Чи є функція "вибрати всі" в додатку GMail?


15

Раніше я використовував програму електронної пошти за замовчуванням на своєму CyanogenMod 7 EVO, оскільки у мене був обліковий запис Exchange. Однак нещодавно я змінив роботу, і моє нове місце просто використовує корпоративні акаунти GMail (що мені подобається). Оскільки у мене більше немає облікового запису Exchange, я хотів би перейти на додаток GMail, тому що я віддаю перевагу користувальницький інтерфейс і багато чого іншого, але я не можу протягом життя знайти будь-яку функцію "Вибрати все" в це.

Додаток електронної пошти дозволяє мені це робити з меню параметрів ( Menu->Select Allвибирає все в поточній папці). У GMail я помітив, що якщо я вибираю один або декілька елементів, тоді "Скасувати виділення всіх" стає доступним у меню параметрів, але не "Вибрати все". Я також випробував різні форми тривалого натискання на повідомлення, акаунти та папки безрезультатно.

Чи можливо це зробити в додатку GMail, або я просто застряг без нього? Я шукав трекер проблем і не знайшов нічого релевантного, що мене трохи здивувало, якщо чесно. Очевидно, що я можу це зробити з комп’ютера, якщо мені потрібно спорожнити папку / мітку, але я хотів би також зберегти функціональність свого телефону. Чи десь я пропускаю якийсь неочевидний (або, можливо, навіть очевидний) пункт меню?


1
Варто пам’ятати про ставлення Google до видалення пошти. Тривалий час після запуску GMail не було можливості видалити, все, що ви могли зробити, - це "архівувати" пошти. Вони вважали, що з величезним постійно зростаючим сховищем поштової скриньки вам ніколи не потрібно буде видаляти. Після багатого крику від користувачів вони нарешті дали нам можливість остаточного видалення, але вони все ще не дуже вірять у це. З іншого боку, ваші папки зі спамом та сміттям автоматично видаляються зі старих листів, і це не спричинить проблем із обмеженням розміру. Ви можете просто забути, що вони існують, і не турбуватися про їх вручну випорожнити.
GAThrawn

@eldarerathis Чи можете ви, будь ласка, зробити своє питання питання чіткішим, більш цілеспрямованим та загальним? Зараз для цього мало вмісту.
Лео Леопольд Герц 준영

Відповіді:


8

Я не впевнений, як саме ви використовуєте функцію select all, але я думаю, що ефективним способом пом’якшити вашу потребу в цьому є сходити з розуму за фільтрами, мітками та пріоритетною скринькою.

Якщо ваш обліковий запис Gmail сортує вашу електронну пошту за чітко визначеними для вас марками, і ретельно позначте все як "важливим" або "неважливим", то кількість електронних повідомлень, які ви бачите в будь-який час, буде зберігати в розумній кількості більшу частину час.

У цій статті є багато чудових порад від LifeHacker, які я використовував як у веб-інтерфейсі, так і в додатку Gmail.

О, і надішліть запит на функцію Google. ;-)


2
Я, мабуть, повинен бути трохи ретельнішим у своєму фільтруванні та маркуванні. Якщо чесно сказати, одна з речей, які я в минулому мав тенденцію робити зі свого телефону, - це просто видалити / перетерти все в моїй папці "Спам" (що Select All->Deleteможе виконати). Я не можу розібратися, як це зробити через додаток GMail :(
eldarerathis

До речі, видалення папки Сміття з програми GMail також не представляється можливим. Я не пам'ятаю, чи міг би я це зробити з програми електронної пошти ...
eldarerathis

@eldarerathis - Так, я бачу, як очистити всю вашу папку "Спам" було б корисно за допомогою цієї функціональності. Якщо у вашому обліковому записі Gmail немає проблеми з простором, хоча він автоматично видалить все, що перевищує місяць, тому не так, як вам доведеться турбуватися про те, щоб смішно вийшло з рук. Я можу зрозуміти примус, щоб ця папка була чистою, хоча ... :)
newuser

1
@eldarerathis - Людина, це справді аматорські помилки від Google. Я розумію, що вони хочуть заохочувати людей архівувати все, щоб потім було можливо шукати пізніше, але пакетні операції - це така особливість початкового рівня, що я чесно вражений тим, що їх повністю залишили.
newuser

4

Ні, не так, як в версії 2.3.3.4.1. Я пройшов усі налаштування / дії досить ретельно, в різних контекстах, не пощастивши.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.