Чому я не можу завантажуватися в режим відновлення?


9

Я думаю, що я насправді щось тут все ще пропускаю. Все, що я читаю, підказує, що мені потрібно перейти в режим відновлення, як перший крок, і що я повинен мати можливість це робити, утримуючи клавішу "додому" під час запуску. Натомість я отримую удар (!) У значку трикутника з телефоном поруч.

Чи пропустив я крок чи щось не в моєму телефоні? Я знаю, що з моїм телефоном щось не так ... саме тому я взявся за цей проект для початку. Але чи може це бути деяким, як заважати мені завантажуватися до режиму відновлення? Або проблема є пропущеним кроком?


Аль Еверетт витягнув тег "T-mobile G1" з цієї посади, але ... відповідь специфічна для G1 / Dream. Я знаю краще, ніж відновити тег, але не втрачайте з уваги цю деталь.
Аманда

Відповіді:


7

Редагувати: Очевидно, режими завантаження та відновлення об'єднані для G1. Просто натисніть Alt-L на фізичній клавіатурі, перебуваючи в режимі завантаження, і з'явиться відновлення.


Що ви бачите, це Режим завантаження . Комбінація клавіш зазвичай тонко різна. Що стосується мого телефону, це лише питання, чи буде телефон підключений до USB чи ні. Спробуйте спробувати USB і без нього, а також вийняти акумулятор і зробити нову завантаження. (Ви також можете вийняти акумулятор, підключити USB, встановити акумулятор і спробувати). Спробуйте також інші клавіші - ви вже знаєте, що за допомогою Назад ви перейдете до цього екрану інформації про пристрій.


1
Деякі телефони також потребують комбінацій клавіш, див., Наприклад, askvg.com/…
Матвій

2

Все, що я читаю, підказує, що мені потрібно перейти в режим відновлення як перший крок,

Якщо ви використовуєте Samsung Spica (і, мабуть, більшість інших телефонів Samsung, не впевнені в інших телефонах), загальна ідея вкорінення / установки-custom-rom полягає в тому, що ви вперше прошиваєте свій ROM, це потрібно зробити в Режим завантаження . Це перше миготіння використовує система, яку використовує сам Samsung.

Цей перший спалах зазвичай встановлює ClockworkMod Custom Recovery, який замінить оригінальний режим відновлення телефону набагато більш функціональною версією. Після відновлення ClockworkMod, ви можете встановити будь-який ПЗУ у форматі .zip файлу Clockwork's; майже всі (або всі?) модифіковані Android поширюються у форматі Clockwork .zip.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.