Чи існує спосіб дізнатися фактичні дозволи програми зараз перед встановленням?


26

Я не прихильник нинішніх так званих "спрощених" дозволів у магазині Play, і хотів би перевірити точні дозволи програми перед установкою. Це не повинен бути інструментом, який здійснює саму інсталяцію, мені просто потрібен сайт або додаток, який допомагає мені знайти точні дозволи від програми, перш ніж я його встановити. Чи є такий інструмент?

Відповіді:


22

Для цього вам не потрібен зовнішній інструмент. У версіях магазину Play із новим "спрощеним" діалоговим вікном дозволів ви все ще можете знайти повний список дозволів зі сторінки магазину додатка (екран із піктограмою вгорі, опис, знімки екрана тощо). Прокрутіть униз сторінки донизу. У розділі "Додаткова інформація" ви побачите "Дозволи" із посиланням "Переглянути деталі". Натисніть це посилання, щоб переглянути діалогове вікно зі списком окремих дозволів.

Однак якщо ви хочете отримати зовнішній інструмент, AppBrain - це альтернативний веб-інтерфейс Play Store, а також перераховані дозволи окремо для кожного додатка. Звідти ви можете натиснути, щоб встановити додаток із реального Play Store. Не всі програми з’являються в AppBrain, але багато з них, особливо популярні.

Також є ресурс, запропонований Ізі, хорошим другом цього сайту. Його веб-сайт пропонує кураторний список програм, які можна шукати за дозволами . Він також дає більш повний опис кожного дозволу та виділяє цікаві комбінації. Оскільки додатки додаються на його сайт вручну, це дуже невеликий список порівняно з величезною кількістю додатків у Play Store, але складається з хорошого набору рекомендованих та популярних додатків у різних категоріях.


1
Не всі програми з’являються на AppBrain → Ви можете зробити їх появою (див. Мою відповідь ;)
Izzy

Ваша остання пропозиція у вашій відповіді на сьогодні найкраще. 99% часу ніхто не дає політ щодо самого дозволу - це те, що вони мають намір зробити з тим дозволом, який викликає занепокоєння! Приклад: ви встановлюєте додаток, який вимагає дозволу на контакт, але ви ніколи не знаєте, чому і тому ви просто вважаєте, що це потрібно, щоб йому отримати доступ до контактної інформації, щоб поділитися інформацією з контактом через додаток, але замість цього він завантажує всі ваші контакти на їх сервери без вашого дозволу ! Омг, я просто мав ідею, неважливо. Я, здається, останнім часом лається більше, ніж зазвичай, насправді мене
дратує

14

У своїй відповіді Ден уже вказав на мій список програм за темою реального життя , який також пропонує деякі додаткові додатки. Наразі він охоплює лише невеликий набір доступних даних у Google Play (для деяких номерів: ~ 10000 додатків = ~ 1% Google Play , включаючи приблизно 5% програм, доступних у головному сховищі Aptoide s ( курато ), та третина програм, доступних на F-Droid - з деякими перекриттями).

Ще один ресурс, який слід згадати для додатків, які не охоплені там, - це Appbrain , який є іншим інтерфейсом для Google Play Store. Тож вам слід знайти всі додатки там, і вони також висловлюють «занепокоєння» (що Дан виклав як «цікаві комбінації») - дуже корисна річ, яку слід попередити про потенційну небезпеку. Якщо додаток відсутній у їхньому списку, ви можете легко відобразити його, скопіювавши його ім’я пакету (або повну URL-адресу Google Play) на цій сторінці . Це може зайняти кілька хвилин, але згодом це стане доступним (як правило, протягом 10:30 хвилин).


Оновлення:

Нещодавно Гален також представив свою програму "StripSearch" . Я його трохи використав (і з ним було інтенсивно обговорювати - частково граючи "бета-тестер";) Цей додаток не лише показує вам дозволи перед встановленням додатка - він навіть дозволяє фільтрувати пошук додатків за дозволами, наприклад щоб виключити небажані (проблеми конфіденційності) або спеціально вимагати інших (наприклад, використання реального спалаху, коли потрібен додаток ліхтарика, практично виключаючи тих, що використовують дисплей чи інші засоби). Працює досить добре, безумовно, варто спробувати. Знайти StripSearch можна в Google Play .


2

Хоча це не використовується для перегляду дозволів (краще, дотримуючись порад, наданих іншими відповідями), я вважаю, що я зобов'язаний схвалити XPrivacy , Xposed модуль для обмеження дозволів. Якщо ви коли-небудь турбуєтесь про широкі дозволи, скористайтеся цим. Його повністю відкритий джерело!


1

Я думаю, що суміш XPrivacy та PlayPermissionsExposed дозволить зробити це. Вони є частиною популярної рамки Xposed . Для пристроїв GB ви можете використовувати Xposed Installer GB liudongmiao на форумі розробників XDA.

Впевнено прочитайте інструкцію. Я не несу відповідальності, якщо ви цього не зробите.

Якщо у вас виникли проблеми, будь ласка, коментуйте.

PS: Рамці XPosed потрібен корінь, якщо ви вручну не вирішите спалахнути під час відновлення. Якщо ви цього не бажаєте, подивіться на інші відповіді.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.