Як створити папку на головному екрані в Honeycomb 3.0.1 (Xoom)?


10

Я був досить шокований, дізнавшись, що мій планшет Xoom під керуванням Honeycomb (3.0.1) не підтримує можливість групувати ярлики домашнього екрана в папки. Також не видається запас віджетів, який може бути використаний для організації ярликів.

Отриманий з телефону Froyo (DroidX) та iPad, які давно підтримують функціональність папок, це надзвичайний сюрприз і моє єдине велике розчарування з Honeycomb.

Я знайшов сторонні додатки, які можуть допомогти цьому ( Folder Organizer ), але ця програма надмірно складна для даної задачі. Якщо хтось може порекомендувати додаток, який не робить нічого, крім простої організації iOS-папок, це було б чудово. (Я усвідомлюю, що існує багато альтернативних замінників запуску / початкового екрану, які підтримують папки, але, швидше, не розширюватимуть дискусію, що наразі є).

Мені незручно пояснювати користувачам iPad, що Honeycomb не має нічого подібного до організації папок для додатків, вбудованих в ОС. Це дизайнерська "особливість" Android? Чи віддає перевагу Google інший метод організації піктограм домашнього екрана? Це буде в майбутньому випуску?


1
Я навіть не здогадувався, що цього не вистачає (але знову ж таки, я також не використовував папки на своєму телефоні). Єдине інше додаток, яке я використовував раніше, це App Oragnizer market.android.com/details?id=com.google.code.appsorganizer
Bryan Denny

Відповіді:


1

Ви можете використовувати Розумні ярлики (дозволяє організовувати програми та закладки у папках за допомогою тегів) менеджера файлів Astro, який дозволяє додавати ярлики до папок файлової системи.


Розумні ярлики не дозволять вам помістити папку на робочий стіл. Це робить те саме, що і всі ці програми швидкого доступу - він ставить посилання на ваші програми у вікно на робочому столі, яке відкривається з піктограми. Це насправді не папка. Мені потрібна справжня папка, яка підтримуватиме перетягування ярликів на робочому столі до конкретних файлів, а не програм. Наприклад, мені потрібно вміти поміщати ярлики до десятків PDF у папку на робочому столі. Не відповідайте, якщо Astro дозволить вам поставити посилання на папку, що містить їх. Посилання, розміщені там Astro, не залишаться в одній папці. The a
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.