Як відрегулювати звуковий баланс навушників телефону Android?


21

Мої навушники незбалансовані - одна гучніша за іншу, тому мені потрібно відрегулювати баланс гучності звуку, щоб виправити це. Як я можу це зробити на Android?


Будь ласка, надайте більше інформації! Який телефон ви використовуєте? Чи вкоренився телефон?
reubenjohn

1
Це Samsung Galaxy Ch @ t GT-B5330 (Android 4.1.2). Укорінено, так. Я просто думав, що має бути офіційний загальний спосіб зробити таку важливу річ, як ця.
Іван

Визнавши, що це дивно і прикро, що немає загального способу зробити це, і навіть там є, мабуть, це не зовсім очевидно.
reubenjohn

Я використовую Nexus 7 2nd Gen, що працює на Lollipop, і це неприємно бачити, що немає функції регулювання балансу.
Куазі Ірфан

Відповіді:


8

Залежно від телефону, що розглядається, можливе швидке рішення:
перейдіть у Налаштування-> Звук-> Музичні ефекти та залежно від телефону, за замовчуванням ви можете мати додаток, який керує музичними ефектами, в яких ви легко зможете знайти бажане налаштування.

Але якщо ваш телефон укорінений , більш надійним рішенням буде встановити додаток / драйвер музичних ефектів: Viper (в основному сторонній аудіодрайвер для андроїда), який можна включити або вимкнути за бажанням.

Додаток, крім того, що зможе виправити незбалансований стереосистему, має потужний і широкий спектр дивовижних варіантів посилення звуку, які обов'язково мають бути у вас незбалансованим стереосистемою чи ні!
Насправді я більше не можу насолоджуватися музикою, коли її вимкнено :( - - - -;)


У моєму телефоні немає такого меню, як "Музичні ефекти". Я також встановив додаток під назвою "AudioManager", але і там не знайти балансу.
Іван

@Ivan Розширив своє рішення у відповідь на додаткову інформацію, яку ви надали.
reubenjohn

Так. Минуло деякий час, але я остаточно вкоренила телефон і встановила Viper. То як я можу використовувати його для зміни балансу? Я бачу еквалайзер та інші речі, які я не думаю, що мені потрібно, але поки що немає балансу ...
Іван

2
Це трохи старо, але для запису у відповідь на @Ivan, вам потрібно перейти до Меню -> Налаштування інтерфейсу користувача -> Експерт для Viper, щоб показати вам налаштування для зміни балансу. Тоді вам доведеться прокрутити весь шлях до Майстерних воріт (Обмежувач) -> Панорама каналів, щоб змінити баланс. Незручно, у нього є лише заздалегідь визначений перелік співвідношень з кроком 0,1, що, в моєму випадку, є дещо неточним, що призводить до того, що звук все ще буде трохи неврівноваженим, але це краще, ніж нічого. Як
звучить

Здається, існує робочий спосіб без встановлення сторонніх програм для цього. На вкоріненому телефоні відредагуйте /system/etc/mixer_paths.xml, <path name="headphones">відредагуйте або додайте <ctl name="RX1 Digital Volume" value="83" /> <ctl name="RX2 Digital Volume" value="83" />, змінюючи стандартні 83, де потрібно. Здається, RX1 - лівий канал, а RX2 - правий. На основі вихідного файлу .
іокануон

8

Система> доступність> слух

Я використовую LG G2


2
На жаль, це не функція Android на складі, тому елементи керування слухом недоступні на багатьох (більшість?) Телефонах.
calum_b
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.