Photo Sphere і Panorama недоступні в додатку Google Camera


17

Нещодавно компанія Google запустила новий додаток для камери під назвою Google Camera . Переглядаючи його функції, я виявив, що в ньому є параметри Photo Sphere і Panorama. Але коли я встановив його на своєму пристрої Moto G, він не має обох цих варіантів. Доступні лише розмиття об'єктива, (звичайні) параметри камери та відео. Дивіться це:

У чому причина цього? Або є якісь настройки, які я маю активувати?


1
FYI: Додаток для камер Moto G має опцію Panorama.
hims056

Відповіді:


20

У Moto G немає датчика гіроскопа (але він має акселерометр). Тому Moto G не отримав опцію Photosphere.

Насправді для Panorama не потрібен гіроскоп. Хоча очевидно є способи зробити панорами без гіроскопа. Схоже, вони використовують той же двигун, що і Photosphere, щоб робити панорами. Так що додатку також не вистачає панорами.

Джерельна нитка
Google Камера G + Нитка


3

Причин цьому декілька, але це, головним чином, через обмеження обладнання, фотосфера та панорама зшивають разом декілька зображень на рівні пікселів і вимагають певної процесорної інтенсивної роботи. Деякі користувачі також згадують, що відсутність гіроскопного датчика як можлива причина.

Я переглянув Google і знайшов щонайменше 3 джерела, які підтверджують це. Вибачте, але це схоже на вашу удачу.

http://www.engadget.com/2014/04/16/google-stock-camera-app-photo-sphere-lens-blur/ https://www.yahoo.com/tech/the-best-features- of-googles-new-android-camera-app-83124330305.html http://www.slashgear.com/moto-g-google-play-edition-hands-on-vs-motorolas-g-15313328/


1

Ви можете робити панорамні фотографії на Motorola Moto G, якщо використовуєте попередньо встановлену камеру Motorola. Існує можливість зробити панорамний знімок при проведенні пальцем зліва направо в інтерфейсі камери. Сподіваюсь, це допомагає.


Так, це допомогло. Але це я вже згадував у своєму коментарі.
hims056

@ hims056 Тому ви завжди повинні редагувати свою публікацію, коли хочете додати додаткову інформацію. Коментарі для запитів до публікацій та пошуку роз'яснень, а не для додавання інформації.
Дан Хулм
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.