Змініть розмір / системний розділ Galaxy S 2


21

Мені потрібно збільшити розмір /systemрозділу мого Galaxy S 2 з 503,4 Мб до ... Ну, все можливе.

(Основна) причина, чому я хочу це зробити, це тому, що я хочу встановити GApps 20140606, яка не сумісна з пристроями з малими розділами (до 500 МБ) /system .

Внутрішній накопичувач Galaxy S 2 становить 16 Гб, але я здебільшого використовую свою SD-карту, тому мені не дуже важливо, скільки цього потрібно буде використовувати в /systemрозділі.

Я знайшов багато сторінок, що пояснюють різні методи досягнення цього, наприклад, від TechoTV і цей від XDA , але всі вони були специфічними для телефону і ніколи не давали інформацію, чи буде вона сумісна з іншими моделями чи ні або вони змінять розмір до певного розміру.

Є також питання від Android SE , але відповідь для мене була недостатньо задовільною, оскільки автор обмежився лише сказати, що це можливо , але не сказав як .

Щоб додати ще трохи інформації, телефон укорінений і з CyanogenMod 11 (20140806-NIGHTLY), який є Android 4.4.4.

Було б цікаво, якщо надана інформація працює під Linux. У мене є доступ до Windows, але скоріше не потрібно ним користуватися.

Чи не існує простого способу зміни розміру розділів, наприклад, GParted (але для Android)?


1
Просто додам, що мені вдалося змінити розмір. Я напишу відповідь, де детально пояснюю, як це зробити. Це не складно.
Бруно Фінгер

1
Ви коли-небудь мали можливість написати цю відповідь? Мені також цікаво перерозподілити свій S2. Спасибі
Майкейдж

@Mikeage Вибачте за це, я думаю, що мені належить відповідь на цю громаду зараз, коли я зробив цей коментар ... Я зараз пишу це, перевірте незабаром :)
Бруно Фінгер

1
@Mikeage перевірити відповідь і удачі;)
Бруно Фінгер

Відповіді:


21

По-перше, і найголовніше, кредити:

Я зробив це, виконуючи цей чудовий підручник у розробників XDA від користувача metalgearhathaway: http://forum.xda-developers.com/galaxy-s2/development-derivatives/mod-partition-internal-memory-app-t2538947

Я використовував PITфайли (я поясню, що це таке, не хвилюйтеся), зроблені також від користувача ElGamalвід XDA, що знаходиться тут (коментар № 509) .

І трохи допомоги від користувача CrackDaddy, також від XDA.

По-друге, що вам знадобиться:

 • Машина під управлінням Windows. Я використовував Windows 7 Ultimate 64-біт;
 • Одін 3,07. Будьте обережні при установці, вони наповнені додатковими AdWares. Є також версії для Linux та Mac під назвою JOdin3, але я не пробував;
 • Flashable ClockWorkMod 6 для Galaxy S II (це .tarфайл з файлом, названим zImageвсередині);
 • PIT файл із потрібною конфігурацією таблиці розділів;
 • Драйвери Samsung для Galaxy S2. Зазвичай ви можете встановити Samsung Kies, але також є інсталятор лише з драйверами;
 • Ваш оригінальний запас не вкоренився в програмне забезпечення Samsung Jellybean. Ви можете знайти його на sammobile.com ;
 • Будь-який ROM на ваш вибір. Я настійно рекомендую останню нічну збірку Cyanogenmod 11;
 • За бажанням: GApps 20140606 або новішої версії.

Я зробив більшість доступних у такому файлі пакету: https://drive.google.com/open?id=0BxccpydIocBpd21FOE5MaGJiMkU&authuser=0

Чого не вистачає, це GApps, CyanogenMod та запам'ятовуючий пристрій Samsung JellyBean Samsung (оскільки це залежить від країни та оператора, і, можливо, не надаватиме це тут).

По-третє, попередження за замовчуванням:

Я не несу відповідальності за що-небудь, що може піти не так з вашим пристроєм, ні хтось із згаданих користувачів, ані хтось із них, Stack Overflow або XDA-Developers. Ця процедура викорінить ваш телефон, якщо його ще немає, а також скасує гарантію, якщо його ще немає. Якщо щось піде не так, не панікуйте, це, швидше за все, можна виправити, перезавантаживши запас ПЗУ і почавши заново.

