Чи можна створити контакт у певній групі контактів на Android 2.2?


9

Чи можна додати новий контакт у певну групу контактів, яку я маю в своїх контактах Google? Так само, чи є спосіб перенести контакти з однієї групи в іншу?

Здається, на даний момент я можу створювати контакти лише на Android, але не можу розмістити їх у будь-якій конкретній групі. Для цього мені потрібно використовувати веб-інтерфейс контактів Google.


2
FWIW, тут важлива версія Android, яку ви працюєте. Це я вважаю, що було додано пізніше. Перейдіть у Налаштування / Про телефон, щоб дізнатися це.

1
Це також може залежати від конкретного розповсюдження Android; різні дистрибутиви можуть включати різні програми контактів. У контактній програмі на моєму складі android 2.2 немає цієї опції.

Ви завжди можете встановити сторонні додатки для контактів ..
Android Quesito

Відповіді:


2

Відкрийте контакт, натисніть меню -> редагувати та прокручуйте вниз. Ви маєте побачити групи, що випадають, під заголовком груп під адресами електронної пошти. Клацніть на цьому, і тоді ви зможете вибрати групи, до яких повинен бути член.


Я не бачу цього варіанту. Яка версія програмного забезпечення працює на вашому телефоні?

2
Android 2.2 на HTC EVO. Це може бути особливість HTC. Який у вас телефон? Спробую завантажити кілька скріншотів пізніше сьогодні

1
Підтвердження не в Moto Droid 2.2. До речі, ви можете відкрити контактне меню, натиснувши його у списку контактів.
TomG

1

У мене є Samsung 2.3.3 на Samsung Galaxy Ace, і він не має можливості редагувати групи. Я керую групами контактів від GMail, а потім синхронізую. Це стандартна функція на Android 3. Для управління контактами можна використовувати сторонні програми. Деякі програми мають можливість редагувати групи контактів. (DW Контакти та телефон і набір номера)

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.