Як я можу виправити GPS на своєму Samsung Galaxy S?


Відповіді:


41

Чотири способи: оновлення програмного забезпечення, виправлення обладнання, скидання налаштувань / даних GPS та використання "підроблених" GPS.

Оновлення програмного забезпечення


Samsung безумовно випустила деяку погану прошивку GPS, яка не допомагає. На щастя, хороший код включений у всі останні 2.2 оновлення. Якщо можете, оновіть програмне забезпечення до 2.2. Він має багато переваг, окрім лише GPS!

Ви також можете спробувати блимати 2.3 GPS-код (див. Цю тему XDA ). Мабуть, це найкраще, і він повинен працювати з будь-яким ПЗУ.

Короткий зміст: Пряники чудові, Фройо хороші, Еклер погано.

Примітка: Меншість користувачів після поновлення на Froyo мають більш низьку продуктивність GPS. Якщо у вас є найновіше оновлення Froyo, і це справедливо для вас, я вважаю, що ви можете це виправити, продовжуючи виконувати інші кроки нижче (або 2.3 код GPS вище). У вас, ймовірно, погані дані GPS та налаштування, що залишилися від Eclair, або, можливо, це просто те, що телефон запустився "холодно" і GPS повинен спочатку зібрати деяку інформацію про сусідні супутники.

Виправлення обладнання


Це може втратити вашу гарантію, хоча якщо це зроблено належним чином, це повинно бути невизначеним.

Основна проблема для багатьох користувачів - це так, апаратна проблема - але це не проблема чіпа GPS, як дехто стверджував. Я неохоче сприйняв це сам, але, випробувавши все інше, нарешті вдався до цього виправлення, і воно спрацювало! Мабуть, апаратне забезпечення було виправлено в нових версіях пристроїв, тому якщо ви купили телефон після жовтня 2010 року, рекомендую спробувати виконати інші кроки, перш ніж робити це. Але гарна новина полягає в тому, що це легко зробити. Є детальний посібник по XDA ; ось швидка версія:

 • Зніміть задню кришку; вийміть акумулятор, SIM та SD-карту.
 • Вийміть 7 невеликих гвинтів на задній панелі пристрою та обережно відірвіть пластик підкладки.
 • Ви побачите, що стирчать 4 золотих контакту, приблизно в кожному куті пристрою. Ви помітите, що на підкладці з пластику є 4 плоских контакти на ньому, які повинні торкатися тих, що знаходяться на пристрої. (Деталі див. У посібнику).
 • Злегка зігніть контакти на пристрої вгору (міліметр або близько цього має бути добре, не перестарайтеся), щоб вони контактували з підкладкою, як вони мали на меті. Ви можете вставити щось, наприклад, невеликий складений аркуш паперу під контакт, щоб він не згинався назад.
 • Зберіть все разом і продовжуйте наступний розділ.

Виправлення обладнання (2-й варіант)


Це дійсно втрачає гарантію, але здається найкращим технічним виправленням поки що.

Проблема викликана поганою провідністю gnd між материнською платою та антеною. Він проводиться гумопровідністю. Цей тип гуми використовувався для старих nokia 8210 для підключення дисплея до материнської плати. Це було виною мера для nokia 8210.

Є два різних способи, які вимагають навичок пайки, але, як кажуть, значно покращують сигнал GPS. Читайте більше, дивіться фотографії та покроковий посібник на XDA .

Скиньте дані GPS та налаштування


 • Запустіть телефон, вимкніть GPS та встановіть GPSRestore ( альтернативне некомерційне посилання ) та Захоплюйте SGS Tools (не хвилюйтесь, для наших цілей він працює для всіх моделей SGS).
 • Відкрийте інструменти SGS та з меню « Секретні коди » перейдіть до тестування GPS та налаштувань (LBSTestMode) .
 • Натисніть Видалити дані GPS .
 • Запустіть GPSRestore. Я пропоную спершу запустити його з GPS, відмовитися від кроку 2, потім вийти назовні, увімкнути GPS і запустити його знову. Коли ваш телефон шукатиме супутники та з'ясовує, де він знадобиться, може зайняти 5+ хвилин. Цей "холодний старт" повинен підготувати ваш телефон хорошими даними, а майбутні блокування мають бути набагато швидшими.
 • Після того, як тест буде зроблений, вам слід добре пройти!

Я рекомендую спробувати лише наступне, якщо ваш GPS все ще повільний або не працює після спроби всього іншого; у більшості ситуацій сервер за замовчуванням нормально.

 • Зайдіть у налаштування SUPL / CP (у LBSTestMode, як зазначено вище) та змініть Сервер на supl.google.com (порт 7276).
 • Встановіть GPSTest , вийдіть на вулицю, увімкніть GPS та відкрийте додаток. Дочекайтеся блокування; знову ж, це може зайняти деякий час.

Використання "підробленого" GPS


Навіть найкращий GPS не вмикається миттєво. Ви можете використовувати "допоміжний GPS" або aGPS, щоб швидко отримати грубе виправлення, поки ви будете чекати, коли більш точний GPS отримає блокування; це працює лише тоді, коли у вас є доступ до Інтернету, оскільки він використовує вашу IP-адресу, щоб знайти вас. Зайдіть у налаштування GPS свого пристрою ( Settings -> Location and security) та переконайтесь, що прапорець Використовувати бездротові мережі та Використовувати датчик . Звичайно, слід також перевіряти використання супутників GPS .

Примітка. Це може погіршити ситуацію, коли телефон покладається на неточний aGPS більше, ніж на "справжній" GPS. Експериментуйте з ним і без нього.І це все! Я сподіваюся, що цей посібник працює для вас, і вам сподобається ваш недавно функціональний GPS.


2
Хола! Відмінна відповідь!
Іво Фліпс

9

Існує просте керівництво по виправленню апаратних засобів для xda-developers , яке не вимагає, щоб ви знімали будь-які гвинти. Це спрацювало на диво добре на моєму Galaxy S.

Хитрість полягає в підвищенні тиску роз’єму антени GPS, розмістивши над роз'ємом невелику смужку стрічки. У посібнику по XDA є кілька приємних фотографій та інструкцій, які, безумовно, варто прочитати.


4

У мене є кілька адаптерів Bluetooth-GPS, якими я користуюсь на всіх своїх пристроях, коли мені потрібен чудовий сигнал, оскільки приймач спеціальної форми майже завжди перевершує внутрішній GPS смартфона (через обмеження інтеграції).

Дивіться більш загальне питання / відповідь тут: Що я можу зробити, коли мій GPS не працює (або якщо на моєму планшетному ПК немає GPS)?

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.