Чому веб-переглядач Android ще живий?


33

Веб-браузер в Android не підтримується активно , а Google Chrome активно розвивається і використовує сучасні технології на відміну від попередників. Тим не менше, браузер акцій все ще має 22,77% частки ринку на мобільних пристроях , що більше, ніж Chrome для Android.

Маючи нижчу підтримку сучасних веб-технологій та несправедливо велику частку ринку, браузер Stock швидко стає сучасним IE6. Але чомусь він все ще часто включається як браузер за замовчуванням на нових пристроях.

Чи є якісь переваги цього браузера з точки зору користувача або бізнесу, що може бути причиною того, що він не припинявся взагалі на користь Chrome через автоматичний процес оновлення або, принаймні, більше не вибирався як браузер за замовчуванням? Чи є якась причина для збереження мамонта живим?


2
"Android-браузер" замінено Chrome на пристроях Nexus: досі його містять лише пристрої певних виробників. Тож ваше запитання "Чому Google не припиняє її" не має сенсу: у них вже є.
Дан Хулм

1
@onik, я не думаю, що це базується на думці. Я не запитую, правильно чи неправильно (хоча я можу бути упередженим щодо неправильного). Я просто запитую причини чи причини, чому це відбувається.
Септаграм

1
Ви можете уточнити питання, тому що з трьох питань, які ви задали, я припустив, що перше було головним. Запитання "Чому Google не робить х" ґрунтуються на думках, якщо немає інтерв'ю чи публікації в блозі від Google, яка має фактичні докази.
onik

@onik, я частково прийняв запропоновану редагування та відредагував ще декілька, щоб уточнити.
Септаграм

Я знову відкрив питання з правками
onik

Відповіді:


33

Чому веб-переглядач Android ще живий?

Станом на червень 2014 року 15,7% (0,8 + 14,9) користувачів досі користуються Android 2.2 та 2.3.x (Froyo та Gingerbread), оскільки Chrome підтримує лише Android 4.0+, ці користувачі не можуть використовувати Chrome для Android.

Також Android 4.0 (ICS), у якого 12,3% користувачів, не має попередньо встановленого Chrome.

Більше того, я думаю, що веб-переглядач все ще встановлений у всіх телефонах Android Jellybean (версія 4.1.x, 4.2.x та 4.3.x), якими користуються 58.4% (29.0 + 19.1 + 10.3) користувачів.

Це означає, що браузер акцій все ще встановлений на 86,4% (15,7 + 12,3 + 58,4) телефонів Android.

Вищезазначене повинно стати причиною того, що браузер акцій все ще широко використовується. Багато користувачів не заважають завантажувати чи змінювати браузер за замовчуванням / попередньо встановлений браузер.

Немає технологічних переваг використання Stock Browser над Chrome для Android.

Google вже припинив переглядач акцій в Android Kitkat (4.4).

Chrome для Android має ліцензію від Google, тоді як браузер Stock - ні. Також виробники оригіналу можуть змінювати веб-переглядач, якщо це потрібно, але не Chrome. Тож з точки зору бізнесу, Google справді кращий, якщо виробники оригіналу використовують Chrome. Але деякі виробники оригіналу не люблять занадто сильно залежати від Google. Сказати більше виходить за рамки цієї відповіді. Якщо ви хочете отримати більше інформації, перейдіть сюди і сюди .

Google повільно переносить серцевину Android з AOSP у закрите джерело та ліцензований Google Apps, і браузер є одним з останніх компонентів цієї дорожньої карти.

Оновлення (січень 2017 р.):

Як згадується Erwinusв коментарях, перед браузером Kitkat для перегляду WebView в версіях Android використовувався веб-переглядач Stock.

Частка акцій браузера знизилася до 7,26%


Я б здогадався, що це стосується Chrome, оскільки його самості не є безпосередньо відкритим кодом. Можливо, подібний додаток електронної пошти та календаря за замовчуванням.
Адам Паттерсон

1
22,77% користувачів мобільних пристроїв використовували браузер акцій на той час (червень 2014 року), тепер він зменшився до 13,85% (липень 2015 року). Якщо такий високий відсоток користувачів були стурбовані використанням технологій тільки з відкритим вихідним кодом , то було б більше користувачів для Firefox Android (0,66%) , а не Chrome для Android (32,09%) за станом на липень 2015 року
John S Perayil

1
Фондовий браузер використовується під час використання в WebView в додатку, я прав?
Codebeat

@Erwinus Ні, на даний момент працює Chrome - Довідка
John S Perayil

2
@JohnSPerayil: Гаразд, але лише тоді, коли ви орієнтуєтесь на свій додаток KITKAT або вище, інакше це веб-переглядач (свого роду). Фондовий браузер - це жахливий фрагмент програмного забезпечення, який вже має певний досвід роботи з ним. Дивіться також моє запитання про StackOverflow: stackoverflow.com/questions/41403566 / ...
Codebeat

1

Опублікувавши це окрему відповідь від незв'язаного редагування до існуючої відповіді.

Flash - це причина, по якій ми продовжуємо використовувати старий веб-переглядач. Так званий біржовий браузер невеликий, він підтримує Flash-відео, як і пару нових браузерів. І Flash .apk все ще доступний з декількох авторитетних сайтів (але не з Google Play), тому його легко підключити.

Поки всі веб-сайти для потокової передачі відео не перейдуть на HTML5, все ще залишатиметься попит на браузери, які підтримують Flash, проблеми із безпекою чи ні.


Якщо ви використовуєте веб-переглядач для Flash, єдине надійне місце для нього - безпосередньо від Adobe helpx.adobe.com/flash-player/kb/…
GAThrawn

-2

Фондовий браузер дозволяє зберегти HTML для читання в режимі офлайн без клопоту = виграти

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.