Змінити обліковий запис Gmail, щоб зробити покупку через додаток?


70

Яка процедура зміни облікового запису електронної пошти, яку ви хочете використовувати для покупки через додаток?

Погляньте на зображення.


Натисніть, щоб збільшити зображення

Я використовую 2 акаунти Gmail, і лише в 1 додана кредитна картка. Первинний рахунок має кредитну карту, вторинний - ні. Але мій вторинний рахунок завжди знаходиться в діалозі про оплату. Вторинний обліковий запис також не є обліковим записом, який використовується в додатку Play Store.

Я не знайшов способу змінити цей електронний лист.

Відповіді:


56

Для цього потрібно встановити додаток із того самого облікового запису google, з якого ви хочете зробити покупку через додаток. Виконайте ці кроки,

 1. Видаліть додаток на телефон.
 2. Зайдіть на сайт Play Store у веб-переглядачі та знайдіть додаток. Переконайтеся, що ви ввійшли на веб-сайт за допомогою правильного облікового запису!
 3. Встановіть додаток через Play Store, натиснувши кнопку «Встановити» (та вибравши свій телефон).
 4. Зачекайте хвилину, поки додаток не буде встановлено на вашому пристрої.
 5. Зробіть покупку через додаток.

3
Як ми можемо це зробити, коли розробник збирається на телефон для тестування покупок?
Олівер Діксон

1
Це добре працює. +1
Firelord

11

У мене була така ж проблема, і всі інші відповіді не вирішили проблему. Однак я маю намір вирішити проблему. Зверніть увагу, що це працює спеціально для ігор, але я маю теорію, що дозволить вам встановлювати додатки з потрібним обліковим записом.

Проблема полягає в тому, з яким обліковим записом пов’язана завантажена та встановлена ​​програма. Щоб перевірити, який саме обліковий запис, перейдіть до магазину ігор, перейдіть на той обліковий запис, на який ви очікуєте, і перейдіть до розділу "Мої програми та ігри". Потім виберіть вторинну вкладку "Усі". Якщо гра не відображається в цьому списку, то це є причиною у вас проблеми. Продовжуйте перемикати акаунти, і з часом ви дізнаєтеся, з яким обліковим записом він пов’язаний.

Тепер давайте визначимо, з яким обліковим записом він пов’язаний:

 1. Спочатку потрібно видалити гру.
 2. Тоді вам потрібно видалити гру з облікового запису, з яким вона пов’язана.
  • Виконуєте це, виконуючи ті самі кроки, що і вище, щоб перевірити, після чого вам потрібно натиснути на хрест ("х") кнопку в правому верхньому куті, щоб зняти її.
 3. Відкрийте (або завантажте, встановіть та відкрийте) додаток Google Play Games .
 4. Переконайтеся, що ви ввійшли в правильний обліковий запис (і на обох, Google Play Gamesі на Google Play Store), з яким потрібно пов’язати гру, скориставшись меню гамбургерів у верхньому лівому куті.
 5. Знайдіть гру, в яку потрібно грати, а потім натисніть на storeкнопку (зазвичай кнопка буде читати, openякщо вона вже була встановлена).
 6. Встановити як звичайне.
 7. Відкрийте гру, і ви побачите, що тепер можете робити покупки через додаток у потрібний рахунок. : D

Наведені вище дії, здається, змушують ігровий магазин переконатися, що він асоціює гру з правильним рахунком. У мене є теорія, що після виконання вищезазначених кроків ви зможете шукати звичайну програму та встановлювати її, і вона має бути пов’язана з тим самим обліковим записом ..., а потім дозволить робити і покупки через додаток. Я цього не перевіряв, оскільки мені потрібен був лише для ігор - тому сміливо залишайте коментарі, якщо моя теорія правильна.


1
Будь ласка, підтримайте цю відповідь. Установлене призначення зв’яжеться з вашим обліковим записом. Перше видалення цього посилання з бібліотеки Google Store, перш ніж перейти на інший обліковий запис.
бог

@boh, дякую, я ціную це. Я радий, що це комусь допомогло. :) Я трохи розчарований, що ОП не вибрав відповіді на своє запитання.
hazrpg

Дотримувався кожного кроку, двічі: не працював.
Баст

Чи допомогло вам будь-яке з інших рішень? Скільки облікових записів Google ви додали до свого пристрою? Вірний спосіб виправити це - видалити всі інші облікові записи, видалити, перезавантажити, перевстановити та перевірити, чи працює програма в додатку. Потім додайте інші акаунти ще раз.
hazrpg

7

Вам потрібно перейти на відповідний обліковий запис у додатку Play Store (можливо, вам доведеться додати обліковий запис у розділі Settings -> Accounts -> Add account -> Google -> Existing, якщо ви цього ще не зробили.)

Торкніться кнопки «гамбургер» у лівому верхньому куті додатка Play Store (піктограма покупки), потім торкніться стрілки вниз поруч із вашим обліковим записом, щоб розгорнути її та виберіть інший рахунок:
натисніть на стрілку

Тепер ви зможете придбати програми за допомогою відповідного облікового запису.


5
Це моя суть. Мій основний рахунок з кредитною карткою вже активовано в додатку Play Store. І в деяких додатках основний рахунок витягується (більшість разів), а в деяких додатково. Щойно я змінив обліковий запис на вторинний, відкрив свою улюблену гру і спробував придбати, а у вікні програми все одно витягнутий основний рахунок. Чи можете ви спробувати його на своєму пристрої? Я запускаю S5 з KitKat.
AnDroDroo

1
@androdroo Ви випадково встановили додатки, які витягували "неправильний" обліковий запис під час входу в цей обліковий запис? Якщо так, спробуйте їх видалити та перевстановити під належним обліковим записом.
Чах

Я встановив додаток від APK зі своєї карти sdcard. не через Play Store.
AnDroDroo

2
Зовсім не працює
Шегабік

6
Якщо додаток уже пов’язано з неправильним обліковим записом, перевстановлення його з магазину Play на пристрої не виправить. Вам потрібно скористатися веб-магазином Play.
poolie

3

Я припускаю, що ви хочете перейти на свій вторинний обліковий запис електронної пошти у всіх своїх додатках, що означає назавжди видалити основний обліковий запис з телефону (хоча ви можете додати його згодом знову). У KitKat, якщо ви хочете перейти на свою вторинну електронну пошту, у всіх своїх додатках потрібно видалити основний обліковий запис електронної пошти з телефону.

Перейдіть до Налаштування -> Облікові записи -> (ваш основний рахунок) Тепер натисніть кнопку параметрів і виберіть видалити рахунок.

Перезавантажте телефон, щоб основний рахунок видалили з усіх ваших облікових записів.

Якщо ви не хочете видалити свій основний обліковий запис, а ви хочете перейти на ваш вторинний обліковий запис лише в додатку Google Play, перегляньте інші відповіді.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.