Видаліть програми, заблоковані продавцем телефону


86

Я використовую Samsung I9000, і у мене є деякі прикрої програми, які попередньо встановлені постачальником телефону, наприклад, магазин музики, користувацький веб-браузер та інші програми, що протікають в пам'яті.

Ці хитрі програми не можна видалити ні Manage applicationsінструментом, ні редагуванням плиток програм у передньому меню.

Я думаю, що я повинен бути користувачем root або щось, щоб позбутися цих додатків, але я не знаю як.Відповіді:


55

Так, ви повинні вкоренитися. Щоб увійти до системи, перегляньте це питання: Як я виконую корінний пристрій Android?

Один з найпростіших способів видалення системних програм після вкорінення - використання резервного копіювання Titanium . Ви можете просто натиснути додаток і вибрати Видалити.

Примітка. Будьте уважні, що ви вилучили! Ви можете скористатися Titanium, щоб створити резервну копію, перш ніж видалити їх, якщо телефон нестабільний або перестане працювати.

Також зауважте, що завантажувач може відновити системні програми при перезавантаженні. Якщо можливо, розблокуйте завантажувач; Вам також може знадобитися встановити спеціальний ROM, який декодесується, або відредагувати зображення, яке відновлюється завантажувачем. Це залежить від вашого конкретного пристрою, але із SGS у вас не повинно виникнути проблем із завантажувачем.


7
Важливий застереження: вилучення програм із акцій зазвичай призведе до виходу з ладу оновлень OTA з вашого оператора. Як правило, краще використовувати TiBU, щоб "заморозити" програми, щоб оновлення було без проблем.
Логотипи

Заморожування - найкраще рішення, навіть якщо вам не потрібні оновлення OTA. Заморожування еквівалентно видаленню, якщо ви ігноруєте простір на ROM. За допомогою цього ви можете повернути зміни, якщо вони вам знадобляться в майбутньому ...
Android Quesito

19

Ви також можете використовувати ADB для видалення програм, але методи застосування простіші. Оскільки використання ADB не потребує ринку, це буде працювати для користувачів, коріння яких, але які не можуть або не бажають використовувати Android market або подібні ринки.

./adb remount #ROOT IS REQUIRED TO REMOUNT /system read-write
./adb shell
cd /system/app

Щоб побачити, що встановлено: pm list packages

Щоб видалити пакет:

rm PackageName.apk
pm uninstall class.name.of.package

Наскільки я можу сказати, CyanogenMod вимагає лише rmкроку, а не pmкроку; якщо ви використовуєте дезадапсовану версію Android, вам може знадобитися лише крок rm.

Якщо ви стурбовані, вам може знадобитися додаток у майбутньому (через оновлення в ефірі), ви можете adb pullскопіювати apk на робочий стіл (замість того, щоб перемістити його в інше місце на вашому телефоні) або просто mvapk на вашу карту uSD або USB-накопичувач.

Дивіться http://wiki.cyanogenmod.com/wiki/Barebones для отримання додаткової інформації.


2
adb remountне є необов'язковим кроком. Вам потрібно знову встановити / системний розділ для читання-запису.
Брам

Я бачу. Дякую. Я видалив за допомогою програми резервного копіювання Titanium. видається, що безпечніше для видалення системних / програмних пакетів. Кожен, хто абсолютно впевнений, що не хоче програми, може видалити пакунки з оболонки, як ви показали. Примхливий, але ризикований :-)
hAcKnRoCk

Моя відповідь є тут, оскільки є група користувачів Android, які не мають (або не хочуть) ринку Android Android, але мають кореневий доступ до своїх пристроїв. Досить просто adb pullна apk на робочий стіл, перш ніж видаляти його з телефону. Я додам це до своєї відповіді.
Брам

Я також люблю pm disable com.packageзаморожувати додатки. Увімкнути їх знову легко, якщо щось зламається. Використовуйте adb shellте , suщоб перейти до кореня.
Хлоя

Ось більш поглиблений підручник для тих, хто цікавиться: Як видалити програмне забезпечення для перевізників / OEM без кореневого доступу
brasofilo

15

Ви не можете їх видалити без кореня, вони встановлені в каталог, до якого не можна отримати доступ без root. Однак ви можете зробити наступне найкраще, закрити очі, засунути пальці у вуха та йти ля-ля-ля-ля, роблячи вигляд, що їх немає. Спосіб зробити це - отримати пусковий апарат (наприклад, ADW, якщо пам'ять служить), що дозволяє приховувати піктограми. У такому випадку вони все одно будуть встановлені (і якщо щось запустить їх, вони спливуть), але принаймні вам більше не доведеться їх дивитись.


ADW робить трюк більш-менш. Я не зміг знайти спосіб, який "приховує" програми, але я можу перемістити всі образи піктограм у папку, щоб вони не були в дорозі. Якщо хтось знає, як "приховати" їх більш ефективним способом, будь ласка, дайте мені знати.
Анкета

1
LauncherPro може приховати програми зі списку програм, щоб вони не турбували вас (Меню -> Налаштування -> Загальні налаштування -> Приховані програми). Але вони все ще відображаються в результатах пошуку тощо, але це, мабуть, найближче, до чого можна дістатись.
onik

4

Так, для видалення попередньо встановлених програм вам доведеться викорінити телефон.

Дивіться ці питання тут і тут .

Перед тим, як видалити будь-які програми, ПЕРЕКОНАЙТЕ, що ви зробите резервну копію через Nandroid. Ви можете видалити додаток, на який покладається система (з тих чи інших причин). Проведіть пошук і переконайтесь, що безпечно видаляти додатки, які ви хочете видалити.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.