Не всі зображення відображаються в галереї


19

Деякі фотографії не відображаються в додатку галереї. Я можу знайти ці знімки через додаток для камери чомусь, і за допомогою файлового браузера я можу їх знайти і. Але вони не з’являться в галереї.

Я знайшов цю тему щодо мініатюрних проблем . Я зробив те, що запропонував відповідь, хоча це була не зовсім та сама проблема. На жаль, це не допомогло.

Ще одна тема розповідає про затримку . Я не думаю, що "використовувати швидший телефон" - це рішення (бажання-z досить швидке), і ми говоримо про іншу проблему: у мене фотографії з вчорашнього дня не показані, але з сьогоднішнього дня знаходяться там, тож сканер працює.

Чому всі мої фотографії не відображаються в галереї?

редагувати: зображення не здаються різними. Усі вони збережені в

/mnt/sdcard/DCIM/100MEDIA

називається

IMAG0402  //visible
IMAG0403  //invis
IMAG0404  //invis
IMAG0405  //invis
IMAG0406  //visible

(Я перевірив це через браузер ASTRO)


Я припускаю, що зниклі зберігаються там, де відображаються, і названі так само?
Матвій

да, я додам приклад з filesnames
Nanne

Я отримую точно таку ж проблему !!! Іноді мої фотографії взагалі не відображаються до моменту підключення до комп'ютера. Всі вони показують файловому менеджеру, хоча: /

проста перевірка - переконайтеся, як працює режим підключення пристрою - як у режимі камери чи медіа. У мультимедійному режимі ви можете виконати файлові операції (вирізати, скопіювати) належним чином
HydTechie

Відповіді:


12

Спробуйте видалити /mnt/sdcard/DCIM/.thumbnailsпапку та перезавантажте телефон. Можливо, вам потрібно буде очистити дані для медіа-пам’яті та, можливо, додатка Галерея / будь-що, що стосується цього.


1
Це допомогло для старих знімків, але це не для деяких нових знімків. Це може бути затримка, про яку йдеться в одному з інших питань, тож я дам йому хвилинку :)
Нанна

1
це DID виправити мою проблему picasaweb до речі. 0_o android.stackexchange.com/questions/7013/…
Нанна

1
Так, я думаю, що це більше затримка ОС Android, ніж повільність пристрою. Здається, не дуже добре сканувати нові мультимедійні файли. Камера дійсно повинна викликати щось, щоб додати нову фотографію до списку "відсканованих медіа" Android чи щось подібне.
Матвій

1
Але як довго затримка? Минуло більше години, і хоча все-таки видалення та перезавантаження призвели до появи старих знімків, але мій тестовий знімок все ще пропав (більше години). Можливо, це щось інше, ніж затримка?
Нанна

1
Хм. Тепер він з’явився, але десь випадковим, тому я спершу не міг його знайти. Але це повинно було просканувати, я маю на увазі, я можу зрозуміти повільність, але година повинна бути чимось іншим. Сканування має бути запущене вже. Сьогодні вранці у мене з’явились не деякі, але новіші, які були. У будь-якому разі ця відповідь виглядає як найкраще, що я отримаю :)
Нанна

1

У мене було те саме питання. Виявляється, моя .thumbnailsпапка не знаходилася всередині моєї /DCIMпапки. Я перемістив його всередину, перезапустив телефон і з цього часу все добре.


1

SDrescan невеликий і простий у використанні.

Якщо у вас інстальований користувальницький ROM з інструментами для розробників, скористайтеся цим:
Запустіть "Dev Tools" => Media Provider => Scan SDcard

Обидва способи приховують від вас кроки вручну, і ви не можете видалити речі помилково.


0

Для мене досить було просто відкрити /mnt/sdcard/DCIM/.thumbnailsпапку за допомогою Astro File Manager . Я прокручував вниз і вгору всі файли в цій папці і бачив систему, що показує повідомлення "Створення мініатюр". Як тільки я повернувся до Галереї, навіть не перезавантажуючи телефон, всі фотографії камери та відео відображалися належним чином.

Ви також можете спробувати відкрити кілька фотографій у папці DCIM за допомогою Astro, щоб викликати оновлення.


Гм, здається, не працює на мене. Хіба це не те, що "створення мініатюр" буде для мініатюр мініатюр, які потребують астро, а не ескізів (файли, які вже знаходяться в цьому каталозі, це великі пальці ваших фотографій?)
Нанна,
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.