Як переглянути мої альбоми Picasa в режимі офлайн?


12

Іншими словами, як завантажити картинку з альбому Picasa на мою sdcard? Я бачу в галереї, але не маю його у своєму телефоні: (тому я не бачу, коли у мене немає Wi-Fi. Я не хочу повністю синхронізувати, але я хочу легко зберегти фотографію, яку я бачу в галереї.

Оновлення:

У моєму веб-альбомі Picasa у мене гарне зображення. Коли я вдома з wifi, я бачу картинку, показую її іншим. Коли я виходжу з підключення до wifi, якщо я спробую побачити картинку, яку я не зможу, оскільки зображення, яке було кешоване, буде видалено і більше не буде доступним. Я просто зможу побачити мініатюру. Крім того, якщо є можливість зберегти зображення на sd-картці в засобі перегляду зображень галереї, я збережу це зображення на моїй SD-картці, коли у мене буде Wi-Fi і переглядатиме його будь-де та будь-де. Отже, якщо я хочу завантажити певне зображення з мого зображення, мені потрібно перейти в Інтернет-> picasawebalbums, переглянути ту саму фотографію, яку я можу побачити в галереї, а потім завантажити її. Чи існує простий спосіб зробити це? Можливо, з будь-яким іншим додатком?

Інше, якщо я можу отримати доступ до папки кешу, де галерея кешує фотографії Picasa, я можу скопіювати звідти. Але я теж не в змозі це знайти.

Моя модель телефону: Samsung Galaxy S LCD I9003

Оновлення: я вважаю цю програму корисною і дозволяю зберігати свої фотографії, але я ще не можу переглядати альбоми друзів.

Відповіді:


3

Ви можете синхронізувати альбоми Picasa з Інтернетом через налаштування в програмному забезпеченні на своєму комп’ютері. Google надає вам трохи пам’яті безкоштовно.

Потім на телефоні ви в розділі Налаштування-> Облікові записи та синхронізація виберіть обліковий запис Google і поставте галочку Синхронізувати веб-альбоми Picasa.

Наступного разу, коли ви відкриєте додаток Галерея, він покаже всі фотографії, які були завантажені в Інтернет.


але лише тоді, коли я в мережі.
балки

1
Усі переглянуті альбоми все ще доступні, коли ви переходите в режим офлайн.
bolgemini

Не завжди. Це залежить від кешу, який буде видалений через деякий час.
балки

1
Ця опція існує не для всіх користувачів. У мене немає на своєму Samsung Intercept.
Стефан Ласєвський

Веб-альбоми Picasa, схоже, не є опцією синхронізації під ICS / JB.
Калеб

2

Чи розумію я, що ваша мета - зберегти одну картинку для перегляду в режимі офлайн? Якщо ви отримуєте доступ до своєї фотографії через веб-переглядач, а не через програму Picasa, ви можете довго натискати на будь-яке зображення, щоб відкрити меню параметрів, включаючи "зберегти зображення" - це завантажить зображення на вашу SD-карту.

Я здивований, що Picasa не пропонує подібного варіанту в додатку - я б принаймні спробував там довго натиснути.


1
Довге натискання в галереї просто дозволяє робити кілька підборів
громовержець

1

JustPictures! може бути додатком для вас. Він має чудову підтримку веб-альбомів Picasa і дозволяє завантажувати (синхронізувати) повноцінні альбоми на телефон. Ви також можете зберегти окремі фотографії на SD-карті (відкрийте фотографію, натисніть меню, виберіть зберегти фото).

Настійно рекомендується.

Одне обмеження полягає в тому, що ви можете боротися за відкриття чужих альбомів. Посилання по темі .


1

Додаток Picfolio з Google Play завантажує фотографії та ескізи Picasa на мою зовнішню SDCard. У налаштуваннях ви вказуєте, які веб-альбоми Picasa ви хочете кешувати на своєму телефоні та де їх розмістити, зовнішню SDCard або внутрішню.

Дисплей все ще працює, коли і сервіси передачі даних WiFi, і 4G відключені на моєму Samsung Galaxy II (Gingerbread 2.3). (Ви повинні вимкнути їх обоє, якщо ви хочете перевірити кешування додатків, принаймні на моєму телефоні.)

JustPictures! і PicasaTool створили хороші результати альбому, кешовані лише для читання, лише коли була служба даних даних.

Я просто вимкнув стандартну синхронізацію Android Picasa, так що вона не зіпсує порядок фотографій, зроблених лише на моєму телефоні. Зображення вже є на PicFolio.

Також є варіант завантаження в Picasa, але я його ще не використовував. Я використовую версію Pro, наразі 2,99 долара, щоб уникнути реклами.

Я сподіваюся, що це допомагає іншим, так як ця нитка, безумовно, допомогла мені. Дякую.


0

Підключіть USB-кабель до комп'ютера та скопіюйте файли зображень із комп'ютера на свій пристрій.

Крім того, використовуйте Picasa на своєму комп’ютері для публікації у веб-альбомах Picasa, але зберігайте альбом приватним.


3
Схоже, це не відповідає на питання. Якщо він копіює його з комп’ютера, він не в Picasa, і якщо він знаходиться в веб-альбомах Picasa, приватних чи ні, він не може переглядати його в галереї в автономному режимі.
Натан Фелман

Як тоді це зробити? Зображення все ще буде в Picasa (якщо він його не видаляє), і він не просить синхронізувати його. @balki: Поясніть, будь ласка, що ви намагаєтесь зробити.
але

0

Спробуйте встановити Gallery3D від XDA і синхронізувати його зі своїм обліковим записом google. Він має функцію офлайн.

Ви можете отримати його звідси,

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=653503


Я не можу знайти Gallery3D від XDA. Ви мали на увазі цю? market.android.com/…
балки

@balki Я думаю, що TuxGeek означає те, що ви можете знайти, якщо перейти на forum.xda-developers.com і шукати "Gallery3D Apk", я не збираюся посилатися тут безпосередньо на тему, тому що я не впевнений у законності програми, вирвана із зображення Nexus One.
GAThrawn

Здається, у нього вже є галерея 3d на своєму пристрої, яка була доступна на складі для Android 2.1+ (або 2.2).
громовержець

0

Я перевірив це на моєму G2, ескізи зберігаються, а в деяких випадках - повна картинка, але це не узгоджується і немає способу дізнатися, що було завантажено повністю. Найкращий спосіб перегляду фотографій в режимі офлайн - це вручну завантажити їх із Picasa на комп’ютер на телефон через USB.

Було б чудово, якби Google запропонував певний спосіб дізнатися, які альбоми насправді "синхронізовані", або якщо є можливість завантажити повну роздільну здатність усіх альбомів Picasa для перегляду в режимі офлайн.


0

Ви можете використовувати додаток під назвою PhotoSuitcase, де його основне використання - зробити власні Facebook, Picasa та Flickr доступними в режимі офлайн.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.