Чи може Android перейти на бездротову точку доступу з найсильнішим сигналом


17

У моїй вітальні є бездротовий маршрутизатор (D-Link) та ретранслятор (TP-Link WA750RE) на кухні. Іноді, коли я заходжу на кухню і повертаюсь у вітальню, мій Nexus 5 (версія Android 4.4.3) не перемикається на маршрутизатор D-Link, хоча має сильніший сигнал. Він замість цього залишається підключеним до ретранслятора TP-Link.

Знімок екрана

Коли я вимикаю і знову включаю Wi-Fi, він підключається до маршрутизатора D-Link, що забезпечує набагато кращу швидкість. Як я можу змусити андроїд завжди переходити на найсильніший сигнал? Чи є налаштування для нього чи програми?


Наскільки я знаю, ви можете лише попросити його уникнути поганого зв’язку в розширеному розділі налаштувань Wi-Fi, але не обов’язково змушувати його підключатися до найсильніших.
1990clb

Відповіді:


6

Ви можете використовувати Wi-Fi Manager . У своїх налаштуваннях вона є Switch to best network.


Я ніколи не використовував Wi-Fi Manager, але можу припустити, що він не перемикається між AP, які мають однаковий SSID (він же ретранслятори), оскільки на апаратному рівні Android надає лише одну MAC-адресу програмам під SSID.
Aero Windwalker

4

Android 4.x підключиться до найсильнішої доступної мережі при першому підключенні, але, за замовчуванням, після підключення він не змінить мережі, якщо спочатку не втратить з'єднання. Це, мабуть, тому, що комутація передбачає відключення існуючих з'єднань, а друга або три мережі відсутні.

Якщо увімкнути "уникнути поганих з’єднань" у розширених налаштуваннях Wi-Fi, то воно переключиться, якщо мережа надійде на достатньо низький сигнал, щоб запустити цю функцію, замість того, щоб чекати, поки вона повністю не зникне.

Одним із варіантів рішення може стати встановлення єдиного SSID з двома точками доступу, що підтримують передачу даних, а не дві повністю відокремлені мережі Wi-Fi - це спосіб обробляти подібний сценарій у великих комерційних налаштуваннях - але я не знаю, чи це можливо з обладнанням, яке у вас є.


Насправді обидва ці пристрої справді однакові ssid. Як я вже говорив в ОП, tp-посилання - це лише ретранслятор.
еркан

Ти впевнений? Я не є експертом з мереж, але це виглядає з вашого екрану так, ніби є дві мережі з двома SSID (одна називається "TPLink", а друга називається "Dlink"). Імовірно, що ретранслятор створює другу бездротову мережу і з'єднує між собою?
Flyto

Насправді це псевдоніми, які я призначив у програмі менеджера WiFi, щоб я міг розпізнавати пристрої на графіках. Вибачте за плутанину.
еркан

3

Ненавиджу це порушувати, але більшість Android-телефонів видалили функцію автоматичного перемикання AP-файлів із збереженням SSID, тому що ... зачекайте ... її патент Apple ...


2
Чи можете ви надати якусь підтримку для цього?
питання

2

Для вирішення AP-комутаторів, які мають однаковий SSID (використовуючи ретранслятори), я з успіхом використовую "Roaming Wifi Fix". Коли рівень сигналу опускається нижче встановленого порогу налаштувань, він автоматично переходить на той, що має найсильніший сигнал (вибачте за мою погану англійську мову)


2
Чи можете ви додати посилання на додаток, який ви рекомендуєте? Це було б корисно.
Dan Hulme

Можливо, це: heleron.com/android-apps.html Розробник зрозумів, у яких обставинах програма має працювати, а коли ні. За описом це ідеально підходить для цього питання, хоча є відомості про деякі телефони, які не підтримуються. Здається, комутація AP не виглядає безпроблемною, мережу вимкнено та повернуто до переходу.
matt wilkie

Посилання на Google Play: play.google.com/store/apps/…
matt wilkie

1

Я просто розглядаю це питання і комбіную 2 програми "Wi-Fi Manager" (які можуть надати пріоритет мережі 5 ГГц понад 2,4 ГГц) та "Виправлення в роумінгу Wifi" (який може вибрати найкращий сигнал AP після роумінгу) FYI, мій основний роутер: подвійний діапазон A / N, в той час як мій ретранслятор лише N для іншого боку будинку. Моя установка: Діапазон: використовуйте різні діапазони SSID для N, щоб "Менеджер Wi-Fi" міг надавати йому пріоритет. N діапазон та його ретранслятор: Той самий SSID та канал, щоб "Wifi Roaming Fix" міг виконувати роумінг з одним клієнтом, що рухається. Я тестую програму VOIP, і мій мобільний телефон плавно працює по всьому будинку без падіння / повторного підключення.


