Чому я не можу використовувати навушники iPhone з HTC Thunderbolt?


16

Я намагаюся використовувати свої білі у вухах навушники iPhone / Apple з моїми HTC Thunderbolt. Я чую, але мікрофон не працює з громом. Будь-які пропозиції щодо виправлення? Який додаток чи налаштування я повинен використовувати?

Для уточнення. . . мої навушники чудово працюють з моїм Apple iPhone. Але при підключенні до мого андроїд телефону мікрофон не працює. Хлопець з BestBuy сказав, що Apple iPhone не працює з пристроями Android. Це здається дивним (і, ймовірно, неправильним). . . звідси моя посада тут.


1
Ви маєте на увазі, що мікрофон на телефоні сам не працюватиме, поки навушники підключені, правда?
новачка

Я думаю, він має на увазі мікрофон у навушниках. У навушників iPhone немає мікрофона?
Даніель

@Daniel Імовірно, хтось робить? Я сам не бачив таких із мікрофоном.
Матвій

1
Я маю на увазі, що мікрофон у навушниках не працює. Але набір навушників не зламаний - він чудово працює з іншими телефонами. Мені сказали моєму кращому хлопцеві, що навушники Apple не працюють з пристроями Android. Це звучить дійсно дивно. Звідси моя посада тут.
zkidd

@Matthew Добре знати - чомусь я думав, що всі вони мають мікрофон.
Даніель

Відповіді:


9

Вони можуть мати 3,5-мм розетки, але якщо ви подивитесь на це, ви можете побачити ізоляційні пластикові стрічки навколо металевого гнізда. Проблема полягає в тому, що Apple з'єднує ці секції гнізда на різні входи, ніж інші виробники, так що різні секції гнізда несуть різні сигнали, ніж звичайні.

Я чув, що до тих пір, поки ви задоволені тим, що з динаміків виходить моно, а не стереозвук, тоді ви можете змусити мікрофон працювати, трохи витягнувши гніздо з розетки. RIM робив те саме, що і їх 3,5-мм роз'єми на Blackberrys, але я вважаю, що вони використовують таку ж конфігурацію, що і більшість виробників (крім Apple).


Я спробував це. . . має сенс. Але це насправді не було на Громовому болі.
zkidd

Для чого це коштує, Apple використовувати промисловий стандарт терморегулятори для їх TRRS (гарнітура) роз'єм на своїх пристроях (Маков, а також айфонів / .iPods). У мене є DInc та кілька HTC Evos, і гарнітура klipsch Image s4i "призначена для iPhone" працює як слід. Мікрофон працює, працює кнопка відтворення / паузи, і я отримую стереозвук із «бутонів».
devnul3

@ devnul3 Це галузевий стандарт, якого Apple не дотримується
ендоліт

Це один галузевий стандарт, так. Apple слідує за більш популярним стандартом CTIA, який здається відповідним стандартом для бездротової компанії. blog.audio-technica.com/…
devnul3

5

Apple аксесуар, який працює лише в апараті Apple - звучить як для мене ;-). Тут ви можете заглянути конвертери, але, мабуть, дешевше отримати лише якісь "стандартні".


Я дуже не хочу використовувати адаптер. Крім того, в обох є 3,5 мм роз'єми для навушників
zkidd

4
Це зрозуміло, але Apple відома тим, що не дотримується стандартів. Важко з цим боротися. Якщо ви хочете використовувати телефони i на продукт, який не є - адаптер. Або обріжте шнур і перемотайте. Я сам цього не пробував, але це здається, що провідники Mic і Ground міняються між навушниками Apple і стандартними.
Saiboogu

@zkidd: Не всі 3,5-мм роз'єми однакові, Apple, очевидно, зробила своє, щоб контакти не узгоджувались зі стандартною конфігурацією.
DilbertDave

1
@DilbertDave. Так вони є.
devnul3

1
Я виправлений (можливо), але факт залишається фактом, що у @zkidd (та інших) виникають проблеми. Навушники не справні, але вони не працюватимуть із програмою Thunderbolt. Можливо, я повинен був сказати: «не всі навушники однакові» ;-)
DilbertDave

2

Ця (мікрофон не працює), мабуть, широко відома помилка з громовідводом. Вибачте, це, мабуть, не відповідь, яку ви шукали, але, здається, це проблема з цим телефоном і гарнітурами TRRS (наконечник кільцевого кільця).

З цікавості ви бачите на телефоні піктограму "гарнітура" (невеликий бум нижче "телефонів"), або просто значок стерео навушників?

