Пропозиції щодо синхронізації даних для когось, крім Google? Фунамбол?


28

Я бавився з ідеєю відмовитися від синхронізації своїх контактів і календаря з Google. Я хотів би більше контролювати свої дані. Я чув, що Funambol може бути гарним рішенням для цього, і мені цікаво, що інші люди можуть мати для синхронізації та адресної книги та календаря між Anroid та настільним додатком для пошти (Thunderbird, в моєму випадку).

Я постійно оновлюю адресну книгу Thunderbird на своєму ноутбуці Ubuntu, тому я хотів би мати можливість синхронізувати ці контакти зі своїм телефоном і (бажано) зробити їх резервними копіями до місця, де я можу отримати доступ до них з іншого Місцезнаходження. Було б чудово синхронізувати і календар, хоча це менш важливо. Чи існують способи зробити це, не підкріплюючи все, що стосується вулика Google?


1
Тут слід додати деякі критерії, створивши проблему, яку ми можемо вирішити для вас. (Замість питання "Ей, що ти думаєш", яке не відлякує)
Метью

Відповіді:


8

Ви також можете поглянути на ownCloud . Він поставляється з власним додатком для Android . Цитуючи Вікіпедію :

ownCloud - це програмний пакет, який забезпечує незалежну від місця зберігання область даних (хмарне зберігання). Проект був запущений у січні 2010 року розробником KDE Франком Карличеком, щоб створити альтернативу безкоштовного програмного забезпечення для комерційних хмарних провайдерів. На відміну від комерційних сервісів зберігання, ownCloud можна встановлювати на приватному сервері без додаткових витрат.

Що означає: Ви можете запустити його на власному обладнанні. Але є і деякі постачальники, які пропонують цю послугу. Або ви можете влаштувати свій власний Клоуд з провайдером за власним вибором.

ownCloud постійно розвивається - тому перераховувати його особливості тут не було б мудро, оскільки все може змінитися. Якщо всі три посилання, які я надав, "загинуть", послуга, ймовірно, буде також - якщо це не так, будь ласка, зверніться до цих посилань для більш детальної інформації.


У ці дні у мене є календар на OwnCloud (і я використовую Caldav-Sync для синхронізації його з телефоном). Я не намагався синхронізувати їх контакти.
Аманда

1
@Amanda Я використовую його разом із DAVDroid тим часом (для календарів та контактів), чудово працює.
Іззі

7

У мене працює Funambol (хоча, схоже, я міг синхронізуватися через Ubuntu One, коли я перебуваю на Ubuntu). Синхронізувати контакти між Evolution та Funambol простіше, ніж Thunderbird та Funambol, але це працює.

Мені вдалося встановити сервер Funambol на свою локальну машину, без проблем. Мій ноутбук насправді не є функціональним сервером, тому я вирішив просто зареєструватися на веб-сайті http://www.funambol.com, щоб переконатися, що я можу насправді синхронізувати Календар / адресну книгу для ноутбуків <--> Фунамбол <--> Контакт з Android / Календар. Це працює.

Я дам вам знати, якщо я навчусь чомусь із переходу з www.Funambol.com на власний екземпляр Funambol.


Будь-який успіх у налаштуванні вашої "приватної хмари"? Мені було б цікаво!
FriendFX

Як виявляється, календар не працює для мене (я не можу синхронізувати свій ноутбук), тому я використовував Chandler Hub (який не синхронізується з Android) і записував речі. Obvs - не ідеальне рішення. На цьому етапі Funambol - це саме те місце, де я створюю резервну копію адресної книги свого телефону. Це більше нічого не робить для мене.
Аманда

2
Останні новини (п’ять років на ...) я використовую в першу чергу власний колорит. І розміщення мого власного екземпляра. Установка була безболісною.
Аманда

що сталося з фунамболом? Я також використовував його в минулому ... але, здається, вже давно минув ... :(
Андреа Борга

6

Якщо ви хочете повного контролю над своїми даними, найкращим способом було б вам (або комусь, кому ви довіряєте) створити власний сервер, доступний для Інтернету, щоб використовувати для цього.

Android спочатку використовує протокол Exchange Active-Sync для більшої частини його синхронізації з синхронізацією GMail, поштовий клієнт також використовуватиме POP / SMTP та IMAP, а CALDAV може використовуватися для синхронізації календаря.

Є кілька безкоштовних, сумісних з відкритим кодом серверів Exchange Active Sync, які ви можете встановити самостійно, щоб працювати з усією поштою, календарем, синхронізацією контактів, такими як Zimbra та Open-Xchange , але попереджайте, що це не просто буде проста установка та налаштування.


1
Я майже здався! Я займусь майстерністю. Я дійсно хочу тотального контролю.
Аманда

2

Якщо ви використовуєте іншого постачальника веб-пошти, ніж GMail, ви повинні мати можливість синхронізувати контакти та календар Thunderbird з цим, а потім використовувати поштовий клієнт по телефону (не GMail), щоб синхронізувати їх з телефоном. Ще потрібно використовувати вуликовий розум, тільки не Google.


Я сподівався мати більше контролю над своїми даними.
Аманда

1

Який у вас рівень управління телефоном? Ви можете використовувати щось на зразок Titanium Backup для експорту контактів та елементів календаря, а також щось на зразок RSYNC для Android, щоб перенести їх на запуск сервера.

Однак існують проблеми з переформатуванням для імпорту в Thunderbird (і мені вже давно користується клієнтський електронний електронний клієнт).

Схоже, хтось створив хороший інтерфейс RSYNC для Android.
http://www.appbrain.com/app/rsync-backup-for-android/eu.kowalczuk.rsync4android

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.