Чи є платник Android Media Media, який дозволяє пришвидшити mp3? [зачинено]


26

Чи є медіаплеєр для Android, який може відтворювати mp3 на 10% швидше або повільніше, якщо користувач хоче?

Відповіді:


5

Rockbox має дуже ранній порт для Android, який дозволяє прискорити MP3, як тільки включена опція Timestrech . Порт дуже функціональний, але інтерфейс та інтеграція з Android все ще залишають бажати кращого. Джон Корбет з LWN зробив хорошу підсумкову статтю кілька тижнів тому. Найважливіша порада перед її використанням:

Уявіть, що ваш екран - це сітка 3х3, де середина використовується як селектор, ліворуч - праворуч - вгору - як клавіші курсору. Інші вказівки мають спеціальні функції на деяких екранах, наприклад, на екрані "Тепер грає" зліва зліва ви можете отримати доступ до деяких параметрів режиму відтворення.

Раніше насолоджуючись Rockbox на кількох попередніх програвачах Sansa, я особисто вибачаю недоліки інтерфейсу користувача і використовую його під час відтворення довгих ділянок подкастів. Мені подобається, що встановлено швидкість відтворення (незалежно від висоти) від 50% від початкової швидкості до (принаймні) 200%. З кроком у десяту частину відсотка. Залежно від теми та швидкості, з якою люди говорять, я буду слухати подкасти на рівні 175%, 166%, 150%, 133% або 125%.


4

Я написав Осплей , який робить це головною особливістю. Я вважаю це стабільним продуктом і зараз видаю лише виправлення.


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.