Чи є спосіб увійти в Google Play, не ввівши в Gmail?


21

У мене планшет для Android. Я хотів би увійти в магазин ігор, щоб отримати інші додатки, але я не хочу входити в gmail / контакти / календарі / g + тощо. Цей пристрій надаватиметься спільному доступу до кількох людей, і я хочу зберігати свою інформацію приватною .

Простої можливості повернути синхронізацію з gmail недостатньо - її можна тривіально повернути назад без пароля. І в той час, коли потрібно вимкнути синхронізацію gmail, неабияка кількість електронної пошти все одно синхронізується з пристроєм. Я не можу знайти спосіб її видалити, не виходячи з Google Play.

В iOS облікові дані додатків окремо від облікових даних iCloud, тому це не проблема.

Чи є спосіб увійти в Google Play, не ввівши в Gmail?


Яка версія Android. Це може бути або не бути можливим. Поточні версії програми Mail окремі від ОС та Google Play. Але це питання не є темою тут у Superuser.
Рамхаунд

У вас є обліковий запис google? Що станеться, коли ви ввійдете в Google play з цим обліковим записом google (не gmail).? У версіях Lollipop ви можете додати стільки потрібних облікових записів користувачів, і кожен користувач, який обмінюється різними даними користувачів (також різні облікові записи gmail), щоб ваша інформація та додатки не змішалися з колегами
Lucky

Відповіді:


10

Як вказував Hiemanshu, вам потрібно зробити це, використовуючи окремий обліковий запис.

Тепер, оскільки сам Android не розмежовує облікові записи Google, питання у вашому випадку використання зводиться до: Як я можу створити обліковий запис Google, який не має Gmail (та різних інших служб Google із можливою приватною інформацією про них), пов’язаних із рахунок, про який йдеться?

У мене були подібні випадки як на роботі, так і в приватному користуванні, і я порадив би наступні три варіанти:

  1. Створіть звичайний обліковий запис Google без Gmail. Це можна зробити за допомогою https://accounts.google.com/SignUpWithoutGmail . Зауважте, що для цього вам потрібно вказати адресу електронної пошти, що не стосується Gmail, але вона може бути будь-якою, і вона використовується лише як ім’я користувача, тобто. він жодним чином не дає доступу до цієї адреси електронної пошти. (Я використовую guest@myowndomain.com, для якого у мене створений загальний електронний лист, щоб я міг просто вигадувати електронні листи на ходу, і я отримуватиму електронні листи, які хтось коли-небудь надсилатиме електронною поштою, але це інша річ) .
  2. Ви також можете видалити адресу Gmail. По суті, це призведе до того, що ваш рахунок Google @@gmail.com стане таким самим, як створений на попередньому кроці. Ви все одно будете входити в систему за допомогою електронної пошти god@gmail.com, але після цього просто більше не будете активувати електронну пошту Gmail. Ви можете це зробити тут . Нарешті
  3. Ви можете використовувати обліковий запис додатків Google і просто обмежити послуги, доступні для відповідного імені користувача . Якщо у вас немає облікового запису Google Apps, ви все одно можете створити його безкоштовно, хоча його офіційно припинено протягом деяких років. Ви можете знайти цю пораду за допомогою пошуку в Інтернеті за адресою: Технологічні стіни "Як отримати безкоштовний стандартний обліковий запис Google Apps для одного користувача"

Я сам використовував варіанти 1 і 3, і вони добре працювали. Як остаточну додаткову пораду, я б нагадував вам звернути увагу, коли ви додаєте обліковий запис (и) до відповідного пристрою. На дві речі слід звернути увагу:

  1. ЗАВЖДИ додайте обмежений рахунок як найперший обліковий запис на пристрої. Вся справа в тому, що (принаймні на старих пристроях) ви не можете видалити перший обліковий запис, який було додано до пристрою. На спільних пристроях ви, можливо, дуже добре зіткнетесь із ситуаціями (про які вам зараз не спадає на думку), коли ви хочете повністю видалити особистий обліковий запис, коли ви передасте пристрій комусь.
  2. І останнє, але не менш важливо, звертаючи увагу при додаванні облікового запису, що не стосується gmail, ви не активуєте синхронізацію жодної з служб Google (якщо ви цього конкретно не хочете).

Це воно!


Google Apps було перейменовано на G Suite, і це коштує грошей з 6 грудня 2012 року. Безкоштовної версії немає.
chx

0

Залежно від версії Android ви можете створити декілька користувачів, де кожен користувач має власну облікову систему. http://www.howtogeek.com/170191/share-your-android-tablet-and-keep-your-privacy-with-a-guest-account/

Єдиний інший спосіб подолати цю проблему - це створити новий обліковий запис саме для цього пристрою та використовувати програму Play Store. Начебто більшість додатків google наразі справді поєднані.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.