0

Ви можете використовувати SWIFI , який виявляє слабкий сигнал Wi-Fi і автоматично перемикає вас на кращу мережу.


Я також використовую SWIFI, і це гарне додаток, але проблема в ньому полягає в тому, що він не перемикається між AP, які мають однаковий SSID (він також повторювачі).
Aero Windwalker

0

Здається, у мене є схожа, але протилежна проблема з Fios, Orbi та 2 супутниками та телефоном LG V10. Orbi встановлюється як точка доступу, і все має однаковий SSID. Як тільки сила сигналу падає трохи нижче -65, LG випадає на 2–3 секунди і потім знаходить власний шлях до найсильнішого сигналу, який зазвичай є найближчим супутником. Але це достатньо часу, щоб втратити телефонний дзвінок, в якому я в середині.

Домашнє сповіщення Wi-Fi у додатку для Android забезпечує хороші деталі потужності повторного сигналу та набагато більше інформації про мою мережу. Використовуючи це, я змогла точно побачити, коли / куди падав сигнал і наскільки цілком раптовий падіння. Я виявив, що якщо я "навчуся" бігати через місце, де воно падає, я, швидше за все, втрачу кілька слів, але часто можу уникати відмови від дзвінка. Звичайно, це менше, ніж "ідеальне" рішення :)


РІШЕННЯ - ОНОВЛЕННЯ: Після ретельного розміщення супутників Orbi за допомогою Wifi Alert, як описано вище, я додав тут SwiFi, як рекомендовано. Оскільки Orbi дозволяє використовувати як гостьову мережу, так і ту, яку створює SSID, я додав гостьову мережу. Тоді у Swifi було дві мережі для перемикання між ними. Завдяки ретельному налаштуванню SwiFi я тепер можу переглядати свій будинок і Swifi перемикається між основним SSID Orbi та гостьовим SSID. Хоча мені повідомлено, що мережу відключено, інша мережа вже підключена, і я з того часу не втрачав дзвінок.
Мадлін Гліх

0

Використовується додаток для борсука Wi-Fi замість "виправлення через wi-fi roamimg" для того ж SSID з Netgear Orbi. Поки здається нормальним, хоча він би відключився і знову підключився, коли я досягне встановленого ДБ від роутера або супутника ...

Я виявив, що виправлення wifi-файлу roamimg відключено протягом більш тривалого періоду часу.


0

Я зіткнувся з тією ж проблемою і багато намагався знайти рішення, у мене є 2 маршрутизатори, один - двосмуговий DLink DIR 816, а інший - DLink DIR 803, 816 використовується як ретранслятор і пов'язаний з маршрутизатором мого сусіда, з яким я отримую Інтернет і 803 підключено до 816 як AP, яке я знайшов, це відповідати безпеці на обох маршрутизаторах 816, мати можливість автоматичного AES та TKIP, але я встановив це вручну AES, і SSID, і пароль, і паролі однакові, я спробував те ж саме з TPLINK WA801ND як точка доступу я отримав такий же результат. Навіть для 816 встановлено значення 802,11 b / g / n, тоді як 803 - 802,11 b / g, але відповідність працює. Скріншоти сторінки налаштувань додаються.введіть тут опис зображеннявведіть тут опис зображення


0

Якщо у вас телефон Samsung Galaxy, у вас повинен бути встановлений звичайний додаток Samsung. Створіть нову процедуру, що складається лише з умови "сила сигналу wifi". Після того, як ця умова вибрана і з’явиться у вікні, натисніть на неї та виберіть силу сигналу. Це починає пропонувати 40%. Для мене 50% працювали найкраще. Відрегулюйте цей рівень на повзунку. Далі в розділі "Дії" виберіть такі дії послідовно: "Вимкнути Wi-Fi"; а потім додайте "Увімкнути Wi-Fi". Це працювало бездоганно для мене. Перевірте це в різних приміщеннях вашого місця, і якщо це не працює, відрегулюйте рівень сили сигналу на повзунку, описаному вище.


2
Де знаходиться ця програма? У мене є телефон Galaxy, і ця програма недоступна на моєму телефоні, доступна через Google Play (програма "Рутини" - це дійсно менеджер списку завдань), а також це не в робочій області Galaxy Apps, яку я бачу. Це AppName точний?
wbogacz

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.