Що таке радіопрограмне забезпечення?


25

Під час встановлення користувальницького ПЗУ на вкоріненому пристрої Android вони часто рекомендують оновити мікропрограмне забезпечення радіо.

Що саме таке радіопрограмне забезпечення Android?


2
Хоча я не можу точно відповісти на це питання, я настійно не рекомендую модернізувати радіо, оскільки це найпростіший спосіб повністю замурувати телефон.
Арда Xi

Дякуємо, що задали це запитання. Доки не читав відповіді нижче, я якось вважав, що прошивка радіо посилається на прошивку для радіопередавача / приймача, радіо, яке ми використовуємо для прослуховування пісень. :-)
asgs

Відповіді:


16

Прошивка радіо керує основними функціями низького рівня, такими як підключення до мережі, Wi-Fi та GPS. Кілька років, хоча, "радіо" означає "базову смугу" і контролює лише аспекти мережевого підключення, тоді як WiFi та GPS керуються драйверами ОС, як і будь-які інші пристрої.

Зазвичай оновлення радіо не дасть вам нових функцій, але виправить проблеми з підключенням, збільшить діапазон чи продуктивність, зменшить витрату акумулятора тощо Деякі з ПЗУ вимагають, щоб ви працювали з останніми версіями радіо.

Незважаючи на те, що оновлене оновлення радіо може зашкодити ваш телефон, процес в основному такий же, як оновлення вашого ПЗУ. Просто переконайтеся, що не вимикайте телефон з розетки та не вимикайте живлення посередині, переконайтесь, що ви довіряєте людині, яка випустила мікропрограмне забезпечення радіо, і спробуйте прочитати деякі коментарі чи відгуки.


3

В якості побічної записки на радіопрограмному забезпеченні остерігайтеся оновлення їх, не бачивши тесту версії у вашій мережі.

Іноді нові прошивки радіо додають функції для деяких провайдерів мережі, що призводить до гіршої пропускної здатності, відключення та інших розбіжностей, якщо ви використовуєте їх в іншій мережі. Оператори мережі не надають телефонам такі несправні прошивки (вони чекають наступної версії або просто надають таку ж радіопрограмну програму назавжди), але якщо встановити їх самостійно, ви ризикуєте.

Але якщо ви хочете використовувати найновішу прошивку весь час, перш ніж ваш оператор мережі або виробник телефону надасть оновлення, можливо, вам доведеться взяти на себе цей ризик (Відео розбило HTC Desire при використанні з усіма, окрім останнього радіомобіля на Froyo ...)


3

Якщо ви не вважаєте, що потрібно спалахнути радіо, тоді не робіть цього. Принаймні я чув, що це не вплине на зберігання та швидкість зберігання телефону. Але якимось чином у вас є проблеми з підключенням, як-от відключені дзвінки, підключення до Wi-Fi не шукає або GPS, здається, не працює, тоді, безумовно, вам потрібно перенести радіо на іншу версію, ніж ви використовуєте на даний момент.

Якщо ви хочете побачити, на якому радіо працює ваш телефон, перейдіть до налаштувань> Про телефон> Версія для базової смуги> Перегляньте останні цифри, а потім шукайте свій телефон, як HTC бажаю останнього радіо тощо.

Примітка. Рекомендую прочитати докладніше про радіо, перш ніж миготіти. Іноді є шанс замурувати телефон, але не хвилюйтеся, якщо ви достатньо обшукали його, ви нічого не втратите. Принаймні дайте вихідні-два на пошук навчальних посібників на таких форумах, як XDA, Android Central, Google, Wiki тощо.

Щасливий спалах


1

Носії послуг телефону іноді оновлюватимуть мікропрограму вашого радіо. З невідомих причин вдосконалена прошивка радіо не завжди надається клієнтам.

Програмне забезпечення для радіопрограмного забезпечення дозволить збільшити охоплення вашої послуги, покращивши термін служби сигналу та заряду акумулятора.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.