити. Для опису кожного проекту / ПЗУ будуть використані наступні статуси:

  • Попередня альфа: етап концепції. Ви поки не можете використовувати Android.
  • Альфа: Android технічно корисний, але багато основних функцій відсутні.
  • Бета-версія: Більшість основних функцій Android є корисними, але це досить баггі.
  • Повно: Це майже так само добре, як і "справжній" Android!
  • Невідомо: Це, ну ... невідомо.

Пристрої Apple iOS

Раніше існував проект iDroid для перенесення Android 2.3 на розірваний iPhone (2G або 3G), але проект загинув у 2014 році, не ставши стабільним. Здається, ніхто більше не працює на порту для iPhone або iPad.

Прилади Bada

Пристрої LG (власна ОС)

Пристрої WebOS (HP)

Пристрої Windows Mobile 6

HTC

Samsung

Можливо, ви зможете завантажувати Android із SD-картки на своєму пристрої WinMo, залишаючи WinMo неушкодженим на своєму пристрої. У цьому посібнику показано, як це зробити, і він працює на багатьох пристроях WinMo.

Пристрої Windows Phone 7

Ще немає.

Прилади Maemo та MeeGo (Harmattan)

Symbian пристрої (Nokia та Sony Ericsson)

Наразі невідомих успішних спроб порту Android на пристрої, спочатку розроблені для Symbian.

Інші власні пристрої ОС

  • Samsung Jet S8000 / S8003
    • Android 2.3: Дивіться JetDroid . Бета-версія .
    • Android 4.0: Див. CM9 . Альфа

x86 Планшети / ПК

Проект Android-x86 розробляє дистрибутив Android для систем на базі x86, таких як Apple Macs, більшість ПК та планшетів Windows. Деякі пристрої Android вже мають x86 SoC, наприклад серії Dell Venue та серії HP Slate.

Android-x86 поставляється із завантажувачем GRUB, що дозволяє йому бути подвійним завантаженням з Windows / Linux / OS X. Він може бути встановлений на розділ жорсткого диска / SSD під час початкової установки.

В Android-x86 немає функцій LiveCD. Він регулярно оновлюється останньою версією Android.

Для отримання додаткової інформації про Android-x86 та більш конкретної довідки, перегляньте наші часто задані питання щодо android-x86 .Не соромтеся додавати цю відповідь, оскільки нові ПЗУ виходять для більшої кількості пристроїв!


Я думаю, що в android-x86 є liveCD.
jiggunjer
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.