Як я можу зупинити відтворення музичних програм, коли мій Android підключається через Bluetooth до автомобіля?


17

Нещодавно ми придбали вживану Toyota Prius, у якої встановлено Bluetooth із аудіосистемою JBL. Щоразу, коли мій телефон (акція Nexus 4, що працює 4.4.4) підключається до нього, машина надсилає команду «відтворити», яка автоматично запускає останній використовуваний музичний додаток (Google Play Music, Pandora тощо). Не має значення, чи не було відкрито жодного музичного додатку на телефоні, команда відкриває його, і він починає грати, незважаючи ні на що, і в машині немає жодного способу зупинити його надсилати команду, як згадується тут . Чи є спосіб запобігти цьому?


Цікаво, що у мене протилежний досвід. Коли підключено Bluetooth-пристрій, пристрій Android завжди завантажує заводський додаток Music, а не останній використовуваний музичний додаток. Я б хотів, щоб він завантажував останній час використовуваний музичний додаток
RockPaperLizard

Неможливо опублікувати як відповідь, але просте рішення використовує (безкоштовний) додаток Automate від LlamaLab разом із дуже простим сценарієм (Запобігання автовідтворення Bluetooth).
Фостер Boondoggle

Відповіді:


11

Існує додаток Bluetooth connect & Play , яке може перехопити вхідну команду "відтворити". Хоча він спочатку був розроблений для того, щоб запускати певну музичну програму під час підключення конкретного пристрою Bluetooth, ви можете замість цього вибрати "STOP music from play", щоб будь-яка програма не починалася, коли автомобіль підключається.


Це звучало багатообіцяюче, але не працювало для мене. Поєднання OnePlus One (Marshmallow) та аудіосистеми Renault.
Dror

Це працювало для мене і для Android 8.0 і 9.0. Просто потрібно пам’ятати, що ви його встановили, якщо вам потрібно змінити налаштування ... :)
LightCC

2

Перейдіть у Налаштування, програми, диспетчер програм, а потім Змініть системні налаштування. Знайдіть програвач, який запускається (для мене це Samsung Music) і перемкніть перемикач у положення OFF.


2
Це те, що я шукав, але це не правильно в Android 8.1.0. Куди б вони не перенесли цей параметр (чи могли б вони припинити переміщення речей і недійсні відповіді в Інтернеті?), Я не можу його знайти (я раніше це використовував ...).
LightCC

1
У поточних версіях Android ви можете шукати в налаштуваннях, щоб знайти це (наприклад, "Змінити налаштування системи").
LightCC

0

Ще одна проблема, якщо інший метод не вдасться, якщо телефон Android завжди використовує той самий музичний плеєр для автовідтворення під час підключення Bluetooth. Просто створіть безшумний mp3-файл і перейменуйте його на AAA.mp3, це гарантуватиме, що він буде вгорі списку файлів. зробіть це як 5 хвилин або 1 годину, що завгодно. розмір файлу буде більшим.

У моєму випадку він завжди використовуватиме плеєр музики за замовчуванням для автоматичного відтворення. Тож я просто помістив у плейлист лише той беззвучний mp3. Це все ще буде автоматична гра, але безшумний звук. Тоді я просто включаю свій улюблений музичний плеєр або подкаст.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.