Як користуватися Інтернетом Windows на телефоні Android через USB-кабель


73

Я використовую Android 4.4.2 (на Micromax Unite 2 - A106 ). У мене вдома ПК з Windows, який має високошвидкісний широкосмуговий інтернет. У мене немає бездротового маршрутизатора або точки доступу. Я просто хочу використовувати підключення до Інтернету ПК на своєму телефоні. Я спробував кілька методів, але жоден, схоже, не працює.

Спосіб 1: Використання нативної опції Android 4.4.2

У своєму телефоні, коли я підключаю телефон, у полі Settings > Wireless & networks > USB Internet (sharing Windows PC internet via USB cable), яке я поставив, тоді він попросив мене обрати свою версію Windows (яка є Windows 8.1, але оскільки вона не показала цю опцію), я вибрав Windows 8. Це дає мені подальші вказівки як показано на наступному малюнку:

введіть тут опис зображення

Ось проблема, немає вкладки спільного доступу (див. Наступний знімок екрана) введіть тут опис зображення

Спосіб 2: Як описано в розділі Як встановити зворотне прив’язання до usb

Я дізнався на цьому сайті, що це називається Зворотне прив’язування. Я прочитав та дотримувався процедури, згаданої в розділі Як встановити зворотне прив’язування до usb

Я дотримувався всіх кроків, описаних у цій відповіді, до виконання команди.

 1. Встановлення драйверів USB з Android SDK [DONE]
 2. Підключіть USB-кабель та активуйте Tethering USB (Ви повинні бачити новий інтерфейс мережі.) [DONE]
 3. З'єднайте 2 мережеві інтерфейси [Зроблено]
 4. На комп'ютері виконати adb shell netcfg usb0 dhcp [ПРОБЛЕМА]

Коли я виконую adb shell netcfg usb0 dhcpце говорить: error: device not found. Я намагався те саме, що USB Debuggingв налаштуваннях для розробників, ON і OFF. Помилка залишається такою ж.

Спосіб 3: Укорінення пристрою та використання програми

Я читав тут і там, що є ще один метод, за якого ми можемо безпосередньо використовувати додаток, але він вимагає вкорінення пристрою. Мій телефон - це новий телефон, і гарантія втрачає чинність, якщо я його виконую.

EDIT: Я спробував метод, запропонований у відповіді, на 4-му кроці 2-го способу я зіткнувся з цією проблемою:

введіть тут опис зображення


Для першого методу, якщо ви не можете знайти вкладку спільного доступу в мережевих властивостях в Windows, ви можете опублікувати питання на нашому сестринському веб-сайті superuser.com (вони вирішують проблеми з ПК та Windows) із запитанням, чому ви можете " не бачите цю вкладку у ваших мережевих властивостях у програмі Win 8.1
GAThrawn

Ви можете зробити це за допомогою зворотного лікування через USB
Maveň ツ

1
Для способу 2, крок 4, ви включили налагодження через USB ? adbне буде працювати, не вмикаючи це
ᔕᖺᘎᕊ

2
Мені не вдалося знайти Налаштування> Бездротові та мережі в моєму Galaxy S5 від T-Mobile. Це також Android 4.4.2 як ваш. Ідеї?
Тагар

1
Я також не зміг знайти рідний варіант на своєму пристрої. Я не хотів викорінювати свій пристрій, тому врешті-решт я розробив власне рішення, ReverseTethering NoRoot ( play.google.com/store/apps/… )
FD_

Відповіді:


28

Власне, метод 1 зробити досить просто. Як випливає з цієї відповіді , вам потрібно більше, ніж одне мережеве з'єднання, щоб з’явилася вкладка обміну.

Коротка відповідь:

По-перше, ігноруйте інструкцію свого Android-пристрою і будь-ласка спробуйте підключитися до USB-Інтернету.
Це створить нове підключення до мережі та дозволить відобразити вкладку спільного доступу на мережевому підключенні до ПК.

