Які файли / папки на моїй SDCard небезпечно видалити вручну?


12

У мене Droid вже майже рік, і в процесі встановлення та видалення додатків, переміщення даних на мою SDCard і з неї, і всі різні речі, які ви робите за допомогою телефону SDCard, стали трохи нерозумними.

Настав час невеликого обслуговування файлової системи.

Це не складе труднощів, але я знаю лише достатньо, щоб файлові системи Linux були небезпечними, і я не хочу випадково видаляти щось важливе зі своєї SDCard. Я не міг нічого знайти на сайті Android про те, як форматується SDCard, тож хтось може мені сказати, які файли / папки є поза межами, або вказати мені у напрямку хорошого ресурсу?

Зауважте, я не хочу знати, які файли / папки безпечно видалити. Я знаю, що можу видалити / Епікуріз, оскільки я вже видалив додаток тощо.

Я використовую CyanogenMod 6.2.1 (на базі Android 2.2.1) на своєму Motorola Droid.


Ви можете поставити додаток як окреме запитання. Оскільки має окрему відповідь і все.
Аманда

@Amanda - Насправді я думаю, що я буду просто спростити вибір правильної відповіді. Гарний дзвінок. android.stackexchange.com/questions/7366/…
newuser

Відповіді:


12

Я спокусився сказати, що все безпечно видалити. Це має бути із пристроєм зберігання даних, призначеним для вилучення та використання в іншому місці. Але я знаю, що деякі програми будуть незадоволені. Тож хорошим правилом є не видаляти нічого, що чітко використовується додатком, який вас цікавить.

Напевно, не варто також видаляти каталоги рівня 0, які починаються з .таких, як /.android_secure/(захищені програми). Ці папки зазвичай використовуються системою, і, хоча я не вірю, Android ніколи не зберігає нічого важливого на SD-карті (окрім додатків, якщо ви вважаєте їх важливими), можливо, немає жодної причини видаляти їх. /Android/і /data/, /sd/і /*.img, і /settings.db(якщо вони є) також використовуються системою. Це дані програми, зображення відновлення та різні налаштування відповідно.

Також слідкуйте за /DCIM/папкою чи подібними, які можуть мати будь-які зроблені вами знімки. Імовірно, ви хочете створити їх. Так само /download/і з /media/.

Ви хочете , щоб стежити за /update.zip, /busybox, /clockworkmod/і т.п. , а також , якщо ви вкорінені або мати для користувача відновлення.

Зверніть увагу, якщо, як і я, у вас є "внутрішня SD", а також зовнішня, то більшість згаданого вище зберігається на внутрішній SD. Зовнішній SD виглядає як /external_sd/внутрішній SD або може бути встановлений на /emmc/або подібному. Ви можете застосувати вищезазначені правила до обох областей зберігання.


2
Я знаю в Linux, що папки або імена файлів, які починаються з періоду, вважаються прихованими, мені було б сенс, якби ця функціональність не змінювалася під час розробки Android.
newuser

Так. Я впевнений, що десь читав, що програми не мають доступу до цих папок, принаймні безпосередньо, хоча я можу помилитися.
Матвій

1
Нарешті обійшов копатися в моїй SDCard і ваша відповідь тут була великою допомогою. Дякую!
newuser

-2

Ви повинні бути в змозі безпечно відформатувати вашу SD-карту відповідно до функціональності Android, і всі файли / папки, необхідні будь-яким додаткам, повинні бути автоматично відтворені. Або просто підключіть телефон до комп'ютера та перейдіть до файлової системи телефону та видаліть за потребою.

Тепер, якщо ви не хочете втрачати дані з певних додатків, вам потрібно буде вивчити кожен із цих програм окремо.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.