Нарешті, як:

Це буде працювати лише з міжнародною версією 16 Гб (GT-I9100) Samsung Galaxy S II

По-перше, скопіюйте .zipфайл CyanogenMod 11 (або бажаний диск) та, можливо, .zipфайл GApps на зовнішню SD-карту;

Зробіть резервну копію всього, що знаходиться у внутрішній пам’яті, скопіюйте її на комп’ютер чи десь в іншому місці. Це буде повністю стерто. Не хвилюйтеся за зовнішню SD-карту, її не торкаються.

Зробіть резервну копію NA та поточного ПЗУ, ви зможете відновити її після переділу. Для цього потрібно встановити відновлення ClockWorkMod, після чого завантажте телефон у режим відновлення ( Volume UP + Home + Power), виберіть backups and restore, потім backup to /storage/sdcard1;

Після закінчення резервного копіювання перезавантажте телефон у режимі завантаження ( Volume DOWN + Home + Power) та підключіть телефон до комп'ютера. Нехай Windows встановлює драйвери. Якщо це не вдалося, спробуйте встановити Samsung Kies або лише драйвери, надані в комплекті, який я зробив доступним, і повторіть спробу.

Відкрийте Odin3 як адміністратор та підключіть телефон. Він повинен виявити ваш телефон і показати його під міткою ID:COM, а також у Message. Якщо цього не сталося, спробуйте перезавантажити комп’ютер, телефон, перевстановити драйвери, перевірте свій USB-кабель тощо та повторіть спробу.

Тепер вам потрібно буде вибрати PITфайл. PITзначить, Partition Information Tableі це лише річ Samsung. У розшаруванні файлу, я зробив доступною ElGamal«s PITфайл ( I91001GB_6GB.pit) , який також змінює розмір /systemрозділу до 1 ГБ, /data6 ГБ , а решта йде на внутрішню пам'ять. Якщо ви бажаєте різних розмірів, перегляньте тему у XDA-Developers, оскільки він зробив доступними багато різних версій. Я також включив файл PIT для конфігурації за замовчуванням ( I9100_2GB-STOCK.pit), якщо ви хочете повернутися до того, як було пізніше.

Коли ви вибрали PITфайл, перейдіть до Одіну і відзначте такі прапорці: Re-Partition, Auto Rebootі F. Reset Time. У меню Re-Partition sectionнатисніть PITкнопку та виберіть обраний PITфайл. У Files (Download)розділі натисніть на APкнопку і виберіть акцію Samsung JellyBean ROM. Перевірте все і натисніть Start. Це може зайняти деякий час, сходіть на каву.

Після того, як все закінчиться, ваш телефон перезавантажиться на складі ROM JellyBean Samsung. Зараз можуть статися дві речі, або вона буде працювати нормально, і якщо так, ви можете використовувати її і перевірити, чи все так, як ви хочете. Або він може попросити вас отримати пароль для доступу до "зашифрованого тома", що є не що інше, як ваше внутрішнє сховище, яке не відформатоване. В обох випадках відключіть телефон від мережі (він все ще підключений) та перезавантажте його в режим завантаження ще раз.

Цікаво закрити та знову відкрити Odin3, щоб скинути налаштування. Підключіть телефон ще раз і зачекайте, поки Odin3 його не виявить. На цей раз, відпустку перевіряється просто Auto Rebootі F. Reset Timeі переконайтеся , що Re-Partitionце НЕ перевіряється. Натисніть APкнопку і виберіть .tarфайл ClockWorkMod Recovery , потім натисніть кнопку Start. Цей швидше, але якщо ви відчуваєте сонливість, зайдіть на іншу каву;)

По завершенні роботи у вас має бути встановлений ClockWorkMod Recovery 6 у вашому телефоні, тож продовжуйте роботу та перезавантажтесь у режимі відновлення. Перейдіть до mounts and storage, виберіть format /storage/sdcard0і відформатуйте його як exfat(якщо з якихось причин у вас є проблеми із записом у внутрішньому сховищі пізніше, поверніться сюди та виберіть інший формат, поки він не працює, але exfatслід виконати трюк).

Коли він закінчується, перебуваючи у режимі відновлення Wipe data/factory reset, Wipe cacheта Wipe Dalvik cache. Будьмо впевнені, що нічого не залишилося від попередніх ПЗУ.

Тепер, install zip-> choose zip from /storage/sdcard1і виберіть .zipфайл CyanogenMod 11 (або бажаного ПЗУ) і прошийте його. За бажанням також спалах GApps після цього. Перезавантажте телефон і перевірте, чи все правильно.

