Як вимкнути стільникове радіо, не відключаючи Bluetooth?


20

У мене є старий Motorola Droid, який більше не підписаний на будь-яку послугу Verizon. Я все ще використовую його для таких речей, як веб-перегляд веб-сайтів, електронні книги, а також деякі бездротові стерео навушники, музика. Я вже вимкнув використання даних 3G (EVDO) шляхом відключення на Enable dataопцію в Mobile networkналаштуваннях. Однак, коли я вимикаю стільникове радіо (CDMA), Bluetooth також вимикається . Я вперше спостерігав цю проблему на біржі прошивки Android 2.2. Тепер мій телефон укорінений, працює на прошивці на базі Android 2.2 (CyanogenMod 6).

Навіщо відключати стільникове радіо? Дроїд стільниковий значок сили

Простіше кажучи, я хочу вимкнути його, оскільки я не використовую його. Більше того, він використовує час роботи акумулятора та процесорний час (навіть якщо відносно невеликі кількості):
використання акумулятора в режимі очікування: 20 хвилин

Я спробував два різних способи відключення стільникового радіо, але обидва в результаті зробили те саме:

 • Увімкніть Airplane modeта повторно ввімкніть Wi-Fi. Це очікуване наслідок також відключення Bluetooth.
 • Використання меню Інформація про телефон , набравши *#*#INFO#*#*(4636) та натиснувши Turn off radio. Це насправді просто вмикається Airplane mode:
  Меню Інформація про телефон просто вмикає режим літака

Як бачите, навіть якщо Wi-Fi залишається ввімкненим, він Airplane modeвідключає Bluetooth. Навушники не синхронізуються, поки я не вимкну Airplane mode, що, звичайно, знову включає стільникове радіо.

В обох випадках Airplane modeувімкнено, тому Bluetooth вимикається. Але тепер, коли пристрій вкоренився, я повинен мати можливість відключити стільникове радіо, не використовуючи його Airplane modeвзагалі. Як я можу це зробити?

Відповіді:


10

Перегляньте публікацію цього хлопця на XDA: http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=11370203&postcount=2

Це може вважатися ризикованим рішенням, але якщо ви взагалі не використовуєте 3G-з'єднання і обережно просто перейменувати посилання на .apk, ви можете просто відключити стільникове радіо, не використовуючи режим літака.

Якщо посилання не працює, він пропонує використовувати Root Explorer для перейменування phone.apk на phone.apk.bak і telephony.apk на telephony.apk.bak, відключаючи ці два пакети. Вам доведеться перезавантажити телефон, щоб доопрацювати зміни. Якщо це не працює, слід видалити .bak з кожного імені файлу, і вони повинні бути знову доступними.

На прохання ОП, короткий виклад його висновків:

Phone.apkце Dialerдодаток, який відповідає за стільникове радіо. PhoneTelephony.apkвиявляється просто той Dialer storage, який ми можемо вбити лише для того, щоб зберегти більше пам’яті. AndroidOS негайно перезавантажується, Dialerколи він закритий, тому перейменування це спричинить проблеми. Але після перезавантаження акумулятора все нормально. Це також позбавляється від дратівливого Activate your phone діалогу, який з’являється при кожному завантаженні. btw, циферблат все ще з’являється після позбавлення від Dialer:-)


Хороша новина : це, здається, працює! Погана новина : перейменування Phone.apkпризводить до збоїв у програмі телефону та викликає нескінченний цикл повідомлень про помилку: "Процес com.android.phone несподівано припинився. Будь ласка, спробуйте ще раз." з двома варіантами, Force closeі Report. Довелося витягнути акумулятор, щоб перезавантажитись, хоча брикав себе за те, що не пробував Reportваріант. Я використовував додаток Terminal, а не Root Explorer. У вікі-програмі CM згадується, що це не повинно бути видаленим навіть у налаштуваннях безболісних кісток. Але все, здається, працює так, як очікувалося. Стільникове радіо вимкнено!
isuldor

Додаткові зауваження: інший додаток TelephonyProvider.apk, яке було Dialer storage. Phone.apkбув Dialerдодаток, який після відключення вимикає стільникове радіо. Більш елегантним рішенням було б змінити initтак, щоб додатки ніколи не запускалися, чи не згодні ви? Я дам вам нагороду за це, але Stack Ex Exchange говорить, що я повинен зачекати ще 21 годину. Якщо ви (або хто-небудь) може пояснити, як це зробити, я з радістю нагородую ще +50 баунті. :-)
isuldor

