Яка різниця між aboot та boot?


16

Я переглядаю свій пристрій і помітив, /dev/block/platform/msm_sdcc.1/by-nameщо є bootі abootперегородки. У чому різниця між ними? В основному, що таке aboot?

Відповіді:


13

Завантажувач програми завантажує ABOOT ядро Android / відновлення.

Це механізм завантаження зображень на пристрій з хост-машини (наприклад, Windows / Linux PC).

На пристроях Samsung він запускає протокол ODIN на пристрої.

Первинна Bootloader boot частина являє собою комп'ютерну програму , яка завантажує основна операційна система або робоче середовище для комп'ютера після завершення самотестування.

PBL виконує функцію механізму зв'язку для завантаження вторинного завантажувача завантаження (SBL) у внутрішню оперативну пам'ять, а потім його активує.

SBL додає функції для стирання та програмування флеш-пам'яті та EEPROM; він також обробляє фактичне завантаження нового або оновленого програмного забезпечення. Це дозволяє мінімально використовувати ПЗМ для використання ПЗУ


А як щодо SBOOT
Jenabictak

Завантажувальний ланцюг виходить так: Power ON -> BootRom / PBL -> SBL -> aboot -> boot | одужання. Завантаження - це ядро ​​(+ опція ramdisk), а не PBL. PBL зберігається на SoC, всі інші - на розділах флеш-пам’яті.
Ірфан Латиф
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.