Як перенести контакти iPhone на телефон Android?


11

Я знаю когось, хто щойно отримав Atrix 4G і раніше мав iPhone 3GS. Мене запитали, як він може переміщувати свої контакти з iPhone / iTunes на пристрій Android. Я ніколи не володів iPhone і мав обмежену взаємодію з ними. Хтось знає найпростіший спосіб встановлення контактів iPhone на пристрої Android?


Ви можете синхронізувати контакти iPhone з iCloud. Потім використовуйте свій ПК для входу в iCloud, щоб експортувати їх у один файл VCF. Зрештою, імпортуйте VCF в Gmail і вуаля!
jDonMas

Я щойно бачив, що ви використовуєте iPhone 3GS. Якщо у вас немає облікового запису ICloud, експортувати контакти безпосередньо через комп'ютер: copytrans.net/support / ...
jDonMas

Відповіді:


11

Можливо, я б запропонував використовувати Google Sync для синхронізації контактів iPhone з обліковим записом Google, а потім використовувати цей обліковий запис для Android.


Мабуть, найкращий спосіб, я не можу знайти простий спосіб експорту контактів iPhone в .vcf.
Матвій

Чи є якийсь спосіб скинути їх у більш простий формат, як CSV? GMail із задоволенням імпортує великий CSV контактів.
GAThrawn

Я щойно зрозумів, що Google синхронізація працювала добре для нього, дякую.
Суперсереальний

1

Я знаю, що це вже вирішено, але я просто зіткнувся з тією ж проблемою і знайшов просте рішення, яке, можливо, допомагає комусь іншому. Якщо вам не дуже подобається переходити через контакти Google для синхронізації з iPhone на Android, ви також можете скористатися "Bump". Це невеликий додаток, який працює на обох платформах і відмінно працює між ними. Я щойно перемістив усі свої контакти простим ударом ;-)


1

Найпростіший метод, який я знайшов, - це використання робочого столу / браузера. Ось стаття, яка пояснює, як , але для резюме:

  1. Переконайтесь, що ви використовуєте iClound та чи встановлено налаштування синхронізації контактів.
  2. Увійдіть до https://www.icloud.com/ за допомогою своїх даних iTunes та виберіть "Контакти".
  3. Виберіть усі контакти. У статті пропонується прокручування, але швидше вибрати перший і використовувати CTRL+ A(або + Aдля Mac).
  4. Виберіть "Експорт візитної картки ..." з піктограми зубчика в лівій нижній частині екрана.
  5. Увійдіть у контакти Google і виберіть "Імпортувати ..." у меню "Детальніше".
  6. Завантажте / імпортуйте свою візитну картку та об’єднайте дублікати.

Це воно! Приблизно, як тільки ви імпортуєте та видаляєте копію, ви побачите, що ваші контакти починають відображатися на телефоні. Ви можете видалити додаткову додану групу, але це вирішувати саме вам.


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.