Ну тоді я б спробував перейменувати тільки телефон.apk назад до його оригінального імені файлу, а залишити telephony.apk.bak відключеним. Я не зовсім впевнений, чому хлопець, з яким я зв’язався в XDA, запропонував змінити phone.apk, але назви файлів підказують мені, що від телефонії має залежати все, що все інше залежить. Крім того, я впевнений, що вони говорять про це на сайті CM, оскільки вони очікують, що люди будуть використовувати свої телефони для здійснення та отримання телефонних дзвінків та текстових повідомлень, але оскільки ви не переймаєтесь цими функціями, це має бути добре. Я радий, що це працювало для вас!
newuser

1
@briankb - Колись мені рекомендували Автостарти для іншої мети, але, можливо, це спрацює для вас у цьому випадку? Я ніколи не завантажував його, тому не знаю, на що він здатний, але він нібито дозволяє переглядати та блокувати будь-яку програму, яка працює за будь-якого наміру або під час завантаження.
newuser

3
Спасибі, я вивчу це. Для користі майбутнього читача, чи не проти ви редагувати мої висновки у своїй відповіді? Phone.apkце Dialerдодаток, який відповідає за стільникове радіо. PhoneTelephony.apkвиявляється просто той Dialer storage, який ми можемо вбити лише для того, щоб зберегти більше пам’яті. AndroidOS негайно перезавантажується, Dialerколи він закритий, тому перейменування це спричинить проблеми. Але після перезавантаження акумулятора все нормально. Це також позбавляється від дратівливого Activate your phoneдіалогу, який з’являється при кожному завантаженні. btw, циферблат все ще з’являється після позбавлення від Dialer:-)
isuldor

4

Власне, *#*#INFO#*#*метод (4636) НЕ працює. Хоча елемент керування замурований під налаштуваннями бездротового зв’язку, піктограма панелі завдань все ще показує підключення до BT, і я перевірив і підтвердив, що BT все ще активний на моєму Droid.


1
Я підтвердив це на Samsung Galaxy Tab під управлінням CyanogenMod. Bluetooth та Wi-Fi продовжують працювати, і "Стійка очікування" не відображається в статистиці використання акумулятора. (Дякую за це, btw! Режим очікування стільникових пристроїв відповідав за значну кількість розряду акумулятора на моїх розробних пристроях.)
Кріс,

2
Примітка: це не "липкий" параметр; він буде скинутий після перезавантаження телефону.
Логотипи

Ідеальне рішення. Неінвазивний і легко змінюється назад і назад.
SleighBoy

0
 1. Переконайтесь, що режим "Літак" вимкнено.
 2. Утримуйте кнопку живлення протягом секунди або двох, а потім натисніть кнопку Режим мережевої передачі даних у меню, яке з'явиться (воно повинно говорити УВІМКНЕНО, і перемкнеться на Вимкнено)

  1. Якщо у вас немає цієї опції, зніміть прапорець Пакетні дані або Дані включено підSettings -> Wireless and Network -> Mobile network
 3. Вимкніть WiFi.
 4. Увімкніть Bluetooth.
 5. Готово!

1
Після цього значок сили сигналу стільникового сигналу на панелі сповіщень залишається активним. Коли я відключаю стільникове радіо через Phone Infoменю або коли телефон увімкнено Airplane mode, ця піктограма показує символ (X), який вказує на те, що його вимкнено. btw Я не Data enabledзнімав прапорців з часу останнього жорсткого скидання, і використання акумулятора все ще показує стільникове радіо, використовуючи час автономної роботи.
isuldor

О, я припускав, що ви просто хотіли відключити дані. Я думаю, ви намагаєтесь заощадити якомога більше акумулятора? Ну, це має бути можливо, оскільки чіп Bluetooth WL1271 насправді не пов'язаний з стільниковим радіо (хоча це також чіп WiFi). Якщо Motorola зробила це так, я не знаю, як її обійти. Можливо, якщо ви встановили CyanogenMOD.
Матвій

Так, я думаю, ми дізнаємось. Я налаштований робити саме це :)
isuldor

-1 З чисто "технічної" причини: Відповідь насправді не дає відповіді на це питання (усі функції клітинної активності відключені, а не лише дані). Будь ласка, додайте до відповіді вказівку на те, що він відповідає лише на запитання частково.
Іларі Каясте

@IlariKajaste briankb перший коментар достатній, я думаю.
Матвій
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.