Що таке "екстрений виклик", і чи можу я встановити його номер?


55

На екрані блокування за замовчуванням, використовуючи візерунок або шпильку, внизу є кнопка, на якій написано "Швидкий виклик". Але якщо я спробую зателефонувати на свій домашній номер або щось інше, воно мені скаже "Це не екстрений дзвінок". Що ж це нехай через? Це тільки 911?

Чи є спосіб , щоб сказати йому , щоб певний набір чисел від аварійно кнопки, хотіли встановити список номерів екстрених служб , такі як: 911, Homeа Wife? Здавалося б, це було б дуже корисно, тому, якщо хтось знайде вас згладженим у дорозі, вони знають, що цих певних людей слід викликати.


7
Як цікавий і в основному тематичний момент, ви завжди повинні зберігати запасний стільниковий телефон у своїй перчаточці, навіть якщо він не приєднаний до контракту з перевізником. Кожен мобільний телефон із платою (принаймні в США) може набрати 911 навіть без договору обслуговування. Якщо ваш основний телефон помирає, і ви десь застрягли, ви все одно можете набрати 911 таким чином.
newuser

2
Що може бути кращою ідеєю, а не зміною кнопки екстреного виклику (яка, зрештою, не існує для вас, але чи хтось іншим поспішає використовувати хтось, хто може навіть не розмовляти рідною мовою, тому слід зберігати як наскільки це можливо простіше) було б знайти, чи будь-які заміни домашнього екрану дозволяють додатково клацнути на екрані додаткові спеціальні кнопки на додаток до кнопки екстрених викликів.
GAThrawn

1
@GAThrawn, я знаю, що на ринку є додатки ICE ... Я справді трохи не переживаю, що сторонні додатки змінюють заблокований екран, хоча саме з тих самих причин безпеки ви не хотіли, щоб програми модифікували dll GINA у Windows . Зі заблокуваним екраном щось зі мною просто не сидить зі мною. Ось чому мені було цікаво, чи не було вбудованого способу регулювання номерів, дозволених на цьому екрані. Дякуємо за вклад у нитку! :)
ейдилон

3
Як і все в Android, заблокований екран - це лише інша програма, за винятком політики, яка не може бути мимовільно закрита (наприклад, за допомогою клавіші Назад / Головна). Заміна головного екрану - це звичайний бізнес в Android; він навіть не вимагає кореня. На ринку є багато додатків для заміни блокувального екрану, деякі мали кілька додаткових функцій, деякі дозволяють розмістити будь-який віджет / ярлик на екрані блокування, інші експериментують з незвичайними методами розблокування (або навіть без блокування). Не бійтеся зламати Android, (майже) нічого в Android не виходить за межі.
Лежи Райан

1
Подивіться додаток Medical ID goo.gl/FKdt6N
Лоран

Відповіді:


21

Мета цієї функції полягає в тому, щоб у разі надзвичайної ситуації ви могли набрати номер екстреної допомоги (911), не розблоковуючи телефон. Це не так, що хтось інший може використовувати це для того, щоб зателефонувати на вашу дружину / матір / номер ДВС. Це не погана ідея, бо якби вас поранили, то хтось інший міг би повідомити цих людей, але, як я розумію, це лише для номерів екстреної допомоги (хоча, якщо чесно, я не знаю жодних інших номерів екстреної допомоги, крім 911).

Редагувати: Я щойно зрозумів, що якщо ви втратили телефон, ви не хочете, щоб інші могли телефонувати з телефону (ще одна причина, чому він дозволяє лише номери екстреної допомоги). Однак якщо, як ви запропонували, це дозволяло лише певні цифри ... це було б круто.


13
Як щодо 999 у Великобританії та 112 в будь-якій точці Європи, включаючи Великобританію, для інших номерів екстреної допомоги;)
GAThrawn

@GAThrawn Добре. Забули про вас, хлопці, там :) - говорить про мою жахливу відсутність "культурної обізнаності" (не впевнений, як ще назвати це :))
Даніель,

Хтось хоче коментувати голосування. Я не проти редагувати свою відповідь.
Даніель

Як єдиний, хто прокоментував, я хотів би зазначити, що це я не викликав уваги, я вже відкликав і вашу відповідь, і Метью як корисні відповіді, які, здається, відповідають правильно на питання.
GAThrawn

@GAThrwan Cool - я зрозумів, що це не ти. Мене теж не так хвилює. Очікується, що буде кілька "голосів, що знижуються" :)
Даніель

22

Так, вона обмежена номерами екстрених служб. Залежно від вашого регіону та, можливо, вашого оператора, який саме.

Немає простого способу змінити це. Незважаючи на те, що можливо зламати цей режим, я б радив проти нього. По-перше, тому, що це перемагає мету заблокувати ваш телефон (ви дійсно хочете, щоб хтось вкрав ваш телефон і подзвонив вашій дружині?), По-друге, тому що він може накрутити речі, коли вам це справді потрібно (і ви не можете точно перевірити, чи 911є працюючи заздалегідь), по-третє, тому що ви завжди повинні мати при собі посвідчення особи, якщо вас це турбує.


