Чи зможе скинути розблокований телефон до заводських налаштувань знову?


9

У мене є розблокований G1, який роздувається на мене різними способами. Якщо я "відновлю заводські налаштування", я збираюся завершити його, заблокувавши його?

Відповіді:


7

Зазвичай розблоковані телефони назавжди розблоковані. Я б не очікував, що заводський скидання змінить його. (Дивіться також: Розблокований Galaxy i7500, Скидання буде видалено? )

Але це не на 100% певно. Наприклад, деякі користувачі Galaxy S повторно блокували свої телефони під час оновлення з 2,1 до 2,2, що є дещо схожим процесом скидання заводу.

Ви завжди можете зробити резервну копію через ClockworkMod або щось подібне (і спершу створити резервну копію на комп’ютері), якщо вона повторно заблокується, щоб ви могли відновити її до попереднього розблокованого стану. Для цього потрібен корінь. (Іноді корінь можна скасувати за допомогою заводського скидання, але ні, якщо у вас є користувальницький ПЗУ, який увімкнено попередньо).

Якщо у вас є код розблокування з часу його первинного розблокування, той код все ще повинен працювати над його розблокуванням, якщо він буде повторно заблокований.


3
Просто хотів підтвердити, що, принаймні в цьому випадку, відновлення заводських налаштувань не заблокувало мій телефон.
Аманда

3

У мене є HTC Sensation 4G, який спочатку був придбаний у T-mobile. Я розблокував його за допомогою коду, наданого T-mobile (безкоштовно), і використав його на AT&T. Я щойно зробив скидання заводських налаштувань, як зазначено в посібнику користувача, і він як і раніше працює добре і все ще розблокований.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.