Чи можу я використовувати сучасний телефон Android без плану телефону?


19

Я новачок у платформі Android, але хочу розробити певну розробку для Android 2.x, з надією опублікувати додаток на Android App Market зрештою. Я хотів би мати можливість протестувати свій додаток на "справжньому" апаратному забезпеченні, але в мене вже є iPhone, який сам по собі коштує досить дорого, і я не хочу платити за весь другий план мобільного телефону лише для тестування свого коду . Отже, моє запитання: чи можна придбати розблокований телефон Android і керувати ним повністю через wi-fi? Якщо так, то які функції (окрім очевидних, як дзвінки), мені не вистачатимуться?

Відповіді:


13

Так, це можливо, але це може бути складно в залежності від телефону.

Наприклад, я купив T-Mobile G1 (не версія Android Dev Phone) і мав у ньому SIM-карту. Ви можете або взяти позику у друга, або можете зробити те, що я зробив, - це придбати передплачену SIM-карту. Це коштувало менше 40 доларів. Якщо у вас є SIM-карта друга, у якого є план передачі даних, ви можете активувати телефон. Але якщо ви більше не хочете мати SIM-карту в телефоні, вам доведеться викорінити телефон і встановити CyanogenMod на нього.

Тепер, якщо ви купили попередньо оплачену SIM-карту, ви можете активувати телефон через Wi-Fi, виконавши ці кроки (це характерно для G1).

G1 - це, мабуть, найдешевший телефон, який ви можете отримати, якщо ви хочете використовувати його лише як апаратне тестування пристрою. На ebay це близько 100-150 доларів.


1
Чудова ідея про передплачену SIM-карту. Я ніколи про це не думав. Спасибі!

Насправді, наскільки я знаю, SIM-карта вам взагалі не потрібна. Я маю на увазі, що я активував свій Nexus One через wifi і просто завантажив його без SIM-карти як тест, і все (крім дзвінків, очевидно) працює нормально!

1
@kkaploon У мене був G-бренд T-Mobile. Потрібно було мати SIM-карту, щоб вийти за межі екрана "потрібна SIM-карта". Якби це версія AD1 G1, це не було б проблемою.
Брайан Денні

Я б -1 ідею отримати G1 себе. Цей пристрій є давнім часом і не запускає останні версії Android через відсутність апаратних можливостей. Ви можете взувати кілька пізніших версій, але це повільно. Я б запропонував, якщо ви все ще хочете спробувати заощадити гроші, перейдіть на телефон Samsung Galaxy S. Вони легко вкорінюються і роблять чудовий пристрій типу Wi-Fi "iPod Touch з Android". Менше $ 200 на Ebay станом на грудень 2011 року
halr9000

5

Чому ви не завантажите та не встановите Android SDK ?

SDK містить емулятор, який може імітувати майже всі аспекти пристрою.


5
Дякуємо за посилання Ось так я планую зробити більшу частину своєї розробки - я просто хочу перевірити свій додаток на справжньому обладнання, перш ніж випускати його.

3

Моєму Android Hero потрібна SIM-карта для запуску. Однак передплачена SIM-карта в розмірі 10 доларів зробить.


2

Як говорили інші, SIM-карта з оплатою - це гарне рішення для будь-якого телефону. Принаймні у Великобританії ви можете легко взяти безкоштовну SIM-карту. Vodafone або O2 надішлють вас, якщо ви запитаєте їх, або ви, ймовірно, зможете отримати його в будь-якій кількості місцевих магазинів. Просто пам’ятайте, що деякі телефони заблоковані в певних мережах, тому вам потрібно буде або отримати SIM-адресу з цієї мережі, або заплатити за розблокування телефону.

Однак деякі телефони добре працюватимуть без SIM-карти. Я використовую HTC Legend для розробки без SIM-карти, і немає ніяких проблем. Я просто використовую Wi-Fi і, оскільки він не може телефонувати, це фактично просто кишеньковий комп'ютер.


2

Я придбав новий розблокований Nexus One, коли вони були доступні широкій публіці, і він був абсолютно готовий запустити та використовувати Wi-Fi, не маючи SIM-карти. Це, мабуть, дорогий варіант, хоча.


1

Передплата - це шлях. Ви можете придбати телефон передплаченого телефону T-Mobile за 20-30 доларів , іноді вони навіть закидають безкоштовну карту поповнення 25 доларів. У телефоні є безкоштовна SIM-карта з повітряним часом (10 хвилин), який коштує 3 долари. Вам потрібно поповнювати передплачений телефон кожні 90 днів принаймні 10 доларів кожного разу, або якщо ви хочете уникнути клопоту, ви можете поповнити 100 доларів, що добре протягом року, і досягти статусу золота, після чого будь-яка сума, яку ви заправляєте, буде хорошою до року. Якщо у вас вже є телефон T-Mobile, можливо, ви зможете просто витратити 7 доларів на передоплаченому сайті, щоб придбати комплект передплаченої SIM-картки для T-Mobile .

Нитка CallingMart і ePhoneCard нитку на FatWallet говорять вам , як купити дешеві заправні карти з знижковими купонами.

Удачі!


1

Існують телефони, які навіть не здатні прийняти SIM-карту. Телефони, призначені для використання в мережах Sprint і Verizon, зазвичай навіть не мають можливості GSM. Вони почнуть чудово без одного (очевидно). Наприклад, мій HTC Evo не має слота для SIM-картки, але це був би дорогий варіант, але я впевнений, що ви можете знайти дешевші телефони.


0

HTC Magic «Vodafone видання» по крайней мере , потрібно SIM - карта, навіть якщо він був розблокований для використання будь-якого оператора. Якщо SIM-картки немає, то з'являється модальне діалогове вікно (яке неможливо закрити), яке вимагає вставити SIM-карту.

Оновлення : на SIM-картці потрібно лише заповнити дані облікового запису Google (навіть якщо ви робите це через Wi-Fi, як і я). Після активації телефону таким чином ви можете запустити його без SIM-картки.


0

Мені вдалося зробити трохи на своєму телефоні до завершення активації за допомогою wifi. Є деякі речі, які ви не зможете перевірити, наприклад, поведінка програми після / під час переривання дзвінка, проте, здебільшого, функціональності, доступного в режимі wifi, достатньо. Ви можете перевірити тип поведінки на переривання виклику за допомогою емулятора андроїда.

Ви також можете відзначити, що багато компаній, що займаються мобільними телефонами, включаючи, але не обмежуючись цим, att, мають значно дешевші, рідко рекламовані плани "лише для передачі даних", якщо ви виявите, що вам дійсно потрібно робити тестування за допомогою реальної мережі мобільних телефонів (наприклад, : якщо ви зробили мультимедійну програму, тестування на wifi може працювати інакше, ніж в ефірі). Попередньо сплачені плани іноді також включають ефірний час у плані даних як інший варіант, який потрібно розглянути, якщо це необхідно.


Джессіка Браун - Будь-яка порада про те, як можна було б знайти інформацію / перевізників, які пропонують ці плани "лише для даних"?
user66001

1
Зателефонуйте до номерів обслуговування клієнтів-операторів і запитайте, чи є у них такий план. Або шукайте Google для відповідних термінів. Ось, що я знайшов для T-mobile: t-mobile.com/shop/plans/…, схоже, verizon має щось подібне до плану для користувачів планшетних ПК: verizonwireless.com/wcms/consumer/shop/prepaid.html
Джессіка Браун
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.