Як використовувати шаблон для розблокування екрана телефону?


10

Чи є спосіб встановити мій екран блокування, щоб я міг намалювати шаблон для розблокування телефону? Таким чином, лише я можу його знову розблокувати. На даний момент мій телефон автоматично блокує екран, але ви просто пересуньте його, щоб розблокувати його. Через це будь-хто може розблокувати мій телефон, що не ідеально.

Відповіді:


11

На головному екрані натисніть кнопку меню, а потім виберіть Налаштування> Місцезнаходження та безпека, а звідти ви маєте можливість налаштувати замовлення екрана або на основі шпильки. Блокування візерунка надасть вам можливість створити власний візерунок у сітці 3x3: введіть тут опис зображення

Якщо ви хочете мати можливість малювати повністю випадковий візерунок, Cyanogenmod 6.2 має можливість зробити будь-який невидимий жест, щоб розблокувати екран.


Дуже дякую. По всьому це було в самому андроїді. Я витратив багато часу на пошуки програми, яка б це зробила. Ще раз, thansk:)
Jay

5
@Jay: Це велика частина причини, яку ми наполегливо рекомендуємо людям просити рішення ("Як мені ...?"), А не запитувати програми ("Чи є програма, яка ...?")
ale
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.