Я більше не можу надсилати вкладене зображення разом із текстовим повідомленням (Samsung Galaxy S). Будь-яка ідея чому?


9

Я спробував надіслати текстове повідомлення - приєднавши фотографію вже на своєму телефоні (перший раз) та долучивши фотографію, зроблену під час надсилання (вдруге).

Однак, коли я намагаюся надіслати це текстове повідомлення - стан залишається sending( мій кореспондент не отримує повідомлення ).

Ви думаєте, чи це проблема з моєю телефонною компанією, чи я можу якось змінити налаштування? Чи є в будь-якому випадку налаштування, яке можна встановити?

Я надсилав вкладені зображення з текстовим повідомленням раніше, кілька тижнів тому, але не після оновлення до Froyo 2.2.1 (просто для завершення - не можу подумати, що це нічого спільного з цим не має).

------------- [ОНОВЛЕННЯ] -------------------------

Щось, що я помітив, але раніше не згадував: якщо я переглядаю текстове повідомлення із доданим зображенням , і натискаю на зображення, щоб "переглянути" його, * такий вид перегляду фільму починається *, наприклад, із зображенням у верхній частині екрана, і a Start, Rewindі Forwardкнопка внизу. Натискання Startволі "відтворить" картину, рухаючись приблизно 5 секунд - оскільки це зображення, звичайно, зображення не змінюється. Я впевнений, що це було не так, коли я надіслав кілька тижнів тому кілька графічних повідомлень. Для завершення: навіть графічні повідомлення, які я надсилав раніше, показують цей тип фільму.


Що стосується вашого оновлення: Це нормальна поведінка, принаймні, на моєму Galaxy S це відбувається вже з часу оновлення 2.1.
onik

Відповіді:


10

Якщо це допомагає комусь із тією ж проблемою, у мене є рішення:

Я повинен був встановити прапорець Settings- Wireless and network- Mobile network-Use packet data . Коли це було зроблено, я міг надсилати графічні MMS-повідомлення.

Можливо, для деяких це очевидно .. але це певна установка, яку я вважав, що мені не потрібно просто надсилати MMS-повідомлення.


5

Ви можете перевірити налаштування APN MMS, їх можна знайти Settings -> Wireless and network -> Mobile networks -> Access point names. Потрібно мати деяку посилання на установки MMS, і вона повинна мати налаштування MMS вашого оператора. Також перегляньте налаштування, знайдені в Messaging -> Menu button -> Settings -> Multimedia message (MMS) settings -> Creation mode. Перевірте це та повторіть спробу :)


Ні, всі ці налаштування, здається, встановлені так, як я б очікував їх встановлення. Дивно. Спробуйте перезавантажити телефон. Ніколи не знаєш, чи не так?
Edelcom

4

Я припускаю, що у вас є бельгійський перевізник? Деякі сайти, на яких можна перевірити наявність MMS:


налаштування правильні (принаймні, вони такі ж, як у посиланні, яке ви надали - у мене Proximus є бельгійським оператором). Дякуємо за посилання Але все одно не пощастить ...
Edelcom

1
просто спробував відключити живлення - зачекайте 10 секунд (як хлопець у потоці Proximus дає рішення), але це не вирішує проблему. Спробуй зателефонувати на підтримку від Proximus (це буде сміх)!
Edelcom

2

У мене була така ж проблема у Великобританії з Orange після того, як я вкоренила телефон. Усі налаштування виглядали правильними. Видаливши два профілі APN та повторно ввівши їх вручну, дотримуючись інструкцій на сторінці, подібній до тих, які надає @Matthew Read, виправлено це.

Я закликаю вас спробувати видалити та повторно ввести APN вручну.


зробив це, не допомогло. Дивіться власну відповідь (прийняту, де я знайшов рішення).
Edelcom

APologies, не помітили вашої власної відповіді, або що вона була прийнята (чому це не у верхній частині
теми

1
упорядкований голосами? Ви можете допомогти тут :)
Edelcom

1

У мене була подібна проблема, APN-і "видалися" правильними, телефон компанії, тому хлопець зв’язку повідомив про проблему telco (O2), налаштування, необхідні для надсилання по ефіру, щоб виправити, і щось закінчилося.

... довелося чекати кілька годин, щоб отримати налаштування, але MMS тощо почала працювати.


1

Якщо у вас виникли проблеми з передачею текстового повідомлення - приєднавши фотографію, перейдіть до Налаштування> програми> Керування програмами, виберіть торкніться всіх, натисніть "Повідомлення" та остаточно натисніть Очистити дані. Потрібно активувати дані "використання пакетних даних".


0

Це просто, після натискання кнопки відтворення потрібно натиснути меню> додане та остаточно зберегти, ви можете побачити зображення в Галереї.


0

Мені потрібно було вибрати Settings --> Wireless and Network --> Mobile network settingsі під операторами мережі я повинен був шукати, а потім вибрати свого постачальника, який з’явився у списку.


0

У мене була така ж проблема. Фото повідомлення просто сказали, «sending»але ніколи не надходили. Вирішено проблему, включивши пакетні дані та включивши 3G. WiFi не працюватиме.
Як тільки я перейшов до мобільних даних, миттєво надсилали фотографії.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.