Вимкніть радіо мобільного телефону (SIM)


9

Як увімкнути радіо мобільного телефону (SIM) на телефоні Android?

Радіо споживає багато енергії (30-70%), особливо коли телефон працює в режимі очікування. Іноді мені потрібно використовувати лише інші функції (наприклад, годинник, веб-браузер) і зробити батарею якомога довшою.

"Режим літака" робить це, але також вимикає WiFi (близько, але не зовсім те, що мені потрібно).


У багатьох останніх режимах літака Androids також можна використовувати WIFI.
not2qubit

Відповіді:


4

Після того, як ви переведете телефон у режим літака / польоту, ви можете вручну ввімкнути WiFi. (Принаймні на моєму телефоні) цей режим залишається відключеним Wi-Fi, а радіо телефону вимкнено. Це вимагає ще декількох клацань, але я думаю, що це домагається того, що ви прагнете.

Швидкий огляд ринку показав кілька додатків, які керують цим налаштуванням, наприклад, " Інструмент Wi-Fi в режимі літака " та " Автоматичний перемикач літака ". Будь-яке з них може дещо спростити процес.

QR-код Інтернету в режимі літака:
Інструмент Wi-Fi в режимі літака

QRCode літака Автоматичне перемикання:
Автомобільний літак


Дякую. Просто включення WiFi не працює на HTC Tattoo (Android 1.6). Спробуємо шукати додаток.

@dbkk додав деякі посилання на ці програми.

0

Я вже деякий час використовую Juice Defender для хорошого ефекту. Він вимикає функції висмоктування акумуляторів і періодично вмикає їх, щоб забезпечити синхронізацію і дуже настроюється.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.