Apple використовує стандартну розетку у гнізді для гарнітури , а кнопка працює звичайним способом (перетинаючи наземний / звичайний та мікрофонний). Якщо у вас є телефон, який відповідає стандарту, він повинен працювати


2

Я вже довгий час заглиблююсь у цю шию. Проблема полягає в тому, що Apple впроваджує спеціальні речі, які не сумісні з іншими брендами. Вони мають угоди з багатьма виробниками аксесуарів, щоб зробити такі речі, які мають багато функцій, таких як мікрофон та кнопки, які роблять чудові речі, як змінити треки та пропустити і т.д.

Що мені здається, Android зовсім не вистачає, і це азарт, коли ви спробуєте це. Деякі речі працюють з будь-якими або, а деякі з конкретними моделями телефонів, просто так багато різних речей, які намагаються зробити все одночасно.

Я використовую навушники Skullcandy, які мені подобаються, і мають Thunderbolt

Я з'ясував, що певні типи навушників працюють лише з Apple, на етикетці сказано, деякі з Apple і Android. Apple має кнопкові дії, яких Android не робить, Mic OS потрапляє або пропускає. Я виявив, що на дроті є кнопки, які мають рокер із центром, вони, здається, працюють лише з Apple, Mic, але менша одна кнопка працює з Mic.

Я можу перетворити mp3-плеєр одним натисканням і зателефонувати останньому номеру, підключеному за допомогою голосового дзвінка з подвійним натисканням ... але його настільки складні та багато змінних, просто не намагайтеся використовувати навушники для обох платформ, якщо вони спеціально кажуть, що працює з iPhone, iPad та i-etc ... яка трамбовка ...


1

У мене Droid Incredible 2, і я стикався з тим самим, але я придумав спосіб змусити його працювати: утримуючи кнопку увімкнення гучності гарнітури, вставляючи в телефон. Тепер ви повинні бачити гарнітуру, розпізнану як гарнітуру мікрофона, і тому ваш мікрофон і клік повинні працювати.


Це робить гарнітуру правильно розпізнаною, але все ж мікрофон не працює.
mlissner

На моєму телефоні ця хитрість дозволяє не відключати внутрішній мікрофон. Ви думаєте, що записуєте лише гарнітурою. В основному, коли ви натискаєте центральну кнопку, ви замикаєте мікрофон, так що, як якщо б ви підключили гарнітуру T / R / S без дзвінка мікрофона на штепселі.
Каз

1

Конфігурація пристроїв i для навушників, які також використовують мікрофон, відрізняється, ніж для інших продуктів загалом. Комбінації для навушників та мікрофонів, які встановлюють "спеціально для ipod" тощо, часто не працюватимуть із пристроями, що не мають Mac. Навушники можуть функціонувати, але мікрофон та регулювання гучності тощо можуть не працювати належним чином. Якщо вам пощастить, вони, якщо не так пощастить….


1

Хлопець в Bestbuy неправильно повідомив вас, це буде працювати, але це залежить від телефону. Це працює на моїй зарядці Droid .. за допомогою мікрофона мені довелося змусити штепсельну розетку для навушників перейти далі до телефону ... а мікрофон працює ... Для дистанційного управління потрібен драйвер ... що ще не зроблено (наскільки мені відомо) для навушників


0

Знайшов виправлення через пару хвилин возитися з навушниками !! Підключіть навушники яблука до мікрофона, потім утримуйте клавіші вгору та вниз на навушниках, поки на громовому боці не з’явиться символ, що показує навушники з мікрофоном!


1
Мех. У мене Thunderbolt працює під Cyanogen 7. У мене гарнітура Sony з трьома кнопками, і це нічого не робило.
mlissner

0

Так, ви можете завантажити додаток, щоб змінити пріоритети кнопок.

Я щойно отримав набір Etymotic mc3 (для iPhone) і використовую контролер кнопки гарнітури. Ви можете робити різні профілі, а варіантів кнопок є багато ... майже занадто багато.

IMO, краще мати мікрофон з трьома кнопками, якщо ви також маєте iPod touch або iPhone.

Ви також можете подивитися на Klipsch S4a (Android) , якщо зможете їх знайти.


-2

"Мені сказали моєму кращому хлопцеві, що навушники Apple не працюють з пристроями Android". це неправда, ви можете спілкуватися в чаті з ким-небудь або танго, і це працює чудово, плюс у мене є пара соні та босе, які також не працюють з цим. і він має три кільця на вхідній частині навушників. У мене також є HTC Thunderbolt.


1
Не відповідь, використовуйте замість цього коментар.
Маркіссімо

-2

Спробуйте завантажити btunes для громовідводу, а потім утримуючи кнопку гучності, коли ви підключаєте навушники. У мене є кілька навушників Bose, які я придбав у магазині яблук, і, здається, це зробити трюк

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.