Небажані папки, що відображаються в Галереї. Чи можна їх зняти?


11

Я насолоджуюся Bejeweled 2, але не хочу "фонів", "шрифтів" та декількох папок "зображень *" у Галереї. Вони болять, коли я намагаюся побачити власні фотографії. Чи є якийсь спосіб їх видалити?

Я трохи погукався, але знайшов лише інших людей, які скаржаться на проблему - реальних рішень немає.

Відповіді:


14

Так, ти можеш! У каталоги, які не потрібно сканувати медіа-сканером, помістіть порожній файл під назвою.nomedia

Не забувайте "."

Windows може не дозволити вам створити цей файл через ім’я.

У деяких програмах провідника файлів є можливість створити цей файл.

Розробники додатків повинні створити цей файл для вас, але деякі забули.


Перш ніж слідкувати за цією відповіддю, будь ласка, майте на увазі, що в папці, де розміщено файл ".nomedia", є багато випадків, коли цей спосіб видалення носія ПЕРШИЙ РЕКЛАМУЙТЕ свої дані.
Даніель

Багато випадків? У вас є посилання? (здається, це досить нешкідливо робити; мені просто цікаво, що це таке, що видаляє)
Метт H,

2
Випуск 3692 повинен бути виправлений, але будьте обережні на деяких пристроях HTC review.source.android.com/#change,14161
Seth Hikari

@Seth Дякую за оновлення - чи можете ви вказати, де це сказано, оскільки я не зміг його знайти. Якби я бачив, що я б нічого не сказав.
Даніель

Це працювало чудово - дякую! Мені вдалося створити цей файл у командному рядку ("блокнот .nomedia").
Рой Парді

2

.nomedia взагалі не вирішує проблему! Якщо помістити цей файл у папку, де ви зберігаєте музику (щоб позбутися всіх обкладинок, які мають бути вказані в галереї), також виключається вся музика в медіаплеєрі (PlayerPro в моєму випадку).

Я б запропонував використовувати кращу галерею, наприклад QuickPic , де ви можете встановити, яку папку ВКЛЮЧИТИ, замість того, щоб виключати папки. Я все ще не розумію, чому ця опція недоступна у фондовій галереї!

Іншим рішенням буде використання окремого додатка для приховування певних папок, якщо ваша проблема полягає в тому, що у вас є кілька «секретних» папок, яких ви не хочете бачити у своїх друзів або gf / bf;) Hideit Pro - чудовий додаток такого типу .


лише оновлення: досі не доступно в Android 4.4.4;)
golimar

1

Якщо ви дійсно хочете .nomedia виконувати свою роботу, виконайте наступні 3 кроки:

• додайте .nomedia до вибраних папок

• очистіть кеш / дані програми фотогалереї, використовуючи програму mgr

• завантажте / встановіть з ринку безкоштовну програму для сканування медіа (їх декілька) та попросіть її… цей останній крок відновить кеш / дані фотогалереї… ПРАВИЛЬНО цього разу!

Крім того, для цього вам навіть не потрібен укорінений пристрій: на першому кроці ви можете використовувати будь-який файл mgr, навіть вибагливий, який постачається в комплекті з пристроями Android, на другому кроці ви можете використовувати власний додаток mgr, як зазначено, і третій крок є програми для медіа-сканерів як для кореневих, так і без кореневих, різниця є лише в деяких додаткових опціях, але сама посилання на послугу сканування медіа Android - це лише один рядок коду, корінь не потрібен.


0

Щоб він працював, створивши. файл nomedia, потрібно перенести медіа-файл, а потім назад у папку. Я використовував провідник файлів ES, щоб створити файл .nomedia. Після створення цього просто скопіюйте / скопіюйте, щоб поширити його навколо.

Для того, щоб уникнути стресу в майбутньому, краще розмістити файл .nomedia у новостворених папках, щоб усі майбутні медіа-файли, що потрапили в нього, не з’являлися в Галереї. Я знайшов файл nomedia у папці Evernote, що означає, що вони теж передбачили цю проблему :-)

Редагувати: Я натрапив на інше рішення. Створивши файл ".nomedia", замість того, щоб вручну переміщувати медіа-файли туди-сюди, ви можете вийняти та встановити знову SD-карту, щоб змусити галерею перевстановити папки.


Ви також можете встановити пристрій на свій ПК та відключити його, або вручну запустити MediaScanner за допомогою програми на зразок SDrescan :)
Izzy

0

Я щойно перевірив відповідь Сет, і він добре працював на моєму HTC EVO Я створив .nomediaфайл за допомогою « Блокнот ++» та «Блокнот за замовчуванням» у Windows, тому обидва з них мають створити .nomediaфайл добре. Незважаючи на те, що це працювало для мене, я все ж пропоную вам зробити резервну копію ваших файлів, перш ніж спробувати це (я робив, коли я тестував), оскільки з того, що я прочитав це в ненадійному способі, щоб користувачі застосували. Знову з того, що я прочитав, це працює добре, якщо медіафайли розміщуються в папці після того, як .nomediaфайл розміщений у ній, але якщо файли є перед .nomediaфайлом, вони можуть видалити файли. Якщо відповідь Сет не працює для вас, ви можете спробувати створити порожню папку (з тим самим іменем, що і те, що ви хочете поставити.nomediaфайл в), помістіть .nomediaфайл у папку, а потім додайте фотографії (або будь-який носій інформації, який ви хочете), і подивіться, чи вирішує це проблема. Я збирався спробувати це, якщо перший метод виявився невдалим, але він ще не видалив мій носій, тож ми побачимо, що буде. Якщо будь-який із цих методів не корисний, на ринку є кілька додатків, які заявляють про приховування ваших медіа . Знову ПОВЕРНУЙТЕ ВАШИ ДАНІ, ПЕРШИЙ, оскільки я прочитав коментар, що фотографії одного користувача були видалені.

Сподіваюсь, це допомагає.

Редагувати: Як зазначив Метт Х, я повинен був надати посилання. Дивіться коментарі нижче за відповідними посиланнями.


Згідно з моїм іншим коментарем, де ви читали, що метод .nomedia недостовірний і може призвести до видалення файлів?
Метт H

@Matt H Добре. Я повинен був надати посилання. Випуск AOSP 3692
Даніель,

@Matt H Ознайомтеся з деякими коментарями тут: androinica.com/2009/08/…
Даніель

Нічого собі, помилка, дякую за посилання. У коментарях до проблеми AOSP, яку ви опублікували вище, йдеться про те, що виправлення було подано, але, схоже, воно не вносилось у всі версії Froyo. У мене є HTC Desire HD на останній офіційній прошивці (Android 2.2.1), і я не можу відтворити проблему.
Метт H
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.