1
Так само, як я редагував свою відповідь, щоб потрапити на точку "загубленого телефону" :)
Даніель

14
Якщо ви намагаєтесь зламати цей режим, настійно рекомендую не робити цього. Якщо дзвінок із службою екстреного дозвону переведе телефон у спеціальний "режим екстреного виклику" (я підтвердив це з вихідного коду); Я не знаю, що саме робить цей режим, але в Інтернеті йдеться про те, що він дозволяє екстреному диспетчеру передзвонити вам, відстежувати ваше місце розташування GPS, отримувати ідентифікатор абонента, навіть якщо ідентифікатор абонента вимкнено, змушує башти стільників визначати пріоритет для вашого дзвінка тощо Точний перелік речей, які цей режим дозволяє, ймовірно, залежить від місцевого регулювання. В основному, дзвінки, здійснені в службі набору швидкої допомоги, не є звичайними дзвінками.
Лежи Райан

@Lie, дуже цікаво. Дякуємо за додаткову інформацію.
ейдилон

2
З того, що я знаю, є його юридична вимога здійснювати екстрені дзвінки з усього телефонного обладнання (вони зараз поширюють це на VoIP), тому хакерство його для "дзвінка мамі" може доставити вам багато проблем, особливо якщо комусь потрібно подзвонили поліціям і виявили, що вони не змогли. І не думай, що ти з цим
уникнеш

Ну, я думав більше, якби натиснути кнопку "Швидкий виклик", він з’явиться список дозволених номерів (які мали б 911жорстке кодування, і вони могли натиснути одне з номерів.
eidylon

4

Деякі версії Android дозволяють додавати додаткові номери екстрених викликів. Функціональність для цього була видалена в останніх версіях Android. Ці вказівки працюють лише для телефонів версії Jelly-Bean.

Інструкції щодо цього надходять з цього форуму AndroidCentral

  1. Перейдіть до своїх контактів
  2. Виберіть вкладку "Групи"
  3. Виберіть "ДВС - екстрені контакти"
  4. Використовуйте піктограму праворуч від "Знайти контакти" (силоует із знаком "плюс"), щоб додати екстрений контакт.
  5. Виберіть наявний контакт зі свого списку контактів або введіть реквізити нового контакту.
  6. Усі контакти цієї групи "ДВС" будуть доступні на екрані блокування, тому ви можете зателефонувати їм, не розблоковуючи телефон.

Хоча ви можете додавати екстрені контакти, не існує простого способу видалити або змінити стандартний контакт (911 в США) за замовчуванням.

надзвичайні контакти http://img.tapatalk.com/add8089c-98c8-5e08.jpg


1
[...] не існує простого способу видалення . Я можу їх добре видалити, але я не можу видалити їх із екрану надзвичайних ситуацій, коли один раз додано "+".
Сардатріон

3
Чи може хто-небудь підтвердити це працює на будь-яких телефонах, окрім Samsung? Надане зображення виглядає не так, як на моєму телефоні додаток Android Контакти, і у мене немає групи ДВС.
mklauber

@mklauber відряджений. З моїх контактів (Android 6.0) у мене навіть немає вкладки "Групи", лише "Вибране" та "Усі контакти"
Майкл

2
З того, що я читав, контакти ICE були вилучені із блокованого екрану з оновленням Jelly Bean. Будь-який телефон з Android Jelly Bean або пізнішої версії не має цієї функції.
Стівен Остерміллер

1

Станом на Android 7.x (Nougat) тепер ви можете встановити контакти та іншу інформацію на заблокованому екрані, використовуючи нову функцію під назвою " Інформація про надзвичайні ситуації ". У випадку особистої надзвичайної ситуації особа може натиснути кнопку « Швидка допомога » та отримати доступ до екстреної медичної інформації (алергії, ліки тощо) та призначених вами контактів.

Хороший підсумок можна знайти на веб- сайті http://www.droid-life.com/2016/03/09/android-n-lets-you-add-personal-emergency-info-to-your-lock-screen/ . У меню налаштувань мого телефону немає розділу "Користувачі", як зазначено у статті, але мені вдалося додати інформацію, переглянувши екран "Надзвичайна інформація" та натиснувши кнопку "Редагувати" у верхньому правому куті.

Ось кілька зображень, люб’язно наданих Droid Life.

введіть тут опис зображення

введіть тут опис зображення


Чи знаєте ви з рук ... інформація, яку ви вводите туди, чи відповідає цей пристрій? Або якщо ви перейдете на новий телефон, він переноситиметься з пристрою на пристрій? Я це намагався деякий час тому пробувати в Google, але відповіді не зміг знайти.
ейдилон

Я припускаю, що це конкретний пристрій і не буде перенесено на новий пристрій. Але я точно не знаю.
Стефан Ласєвський

-1

Я не прихильник того, щоб вибрати номер, на який потрібно зателефонувати - будьте простим, оскільки, можливо, не встигнете вибрати другий ключ. Але, можливо, було б якесь значення, щоб на екрані були дві аварійні кнопки. Один для екстрених служб. Один для друга тощо. Одна з важливих причин дзвонити другові - вони можуть знати, хто ти є, де ти, ймовірно, і яка хвороба у тебе - важлива інформація, відсутня при виклику до служб екстреної допомоги. Крім того, із сучасним телефоном, безумовно, це не може бути занадто складно при поданні посвідчення особи, що викликає абонента, також представити номер друзів (або, можливо, також надіслати текст "Я X. У мене діабет. Я вдома або де завгодно" - попередньо встановлений, але мінливий ). Як часто служби отримують дзвінки, яким вони не можуть допомогти чи визначити пріоритет, оскільки ця інформація відсутня?

Одна з альтернатив, яка може допомогти оригінальному плакату - номери з фіксованим набором дозволяють набирати (вибрані?) Номери в пам'яті. Немає нових номерів. Але, можливо, не з блокованого екрану.


1
Екстрені дзвінки можливі лише за попередньо визначеними номерами, коли SIM-карта не розблокована.
Потік
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.