Вимкнути сповіщення про пропущені дзвінки


21

Чи є спосіб відключити сповіщення про пропущені дзвінки? Я не знайшов його в жодних налаштуваннях на пристрої, але мені цікаво, чи хтось знає хитрість відключити їх. Можливо, додаток, про який хтось знає?

Передумови: я використовую Google Voice, який також повідомляє про пропущені дзвінки. Коли я пропускаю виклик, який отримує сам телефон, я отримую повторне повідомлення, яке зберігається, поки я не заходжу в журнал викликів. Я не хочу втрачати сповіщення Google Voice, оскільки вони також повідомляють мені, чи пропустили дзвінки поза межами діапазону сигналу або коли телефон вимкнено.

EDIT: Я не думаю, що це реально вирішити, тому я подав запит на функцію Android . Якщо вас зацікавила ця функція, будь ласка, перегляньте зірку та викладіть свої думки.


Ваше запитання просто змусило мене зрозуміти, наскільки погано я хочу знати, як вирішити це також. Я також використовую Voice, і повторювані сповіщення - це загальна витрата часу.
новачка

1
Так, я дуже багато шукав його, і насправді нічого не знайшов ні в налаштуваннях, ні в програмах. Насправді я сумніваюся, що існує простий спосіб їх вбити, але я сподіваюся, що хтось розумний.
Джейк Базіле

Який телефон ви використовуєте? Я ніколи не отримував повторюваних сповіщень про пропущені дзвінки на своєму Moto Droid 1. Голос Google повідомляв мене лише про повідомлення Txt та голосову пошту.
Метт

1
Це те, що я ввімкнув у Google Voice. Я можу їх вимкнути, але сповіщення Google Voice кращі за типовими, оскільки воно повідомляє мене про дзвінки, які я пропускаю, поки вимкнено мережу.
Джейк Базіле

Відповіді:


16

Tasker - це надзвичайно приємний додаток, який в основному дозволяє вам самостійно писати мало додатків / функціональних можливостей.

Просте рішення за допомогою Tasker полягає в наступному:

  1. Створіть новий завдання під назвою "MissedCall"
  2. Для "першого контексту" виберіть Стан> Пропущений виклик. Натисніть кнопку ОК
  3. Клацніть Готово
  4. Вибір завдання, виберіть Нове завдання
  5. Назвіть це "GetRidOfMissedCalls". добре
  6. Клацніть Додати, виберіть Телефон> Журнал викликів. Клацніть Готово
  7. Натисніть кнопку +, щоб додати ще одне завдання
  8. Виберіть додаток> ідіть додому. Клацніть Готово
  9. Знову натисніть Готово
  10. Тепер ваше завдання налаштування, і ви повинні бути у списку профілів Tasker, натисніть Застосувати.

В основному те, що трапляється, це те, що коли у вас є пропущений дзвінок, Tasker відкриє список журналу викликів, який позбудеться сповіщення, Tasker поверне вас на головний екран. Я припускаю, що більшість з вас пропущених дзвінків трапляються, коли телефон у кишені тощо. Тому, сподіваємось, поведінка повернення на головний екран нормальна.

Буде системний прапор для пропущених дзвінків, і якщо я можу дізнатися, що це таке, ми можемо просто надати Tasker переключити прапор на помилковий (або кількість пропущених викликів = 0), що було б більш елегантним рішенням проблеми. .


1
Дуже цікаво ... Будь ласка, продовжуйте дивитись на прапор пропущеного дзвінка, тому що я віддаю перевагу цій функціональності, якщо я навмисно пропущу дзвінок, коли я посеред того, щоб робити щось інше на своєму телефоні.
newuser

1
Я щойно перевірив список доступних системних параметрів, і пропущений дзвінок не є одним із них. Є параметр, який записує останній додаток, який використовувався, тому я міг би змінити вищевказане завдання, щоб повернути вас у ваш початковий додаток, якщо цього буде достатньо?
ninjaPixel

1
@ninjaPixel - Це було б краще, але все одно в кінцевому рахунку буде перервано будь-яку дію, яку виконує користувач, яка не є ідеальною.
newuser

1
Це, безумовно, дає мені частину шляху до рішення, хоча, як сказав JonnyP, іноді пропущені дзвінки трапляються, коли я активно телефоную. Я починаю вважати, що повне відключення, як я хочу, може бути неможливим на Android. Я можу надіслати запит на функцію.
Джейк Базіле

2
@Jake Basile - Ти повинен. Ми обоє повинні. Справді, повинен існувати нативний варіант системи, щоб вимкнути ці сповіщення, а не змушувати таких людей, як ми, звертатися до платного варіанту, щоб обійти їх.
newuser
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.