Чи є спосіб скопіювати файли безпосередньо між двома пристроями Android в одній мережі Wi-Fi?


10

Зараз у мене є телефон Samsung Galaxy S Android під управлінням Froyo 2.2.1 та планшет Archos 101 Android - також працює Froyo.

Обидва "підключені" до однієї домашньої мережі через wifi.

Чи існує метод, за допомогою якого я можу скопіювати файли безпосередньо між двома пристроями за допомогою Wifi?

Bluetooth - це також варіант, але оскільки я хочу скопіювати багато ескізів, я думаю, що це занадто повільно.


ОНОВЛЕННЯ

Я вибираю рішення:

Мені вдалося скопіювати файли за допомогою протоколу ftp , використовуючи swiFTP як ftp-сервер на моїй таблиці Archos та за допомогою Ghost Commander на своєму телефоні Samsung.

Якщо ви хочете спробувати щось подібне: ви можете поглянути на мої коментарі до прийнятої відповіді на моє інше питання: запитання про помилку 550, яку я отримав під час мого початкового тестування ftp , щоб побачити, що я повинен зробити, щоб зробити це запущеним.


Тепер через дні, у 2018 році, ви також можете використовувати NFC.
користувач1451111

Відповіді:


6

Здається, є кілька варіантів. За допомогою відповідного пошуку в Інтернеті є програма під назвою Bump, яка ділиться файлами, просто збираючи обидва пристрої разом. Я не впевнений, чи можна це робити через wifi, якщо він доступний, або лише через 3G.

Є ще один варіант, коли ви можете налаштувати ftp-сервер на пристрої за допомогою програми під назвою SwiFTP, яка більше не підтримується, але останнє оновлення відбулося у червні 2010 року. Ви можете встановити це на одному пристрої та використовувати ES File Explorer на іншому пристрої для стиснення та завантаження файлу за допомогою параметра FTP.

Третім варіантом буде використання Hoccer, який, ймовірно, використовує їх сервіс, як це робить dropbox, хоча я не можу бути на 100% впевнений.

Я особисто рекомендую ftp-рішення, оскільки це здається найбільш прямим вперед, і ви гарантуєте, що у вас є прямий зв'язок.


Мені вдалося встановити swiFTP на свою таблицю Archos, і за допомогою команди Droid на своєму телефоні вдалося скопіювати файли знову і звідти. Дякуємо за пропозицію та вказуєте мені на swiFTP.
Edelcom

5

Я б запропонував використовувати DropBox . Інтерфейс дозволяє завантажувати або завантажувати файли на пристрої Android. Крім того, ви можете керувати файлами з будь-якого комп’ютера, встановивши на ньому DropBox. Я був великим шанувальником використання DropBox на своєму Droid 1 :)


чудова пропозиція, але хіба це не буде повільніше, ніж Bluetooth, тому що він повинен завантажувати спочатку в Dropbox, а потім на інший Android-пристрій? наскільки я знаю, що бонус за швидкість локальної мережі працює лише з іншими комп'ютерами в мережі.
Jayrox

Dropbox має функцію "локальної синхронізації", але я не знаю, чи користується клієнт Android.
але

Ви коли-небудь намагалися завантажити сотні маленьких зображень за допомогою DropBox? І навіть незважаючи на це, я хочу "скинути" їх у ту саму папку на іншому пристрої. На даний момент я застебнув файли, завантажив їх у Dropbox (оскільки файл був 20 мб, це зайняло деякий час) і мусив завантажити їх на інший пристрій. Я просто думаю, що повинен бути кращий і простіший спосіб зробити подібний матеріал (наприклад, як програма для ftp під Windows).
Edelcom

Edelcom, є додаток Samba, який може працювати (як я не пробував між телефонами, лише між телефоном і ПК) market.android.com/details?id=com.funkyfresh.samba
Jayrox

@jayrox правда, спочатку доведеться "піти в хмару". @edelcom Добре, я не розумів, що ти робиш стільки файлів одночасно. Ви можете встановити ftp-сервер на одному пристрої, а потім FTP-клієнт на іншому?
Брайан Денні

3

Як щодо старого хорошого FTP?

Є багато клієнтів ftp (деякі файлові менеджери теж підтримують її), а також деякі серверні програми (наприклад, SwiFTP).


1

WiFi Direct повинен дозволити комунікацію пристрою до пристрою. Це новий стандарт, який незабаром повинен з’явитися на пристрої Wi-Fi (не впевнений, коли виробники це підтримуватимуть). Ось список пристроїв, які отримали сертифікацію, не на всі телефони. Я здогадуюсь, що коли буде випущено додаток, який скористається цим, на Engadget чи іншому місці з’являться новини .


Дякуємо за інформацію, але проблема не була в такому підключенні - обидва пристрої підключені до домашньої або ділової мережі Wi-Fi. Це була програма, яку я міг використовувати для передачі файлів (як ви бачите в моєму відредагованому запитанні).
Edelcom

0

Провідник файлів ES. Ця програма дозволяє надсилати файл будь-якого розміру через Bluetooth, Wi-Fi (точку доступу або локальний wifi) тощо. Дуже простий у використанні, просто підключіть обидва до того ж точки доступу Wi-Fi, виберіть файли для надсилання

(ІНШІ ОСОБИ ПОВИННІ ВІДКРИТИ ЕЛЕКТРОННИЙ ЕКСПЛОРЕР)

і натисніть надіслати або поділитися (меню спільного використання пристрою), а потім виберіть через локальну мережу зі значком ES.

Ви можете надіслати файл відразу декільком людям


-1

Блискуче додаток це - спільне . Усі інші вимагають витрат на Інтернет та дані, включаючи Bump. Крім того, немає можливості передати величезні файли (повнорозмірні відеоролики або високоякісні кліпи) через інші додатки. Підтримка крос-платформ дивовижна. Android, ioS, Mac та ПК підтримуються. Також досить швидко.


7
Ви розмістили ту саму відповідь у різних питаннях. Ви пов’язані з Shareable? Зверніть увагу, що ви повинні розкрити будь-яку приналежність до згаданого додатка згідно нашого FAQ.
Потік
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.