Чи є програма Android, яка може використовувати GPS для відстеження мого місцезнаходження, відстані та часу, пройденого на карті?


11

У мене є кілька випадків використання для цього - біг або ходьба, щоб відстежувати відстань і час, походи, щоб знати, чи я зволікаю на себе, і безцільно їздити (ну коли ціни на газ дешевші, ніж зараз) навколо району, щоб дослідити це так я знаю місця, в яких я вже був.

Я швидко роздивився ринок і нічого не виділявся. Чи існує щось подібне?

Відповіді:


17

Я використовував Мої доріжки під час прогулянки, а мій друг велосипедиста захоплюється Sports Track Live


Схоже, що я шукаю.
Томас Оуенс

Я використовую його вже близько 2 тижнів і не оглядався. Спасибі Бретт.
Томас Оуенс

Мої треки добре, але не чудово. Він не має офлайн-карт і часто не записує, коли ви кажете йому записати, або записує, коли ви цього не хотіли, і втрачає доріжку. :(
endolith

6

Я використовую Runkeeper для запису моєї спортивної діяльності.


Це виглядає як надійне додаток, але я думаю, що MyTracks може бути ближчим до того, що я шукаю, тому спочатку це перевіряю.
Томас Оуенс


0

Спробуйте для цього GPS Logger .

EDIT: GPS Logger - це безкоштовна програма для запису даних GPS. Ви можете увійти в KML / GPX, завантажити безпосередньо в Dropbox або Google Drive.


1
Підсумок було б добре, включаючи ціну (якщо така є), лише посилання само по собі недостатньо для того, щоб дати відповідь, або це, скоріше, може бути коментар?
t0mm13b

Резюме додано, але я думаю, що все може бути червоним за посиланням.
Кевін Крафт

@Kevin: Відповідь має бути самодостатнім. Відповіді, які вимагають від читача поїхати в інше місце, щоб отримати будь-яку корисну інформацію, є неповними.
але
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.