Детальний відповідь

1. Підготуйте Windows 10

 1. Клацніть правою кнопкою миші кнопку запуску Windows
  Кнопка запуску Windows
 2. У відкритому контекстному меню відкрийте "Мережеві з'єднання"
  "Мережеві з'єднання" в контекстному меню
 3. З'явиться мережеве з'єднання. Як бачите, наразі існує лише одне мережеве з'єднання, тому вкладка спільного доступу не буде.
  введіть тут опис зображення

2. Підготуйте свій Android-пристрій

 1. Підключіть свій пристрій Android за допомогою USB-кабелю до ПК
 2. У розділі Бездротові та мережі (можливо, вам потрібно буде натиснути кнопку "Більше ..." на деяких пристроях Android, спробуйте активувати USB-Інтернет
  Активуйте "USB Інтернет"
 3. З'являться інструкції. Виберіть Windows 8 і просто натисніть кнопку Далі та Готово , ігноруючи дані інструкції
  Виберіть Windows 8 і натисніть кнопку Далі Клацніть на Готово, ігноруючи кроки
 4. Тепер після USB-інтернету має бути галочка :
  USB-Інтернет тепер слід перевірити
 5. Якщо ви вперше підключаєте свій пристрій Android до свого ПК за допомогою USB-мережі, Windows може запитати вас, чи варто оновлювати мережеве з'єднання. Це нормально.

3. Поділіться підключенням до Інтернету в Windows 10

Як бачите, зараз існує два мережевих з'єднання, тож тепер доступна вкладка спільного доступу:
Два мережевих з'єднання

 1. Клацніть правою кнопкою миші перше мережеве з'єднання та відкрийте Властивості Відкрийте Властивості оригінального мережевого з'єднання
 2. Тепер є вкладка Спільний доступ, і ви можете дозволити пристрою Android використовувати підключення до Інтернету для ПК з ОС Windows 10
  Тепер доступна вкладка Обмін

3
Я не можу цього перевірити (тут немає вікон, окрім світла та свіжого повітря) - але все-таки прихильне: дуже ретельне та наочне пояснення, дякую за обмін! // PS: Тепер ви можете відповісти навіть на захищені запитання :)
Izzy

3
Хм, я не бачу цієї опції "USB Internet" на Android 6.0. Чи потрібно робити щось ще до того, як воно з’явиться, чи це працює інакше в 6.0?
ProgramFOX

9

Для вашого другого методу (який повинен працювати) виглядає, що ви просто не вистачаєте правильних драйверів для свого пристрою. Я знайшов сторінку, на якій стверджуються, що є драйвери ( http://www.digitbrunch.com/android/how-to-root-micromax-unite-2-a106 ), хоча я не можу порушити їхню справжність, тож залежати від вас, якщо ти хочеш їм довіряти.

Дайте мені знати, якщо у вас виникнуть якісь проблеми, тому що, хоча я ніколи раніше цього не робив, я би радий допомогти вам, якщо зможу.


Я виклав правки після того, як випробував те, що ви запропонували. Будь ласка, перевірте це. Я спробував метод, запропонований у відповіді, на четвертому кроці методу 2, я стикаюся з цією проблемою
кігті

Вибачте за довге очікування відповіді (пекла тиждень у школі зараз), але помилка здається, що adb не може бачити ваш пристрій. Зараз зазвичай це проблема з драйвером, коли це відбувається, але також є ймовірність, що це могла бути проблема з обладнанням (наприклад, мій Nexus 7 більше не може підключитися до комп'ютерів). Який вихід ви отримуєте при запуску "adb пристроїв"?
Колін

Також ця нитка може виявитися корисною: forum.xda-developers.com/google-nexus-5/help/… , її для nexus, але вона може мати додаткову інформацію, якщо ваш драйвер не проблема
Колін

