Чому я не можу натиснути кнопку Встановити під час встановлення програм із невідомих джерел?


135

Я намагаюся завантажувати додаток, як видно на малюнку нижче.

Я дозволив установку програм із невідомих застосованих дій у налаштуваннях, але я не можу натиснути кнопку встановлення. Кнопка "Скасувати" працює правильно, а установка програм через " adb installПрацює правильно". В чому проблема?

EDIT: Для тих, хто має цю проблему, за допомогою CF Lumen ChainFire це виправить, оскільки додаток використовує апаратне складання, а Android не помічає "шару" вгорі поточного екрана.


Відповіді:


197

Дивлячись на ваш знімок екрана, я думаю, що ви використовуєте додатки для фільтрування екрана, такі як Twilight, f.lux, CF.lumen та фільтр bluelight. Спробуйте примусити зупинити / видалити / вимкнути додаток для фільтрування екрана, і воно знову запрацює.

Якщо ви не використовуєте жодного додатка для фільтрування, спробуйте знайти встановлені додатки, які мають можливість накладання, додатки, які можуть показувати їх вміст у інших програмах, програми з дозволом накладання (наприклад, Messenger, Musixmatch, Touch Assistant, які можуть плавати на екрані ).

Якщо ви не впевнені, спробуйте вимкнути їх по черзі у вашому Settings ⇒ Appsі знайти, який саме викликає проблему. Ви також можете шукати меню "Накреслити над іншими програмами" в налаштуваннях для Android, де будуть перераховані всі програми з цим дозволом. Якщо ви не змогли знайти меню, знайдіть дозвіл на накладення + {версія Android} + {виробник пристрою}.


8
Це спрацювало. Але чому це проблема?

41
Я вважаю, що Android відключив його з міркувань безпеки. Шкідливі програми можуть обманути користувача встановити небажані програми, показуючи щось над міткою "Встановити"?
Min Naing Oo

2
Чи можете ви сказати, чому програма фільтрації екрана викликає цю проблему? Оскільки кнопка "Скасувати" працює, а кнопка "встановлення" не працює.
Логін

6
Дякую - призупинення програми «Фільтр синього світла» на моєму Samsung Galaxy S5 вирішило це для мене!
Адам Шпієр

4
@TeoInke Тоді, що заощадження акумулятора + швидке заряджання засіб для заряджання + антивірус + очищувач оперативної пам’яті + все програмне забезпечення, наявне у програмі Всесвіту, покаже щось на кшталт «о, ваш телефон здається досить повільним. чому б не натиснути кнопку ОК внизу 'над своїм повідомленням: P
Min Naing Oo
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.