Якщо все правильно, перезавантажте ваш телефон в режим відновлення знову, зробити нове wipe data/factory reset, wipe cacheі wipe Dalvik cache, а потім відновити резервні копії диска з самого початку. Перезавантажте телефон.

Перевірте ще раз, чи все працює правильно. Можливо, потрібно буде перевстановити кілька додатків (Spotify та Waze - приклади), щоб знову працювати правильно, але це лише головна проблема.

Сподіваюся, все йде добре.


Що робити, якщо мені потрібно зробити інший телефон ?. Чи є якийсь загальний інструмент чи метод?
скан

На жаль, здається, ні. Я також дуже важко шукав це, але не зміг знайти. Я не можу сказати, тому що це ще не було зроблено або тому, що кожен телефон або виробник має власну архітектуру розділів. Ідеальним способом було б такий простий у використанні інструмент, як GParted, але я не сподіваюся, що незабаром це з’явиться для Android.
Бруно Фінгер

Як щодо зміни файлу зображення вбудованого програмного забезпечення перед тим, як записати його на телефон?
скан

10

Кудо до @Bruno для детального рішення та потрібних файлів. Нижче наведено набагато швидший метод, який не вимагає встановлення жодного ROM / Gapps або перезавантаження в ПЗУ між кроками. Вам потрібна зовнішня SD-карта з достатньою кількістю вільного місця, щоб вмістити всі додатки + дані + фотографії + тощо, які є у вашому внутрішньому сховищі телефону.

Ви можете пропустити кроки 1-5, якщо у вас вже є CWM, а також резервна копія NAND на зовнішній SD-картці (але переконайтеся, що у вас є резервна копія NAND на зовнішній SD, інакше ви втратите всі дані).

ПРИМІТКА. Також слід створити резервну копію своїх даних із внутрішньої SD-картки у випадку, якщо все піде не так, тобто / storage / sdcard0 (резервна копія NAND не створює резервну копію).

 1. Витягніть файли, надані @Bruno десь на вашому ПК.
 2. Перезавантажте телефон у режимі завантаження (зменшення напруги + будинок + живлення), після чого підключіть його до ПК через USB.
 3. Початок Одіна 3.09. Скасуйте прапорець Автозавантажити, помістіть CWM-KitKatCompatible-i9100.tarфайл у розділ AP, потім натисніть кнопку Пуск і зачекайте, поки Одін скаже "RES OK !!" в журналі повідомлень. Це повинно бути досить швидким, кілька секунд.
 4. Тепер перезавантажте телефон у режимі відновлення (збільшення напруги + будинок + живлення)
 5. Перейдіть до резервного копіювання та відновлення> резервного копіювання на / зберігання / sdcard1 - зверніть увагу на 1, а не 0 (ваш CWM може сказати "зовнішній sd" замість / storage / sdcard1; просто вибрав варіант резервного копіювання, відповідний зовнішній SD-картці, це важливо , інакше ви втратите всі дані). Зачекайте, коли резервна копія завершиться, це займе певний час.
 6. Перезавантажте телефон у режимі завантаження (зменшення напруги + будинок + живлення)
 7. Початок Odin 3,09, Un чек Auto-Reboot, чек Re-Partition , помістити файл I91001GB_6GB.pitв розділі PIT, помістіть файл CWM-KitKatCompatible-i9100.tarв розділі AP, потім натисніть Startі почекайте , поки Odin не говорить «RES OK !!» в журналі повідомлень. Це займе певний час.
 8. Перезавантажте телефон у режимі відновлення (збільшення напруги + будинок + живлення)
 9. Перейдіть до версії і зберігання> Формат / система , потім Формат / кеш , потім Формат / дані
 10. Поверніться, щоб стерти дані / скинути заводські налаштування
 11. Поверніться до резервного копіювання та відновлення> відновлення з / зберігання / sdcard1 та відновіть резервну копію NAND, зроблену раніше
 12. Зроблено. Перезавантажте телефон у звичайному режимі.

Процедура перевірена з Cyanogenmod 11 (KitKat 4.4) щоночі та знімок. Має працювати з будь-яким останнім ПЗУ. Немає необхідності встановлювати будь-які власні або запасні ROM або Gapps або навіть завантажуватись в ПЗУ між кроками.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ: Я не можу нести відповідальності, якщо ваш телефон починає співати чи танцювати Lambada (о, як я ненавиджу цю пісню!), Називає вас іменами, видуває, втрачає будь-які ваші дані тощо.