5

Існує рішення для не вкорінених пристроїв

Я знаю, що це пізня відповідь, але оскільки всі існуючі відповіді говорять про те, що зворотне прив’язання через USB можливе лише в тому випадку, якщо ваш пристрій укорінений або має системну підтримку зворотного прив’язки, я хоч варто зазначити, що є ще один варіант:

Кілька місяців тому я шукав рішення, яке дозволить мені використовувати Інтернет-з'єднання мого ноутбука на не вкоріненому пристрої Android, але я просто не зміг знайти рішення. Врешті-решт я почав розробляти власне рішення. У результаті виходить додаток, який працює на пристроях під керуванням Android 4.0 або новіших версій на клієнті, а також на всіх основних ОС на робочому столі на хост-сервері.

Додаток ReverseTethering NoRoot

Додаток доступний у Google Play: ReverseTethering NoRoot


3

Я також використовую Micromax Unite 2. Що для мене працює - це перший метод.

Здається, ви не підключаєте свій пристрій (телефон до ПК). Тож не відображається вкладка обміну. У вас є лише локальний пристрій, але не має жодного пристрою для спільного доступу.

Отже, спочатку потрібно підключити свій пристрій до ПК, а потім перейти до решти кроків. Мені дуже подобається Інтернет від мого ПК до телефону!

Порядок

 1. Підключіть мобільний телефон до ПК за допомогою кабелю USB.
 2. На своєму мобільному телефоні перейдіть у розділ Налаштування-> ще-> USB-Інтернет , виберіть версію системи ПК-> далі -> «Зроблено» (ВАЖЛИВО).
 3. На ПК перейдіть до панелі керування-> Мережа та Інтернет-> Підключення до мережі.
 4. Тут один із пристроїв - ваш пристрій локальної мережі, а другий - ваш мобільний телефон.
 5. Клацніть правою кнопкою миші ваш пристрій локальної мережі, перейдіть до Властивості-> виберіть вкладку "спільний доступ" -> натисніть на перший варіант-> ОК.
 6. Тепер ви готові користуватися Інтернетом на своєму телефоні.

Будь ласка, уникайте txtspk. Для деяких іноземних носіїв англійської мови досить важко без :) Я це вирішив для вас тут.
Izzy

2

Я намагався зробити те саме, і як ви сказали: "Ось проблема, вкладка обміну не існує"

Але я знайшов розділ у довідці Windows, в якому говорилося, що "вкладка обміну" немає, якщо у вас є лише одне підключення до локальної мережі.

Ось URL: http://windows.microsoft.com/en-us/windows/set-internet-connection-sharing#1TC=windows-7


2

Я протестував перший метод на ZTE V987 з android 4.2.1, і після невеликого пошуку інтерфейсу RNDIS та іншого драйвера пристрою MTKandroidUSB (інтерфейс ADB) (для Windows Xp) він працював. Я думаю, у вас немає встановлених драйверів телефонів у Windows. Ви зареєструвались у Диспетчері пристроїв?

Я перевірив перший метод також у Windows 7 і встановив наступні пристрої:

MT65xx пристрій Android

то я поділився з’єднанням з Інтернетом, але без успіху. Телефон не хотів бачити з'єднання. Потім я змінив драйвери на ті, що знаходяться на веб-сайті http://www.digitbrunch.com/android/how-to-root-micromax-unite-2-a106 (Driver_Auto_Installer_v1.1236.00), і я спробував з'єднати 2 мережеві адаптери та Я отримав наступну конфігурацію: Driver_Auto_Installer_v1.1236.00

Потім я повернувся до спільного доступу до Інтернету, і я спробував такі команди (знайдено тут http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2287494 ): adb shell netcfg rndis0 dhcp

І USB-з'єднання телефону почало працювати:

Lan3Status Lan3Details

Нарешті я оновив драйвери usb до початкової версії Alcatel, видалив MAC Bridge Miniport, встановив той самий DNS для IPv4 RNDIS Local Area Connection та застосував .cmd файл із adb shell netcfg rndis0 dhcpкомандою для початку з'єднання.

Lan3Details2

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.