Що все робить резервну копію ADB і як відновити її частину?


42

Незабаром я розблокую завантажувач і викорінюю свій Nexus 5, але я не хотів стерти всі дані, тому подумав про використання функції резервного копіювання ADB для відновлення після вкорінення.

adb backup [-f <file>] [-apk|-noapk] [-shared|-noshared] [-all] [-system|nosystem] [<packages...>]

Отже, я зробив повну резервну копію, з apk, з спільним, усі.

Перш за все, для чого створюється резервне копіювання цієї команди? Я гадаю, все. Чи включає він систему, тобто файли Android, як основні файли ROM, включаючи ядро ​​та інше? Чи відновиться ROM, коли я відновлю цю резервну копію?

Крім того, після завантаження пристрою (чого я досі не робив), чи зможу я відновити лише додатки, дані додатків та спільне зберігання з резервної копії? Або мені просто зробити резервну копію apk спільним резервним копіюванням даних, і це буде робити?

Чи можливо за допомогою стороннього додатка, root / non-root? (Титанів резервного копіювання, можливо?)

Мені потрібно більше знати.


Відповіді:


32

Для того, що робить резервне копіювання ADB, ви можете побачити наш тег-wiki . В основному, залежно від використовуваних комутаторів командного рядка, він створює резервне копіювання програм ( ) та їх даних. Повний перелік варіантів см це ..apk

Що стосується другої частини вашого запитання, ви можете побачити Чи є спосіб заглянути всередину та змінити створений файл резервної копії adb? Так, можливо витягнути його частини, і так, Titanium Backup - це одне з додатків, здатне це зробити. Інші способи описані в пов'язаному питанні.

Також варто подивитися:


4
Варто відзначити, що деякі версії APK не створюватимуть резервну копію через adb. (намір утримувати людей від крадіжок додатків.)
Рікі Бім

1
@RickyBeam має рацію. Devs може встановити ALLOW_BACKUPпрапор на "Ні"; Я стикався з парою таких додатків. Не знаєте, чи не за цим стоїть "захист від крадіжок", оскільки серед них були і програми з відкритим кодом.
Іззі

@RickyBeam PS: Якщо ви також хочете створити резервну копію цих додатків, на вкоріненому пристрої із встановленою Xposed Framework Backup All Apps відключає цю функцію "замок" :)
Izzy

2
Ой. Ще одне обмеження: воно, схоже, не охоплює SMS / MMS (див. Резервне копіювання / відновлення SMS / MMS через ADB на не вкоріненому пристрої? ).
Іззі

1
чи резервна копія adb зберігає бази даних sqlite?
tisaconundrum
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.