Як завантажити файли з Інтернету в браузер Android?


11

Довго намагаючись розібратися, я все ще не можу переконати браузер Android зберегти файл із веб-посилання. Якщо посилання - це зображення, утримуючи його та натискаючи "Зберегти як", зберігається зображення, а не файл, на який він посилається. На моєму пристрої Android немає мультитач (чи потрібно це сказати браузеру, щоб завантажити?), А просто натискання на посилання для завантаження не бере мене нікуди. Хтось може мені допомогти?


не натиснувши на зображення, автоматично з'явиться запит на завантаження файлу?

@ user71767, на мій досвід, вам просто потрібно натиснути на посилання, і воно має завантажитися. Чи можете ви надати приклад веб-сайту того, що ви намагаєтеся зробити.
Даніель

Ви сказали, що "зберігає зображення, а не файл, на який він посилається", як якщо б це були дві окремі дії. Але мені здається, це два різні способи сказати одне і те ж. Тож можливо вам потрібно уточнити своє питання.
offby1

Firefox також не може зберегти файли
Ooker

Відповіді:


11

На сьогодні вбудований браузер Android замінив Chrome, що робить це ідеально добре. Ви можете довго натискати та зберігати практично будь-яке зображення чи посилання та навіть відео з багатьох сайтів, які неможливо було легко зробити на робочому столі.

Відповідь нижче для старих пристроїв:

За замовчуванням браузер Android може завантажувати лише ті файли, які система Android "розпізнає" (тобто, для обробки цього типу файлів повинна бути зареєстрована програма). На мій погляд, це дурне обмеження, але ви можете встановити Download Crutch, щоб подолати це обмеження (воно реєструється для кожного типу файлів).

Якщо ви маєте на увазі зображення, які посилаються на щось інше, і ви хочете зберегти щось інше, довго натисніть на зображення та виберіть "Зберегти посилання як" або подібне.


не працює в Firefox
Ooker

"вбудований браузер Android був замінений на Chrome": просто щоб перевірити, Chrome недоступний у ванільній збірці AOSP, чи не так?
Ciro Santilli 冠状 病毒 审查 六四 事件 法轮功

8

Особисто я просто натискаю посилання на файл і він завантажується.

Щодо зображення: спробуйте довге натискання, але замість вибору "Зберегти як" шукайте "Скопіювати URL-адресу посилання" або "Відкрити в новому вікні" або щось подібне до цих двох параметрів меню. "Скопіювати URL-адресу посилання" має скопіювати URL-адресу файлу у буфер обміну, потім ви можете вставити це посилання в адресний рядок і натиснути "Перейти", і він повинен завантажити ваш файл. "Відкрити в новому вікні", по суті, повинен робити те саме (я просто намагаюся дати вам стільки варіантів, скільки я можу спробувати). Якщо ви натиснете на посилання, під час завантаження файл може перенести вас нікуди, але на порожню сторінку.

Отже, щоб перевірити свій список завантажень: можливо, ви вже пробували це, але щоб побачити, чи файл завантажений, ви можете відкрити веб-переглядач, відкрити меню, а потім вибрати "Більше", ви повинні побачити "Завантаження". Тут знаходиться список завантажених файлів.

Інший спосіб, який ви можете перевірити, - це заглянути в папку "завантаження" на вашій sdcard (/ sdcard / downloads /) за допомогою ES File Explorer або якогось іншого провідника файлів .

Якщо це не рішення, дайте мені знати і наведіть приклад того, що ви намагаєтеся зробити, і я спробую це зрозуміти.


5

Я боровся з цією самою проблемою, хоча в моєму випадку я хотів зберегти текстовий файл (.txt), який я відкрив у браузері Chrome на Android 4.4.x (Kit Kat). Прочитавши це та інші опубліковані питання, я зрозумів, що ні Chrome, ні програми Google, ні стандартні інструменти Android не дозволяють мені просто зберегти текстовий файл з URL-адреси.

Щоб зберегти текстовий файл з URL-адреси у сховище файлів на моєму пристрої Android, я застосував програму ES Explorer Explorer File File . У ES File Explorer є диспетчер завантажень, який дозволяє завантажувати будь-який файл із заданої URL-адреси у сховище файлів на вашому пристрої.


1

Яку версію ОС Android ви використовуєте? І до якого файлу посилається зображення?

На 2.3.4 браузер пропонує мені "Зберегти посилання" та "Зберегти зображення" як два варіанти, коли натискаю на зображення, яке є посиланням (наприклад, на посилання на головну сторінку на веб-сайті http://en.wikipedia.org / wiki / Web_browser )

Але в попередніх версіях Android це було інакше. Наприклад, у 1.5, я просто бачу "Зберегти зображення" та "Переглянути зображення", тому в браузері за замовчуванням немає прямого способу збереження веб-сторінки, на яку посилається зображення.

Як зазначає Метью, тип файлу також може мати значення. На моєму телефоні 2.3.4 він запитав, чи хочу я зберегти файл, для якого немає обробника. Наприклад, для XML-файлу написано: "Вміст не підтримується в телефоні. Немає програми, щоб відкрити цей файл. Ви все ще хочете його завантажити?"

Для попередніх телефонів та деяких типів файлів вам може знадобитися встановити додаток, який може обробляти файл. "Завантажити милицю" вже немає на ринку, але, здається, є й інші, які були б підходящими.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.