Це найкраща відповідь у мережі, яку я прочитав досі! Я знав, що повинен бути спосіб уникнути перевстановлення запасу ROM. Дуже дякую! Усі інші відповіді або написані погано, не вистачає важливих речей, або зайві речі +1!
Себастьян

Мені це подобається краще, ніж знову встановлювати фондовий ром. Я спробую це.
Мілан Махарджан

Дякую за підручник, але я отримав "Помилка монтажу .." наприкінці кроку 11, і телефон помер :-( (до речі, крок 7 був дуже швидким)
ItayB

Помилка монтажу /storage/sdcard0.,android_secure! Формат пропуску ... Неможливо встановити /storage/sdcard0/.android_secure!
ItayB

Я намагався відформатувати / зберігати / sdcard0 і виконувати з кроку 11 знову. Це закінчується без монтажу помилки (отримано відновлення завершено!), Але все одно чорний екран при перезавантаженні ..
ItayB

4

У моєму випадку мені потрібно було кросплатформенне рішення, оскільки я використовую Linux. Ось що для мене спрацювало:

 1. Назад все. Це стерне все з телефону, включаючи внутрішню SD-карту.

 2. Завантажити:

  • Файл PIT, який ви хочете пропустити. Я використовував цей , який змінює розмір / система від 512 Мб до 1 ГБ та / дані від 2 ГБ до 6 ГБ
  • Будь-яке сумісне відновлення. Я цим користувався
  • (Необов’язково) ПЗУ, який ви хочете встановити. Я встановив CyanogenMod 13 щоночі
 3. Завантажте та встановіть Heimdall

 4. Завантажте режим завантаження

  1. Від'єднайте кабель USB
  2. Вимкнути живлення
  3. Натисніть і утримуйте кнопки гучності, домашньої та кнопки живлення (ви можете відпустити їх, побачивши екран попередження)
  4. Натисніть кнопку збільшення гучності, щоб продовжити минулий екран попередження
 5. Підключіть USB-кабель до телефону та ПК

 6. (Необов’язково) Створіть резервну копію існуючого ПДФО

  sudo heimdall download-pit --output i9100-stock.pit --no-reboot
  
 7. Спалах нового ПДФО та відновлення

  sudo heimdall flash --repartition --pit I91001GB_6GB.pit --KERNEL cwmr6047.img --no-reboot
  
 8. Завантаження до відновлення

  1. Від'єднайте кабель USB
  2. Вимкнути живлення
  3. Натисніть та утримуйте кнопки збільшення гучності, будинку та живлення (ви можете відпустити їх, побачивши екран I9100)
 9. Відформатуйте всі розділи, включаючи / систему, / дані, / кеш і внутрішню SD-карту (sdcard0)

  • При форматуванні внутрішньої SD-карти, якщо вона запитує, яку файлову систему використовувати, виберіть жир, vfat або exfat. Якщо ви виберете ext4, у вас виникнуть проблеми. (Джерела: [1] [2] )
  • Для всіх інших розділів виберіть ext4 за запитом
 10. Встановіть ROM або відновіть резервну копію


Для цього було запропоновано редагування, яке, на мою думку, має бути коментарем: "Для cm13 вам потрібно вибрати ext4 або будь-яку іншу файлову систему Linux. Інакше ваше внутрішнє сховище не працюватиме."
Матвій читайте

Я відформатований / система, / дані, / кеш тощо, як ext4. Але коли я відформатував внутрішнє сховище як ext4, він послідовно став корумпованим. Це сталося зі мною як на CM 12.1, так і на CM 13. Я переформатувався як vfat і знову як exfat, і мої проблеми пішли. Я знайшов пару інших джерел, які сказали те саме: (1) (2)
bmaupin

@Patrick Я уточнив свою відповідь і додав джерела. Дякуємо, що вказали на це!
bmaupin

1

Ось який, можливо, ще кращий спосіб: https://github.com/Lanchon/REPIT

Це так само просто, як миготіння блискавки та збереження даних. Вимагає відновлення та терпіння TWRP. Перший раз працював для мене на S2 (i9100), який вже мав CM13.


Здається, це чомусь не працює. Спалахнув один із цих блискавок за допомогою TWRP. Відновлення поскаржилося, що я повинен запустити його знову з tmp. Я запускаю його знову, відновлення відновлюється через кілька секунд. Ще не в змозі прошивати OpenGApps.
Хьюго Зінк

Не впевнений, що там відбувається @HugoZink - ви, ймовірно, повинні зберегти кілька скріншотів / журналів і повідомити про проблему в github REPIT.
серпня 1616 року
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.