Чи є швидкий спосіб перейти до верхньої чи нижньої частини веб-сторінки при використанні стандартного веб-браузера


10

Переглянувши довгу сторінку в стандартному браузері свого телефону Galaxy S , я просто зрозумів, як важко повернутися до верхньої частини сторінки (після прокрутки до кінця).

Чи є спосіб ( якийсь жест чи щось ) змоделювати клавіші "Домашня сторінка" та "Кінець", якими можна скористатися під час використання програм браузера ПК? Наприклад, щоб швидко перейти до початку чи кінця сторінки?


Ви можете збільшити масштаб і зменшити масштаб вгорі ... не ідеально, я знаю.
Матвій

Відповіді:


5

Ні, але це легко зробити за допомогою жестів у Dolphin Browser HD.


1
Доведеться спробувати браузер Dolphin ще раз, ніж ... зробив це пару місяців тому, коли я вперше придбав свій мобільний, але це не вразило його. Можливо, це було через проблему відставання з моїм Samsung (на той час - це набагато краще, зараз я перейшов на Froyo 2.2.1). Не можу пригадати, чому я видалив Dolphin це. Але я спробую ще раз ... thx
Edelcom

Я відмовився від неї, коли я спробував її вперше, але після того, як я спробував її ще раз і звик до неї, я не можу переглядати її без неї.
Метт
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.