Відмовились від бездротового зв’язку на Android?


9

На даний момент у мене є Droid Incredible (Froyo з ROM: Skyraider 3.5 w / Sense)

На деякий час моє бездротове з'єднання на моєму Droid Inc просто перестає переходити на 3G, хоча бездротовий зв'язок як на маршрутизаторі, так і на телефоні все ще ввімкнено. Всі інші мої пристрої, підключені до бездротового зв’язку, все ще підключені та працюють. У мене була ця проблема при до і після вкорінення та ПЗУ.

Що може бути першопричиною цього? Чи відчував це інший смартфон Android?

Чи є функція / додаток, який може попереджати про те, що ваш бездротовий зв’язок впав і переходить на мобільну мережу і навпаки. Я прошу лише тому, що перехід на будь-який спосіб проходить безшовно і може дратувати під час перегляду чи завантаження програм.


1
Ви пробували в кількох мережах WiFi? Це може бути ваш маршрутизатор, якщо ні.
Матвій

Це відбувається з моїм Moto Flipside весь час! Єдиний злом, який я міг знайти, - це додаток, який спростив увімкнення та вимкнення Wi-Fi: appbrain.com/app/wi-fi-status-bar-switch/… (і FWIW це відбувається на wifi вдома, на роботі, і майже скрізь я використовував wifi, і це не трапляється на iPhone або
дружинах

1
Щоб додати пропозицію Метью - чи інші пристрої, підключені до маршрутизатора, мають таку ж проблему?
Даніель

@travis - Ваш Flipside працює Skyraider чи Sense? Чи може одна з цих речей бути спільним фактором між вашими проблемами?
newuser

1
@Matthew - Так, це трапляється в інших мережах WiFi, хоча це помітніше в моїй, оскільки я перебуваю в моїй мережі більшість часу
Адам,

Відповіді:


3

Почитавши трохи, це здається досить поширеною проблемою для людей, які працюють на Skyraider на своїх пристроях. Я точно не знаю, про що вони говорять, але, мабуть, ваше радіо має бути правильною версією, щоб ваш WiFi працював належним чином. Ця тема в IncredibleForum виглядає так, що, можливо, там, де потрібно почати.


Thx JonnyP! Я перевірю це, спробую, і якщо він спрацює, я прийму вашу відповідь :)
Адам,

@ A.Donahue - як це відбувається? Мені було трохи цікаво про цю радіо річ з тих пір, як я прочитав ваше запитання і задумався розглянути, чим користується мій телефон.
newuser

@A. Donahue - Все ще немає кісток?
newuser
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.