Як запобігти оператору телефону не відкривати спливаючі вікна?


21

Мій телефонний оператор Movistar Аргентина надсилає багато спаму. Мені вдалося заблокувати більшість SMS, однак тепер він також почав відкривати спливаючі оголошення на моєму телефоні (див. Нижче).

введіть тут опис зображення

Я подивився на Як заблокувати це діалогове вікно (оператор)? але я не можу знайти додаток "SIM Toolkit" ніде на своєму телефоні, щоб відключити його. Чи є якийсь інший спосіб заблокувати це?

Відповіді:


5

Це, як правило, робиться як "послуга з доданою вартістю" в Інструментарії Andriod SIM, відповідно до цього питання .

Однак у цьому випадку це може бути Мобільна трансляція.

Cell Broadcast розроблений для одночасної доставки декільком користувачам у визначеній області. Тоді як послуга коротких повідомлень "точка-точка" (SMS-PP) - це послуга "один на один" і "один на кілька" (вимагає декількох SMS-повідомлень, оскільки кожне повідомлення може мати лише один номер телефону), Cell Broadcast є послуга обміну повідомленнями, орієнтована на багато хто. Повідомлення стільникового мовлення також підтримуються UMTS.

Якщо ви перейдете до свого додатка для SMS та перейдете до SMS> Налаштування> Мовлення стільникового зв'язку та вимкніть його, це має зупинити це спливаюче вікно.


3

Якщо це може комусь допомогти, додаток, який мені потрібно було відключити, /system/app/Stk.apkназивався "Сервіс SFR v4.1.2-LL__zg".


Вибачте, я не зрозумів. Що ви маєте на увазі під назвою "Послуги SFR v4.1.2-LL__zg" "? Це не просто Stk.apk?
Луїс А. Флорит

@ LuisA.Florit, я думаю, це спеціальна послуга оператора телефону (SFR), тому на іншому телефоні це буде називатися по-різному.
Лоран

1
Ви маєте на увазі процес / послугу чи APK? Як ви дізналися власне ім’я? Я просто перейменував Stk.apk, але не впевнений, чи вдасться це зробити. La RPTMQLP та інші операційні телефони !!
Луїс А. Флорит

@ LuisA.Florit, щоб виявити це, я думаю, що я використав "Видалення кореневих програм". Там ви можете відкрити "Системні програми" та переглянути всі додатки, у тому числі й ті, що зазвичай приховані. Потім можна шукати та вимикати додаток звідти.
Лоран

1
Stk, ймовірно, стенограма для інструментарію SIM
Sarge Borsch

2

Спробуйте заглянути в Налаштування -> Програми -> проведіть пальцем праворуч, поки не перейдете на вкладку "всі", а потім прокрутіть вниз, доки не з’явиться "Інструментарій SIM", і в цей момент ви повинні мати можливість натиснути на нього, примушуйте зупинити його і відключити його.


"Інструментарій SIM" немає в моєму списку. Натомість є одна з назвою моєї компанії Cell, але її не можна вимкнути.
Луїс А. Флорит

2

Спробуйте вимкнути "Мобільні трансляції" у меню налаштувань програми SMS. (це було там у моєму Samsung TW ROM)


2

Якщо ви не матимете root-ed, ви не зможете його видалити. Він поставляється в комплекті з вашою SIM (чортова сучасний світ ...), і ви можете лише "примусити зупинити" STK-послуги для поточного сеансу: перейдіть до своїх Налаштувань-Apps-All та зупиніть "SIM Toolkit" та "Cell Broadcast".

Вони перезапустяться при наступному завантаженні.


1
У моєму випадку він перезапускається одразу після відключення (проклятий сучасний світ)
golimar

0

Як виглядає, це може бути послуга оператора (тут, в Індії, називається флеш-сервісами / флеш-повідомленнями), ви можете відключити її, зв’язавшись зі своїм оператором служби, або можна відключити, надіславши повідомлення (методи можуть дуже від оператора до оператора)

або це може бути стільникова трансляція, ви можете відключити її, перейшовши до налаштувань sms (трансляція стільникових файлів у версії для android upto oreo) (бездротові сповіщення про андроїдний пиріг)


Це дуже неприємна річ, яку потрібно позбутися, і ніколи не змогла її позбутися. Я, безумовно, міг заморозити / змусити видалити додаток як корінь, але в кінцевому підсумку я не міг розміщувати або отримувати жодні дзвінки, і в кінцевому підсумку заставив мій телефон м'яким замурованим (якщо ви перезавантажите його видаленням). Я намагався зв’язатися з перевізником, вони сказали, що вони його відключили, але через кілька місяців спливаючі вікна повернулися. Навіть як корінь, його важко позбутися, але я впевнений, що існує спосіб (принаймні, як корінь).
Ренато
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.