Відновлення даних - Як відновити видалені / відформатовані файли на HD Micro SD картці


17

Фон:

Я вклав у другу другу SD-карту, щоб відформатувати її, оскільки у неї виникли проблеми. Тоді я повертаю свою назад, і я думаю, що мій телефон відформатував мою SD-карту. У мене там було багато картинок, яких зараз немає! Я поклав карту в комп'ютер і там є лише 2 Мб файлів кешу і жоден з оригінальних каталогів.

Я вже спробував такі безкоштовні програми відновлення:

  1. Видалити 360
  2. Рекува

Жоден із них не зміг відновити жоден файл.
Для скасування файлу знадобилося 1 хвилину для сканування файлів і придумали 0 файлів. Recuva знадобилося 10 хвилин для їх "глибокого сканування", що зовсім не здається досить ретельним для цієї 8 Гб SD-карти. Мені потрібно щось, що набагато важче. Я не проти платити за програму, щоб повернути дані, якщо потрібно ...

Запитання:

  • Яку програму я можу використати для відновлення видалених файлів зображень із моєї 8 ГБ HD Micro SD карти?
  • Чому Anroid відформатував мою SD-карту?
  • Як я можу визначити, чи це проблема з телефоном, проблема з даними або SD-карта?

1
Я думаю, це, мабуть, належить до SuperUser, оскільки мова йде не про Android. Там уже є питання щодо програмного забезпечення для відновлення: superuser.com/questions/6810/best-undelete-tool-for-ntfs-fat
Матвій

Відповіді:


15

Погляньте на PhotoRec .

Існує також подібне запитання щодо Super User, яке може допомогти:

Ось повний список посилань програми відновлення даних:


Дякую за Вашу відповідь. Я відвідав усі сторінки тут і додав посилання відновлення даних, щоб посилити вашу відповідь. Recuva - це сміття безкоштовно і на пошук їх "глибокого відновлення" пішло лише 10 хвилин. Я запитав один з ІТ хлопців на роботі , і він знайшов файли відразу з • EaseUs Pro - easeus.com/datarecoverywizardpro/download.htm і каже , що це займе більше години для 8gb так це досить ретельно :))))
Брайан Маккарті

3
+1 для PhotoRec. Picasa використовував "особливість" видалення файлів з моєї камери, навіть якщо я не експортував їх. PhotoRec не найпростіший у використанні, але він працював, і я відновив фотографії перших 2 місяців життя моєї дочки.
Шанс

@Chance, дякую за вклад. Я відредагував відповідь на настійно рекомендую фоторепортаж та Easeus Pro :)
Брайан Маккарті

1
@Chance, будь-яка ідея Чому Anroid відформатував мою SD-карту? Як я можу визначити, чи це проблема з телефоном, проблема з даними чи SD-карткою?
Брайан Маккарті

@Brian, не впевнений. У мене був телефон Android лише пару тижнів. Ви вимкнули телефон між своєю заміною SD-карт?
Шанс

0

Ось ще кілька до списку:

Відновлення Pandora : Це дуже спеціально відновлює видалені файли на дисках, відформатованих за допомогою файлової системи NTFS, а не старих файлових систем FAT або FAT32.

Відновлення файлів Puran : це безкоштовна програма відновлення файлів. Інтерфейс простий і простий, просто виберіть букву диска або фізичний привід, з якого ви хочете відновити, і розпочніть процес сканування.

Відновлення даних Android : Ця програма використовувалась лише для вилучення видалених файлів з укорінених пристроїв Android, а тепер додає нову функцію відновлення SD-карт.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.