Як мати телефон пріоритетом зашифрованих точок доступу до Wi-Fi?


9

У мене є рішення Wi-Fi, подібне до FON, яке має зашифровану точку доступу Wi-Fi приватного будинку та гостьову мережу, яка не шифрується та потребує входу один раз на день. Моя проблема (а точніше, роздратування) полягає в тому, що телефон, здається, віддає перевагу незашифрованій гостьовій мережі. У мене це ввімкнено, тому що я можу користуватися гостьовими мережами інших людей, коли я блукаю по місту. Було б сенс, що між зашифрованою та незашифрованою точковою точкою було б розумно віддати перевагу шифрованому, незалежно від сили сигналу. Чи є спосіб вирішити це?

Відповіді:


3

Ви можете змінити гостьову мережу на низьку пріоритетність, відредагувавши суплікант .conf-файл (ймовірно, вимагає root або adbвикористання). Ви можете дізнатися, що це за файл, переглянувши /etc/wifi/wifi.conf; потрібний файл встановлюється як значення SUPP_CONFIG_FILEвластивості. Зазвичай це /data/wifi/bcm_supp.confабо /data/misc/wifi/wpa_supplicant.conf. У цьому файлі ви побачите такі записи:

network={
    ssid="network name"
    someotherproperty="some other value"
    priority=0
}

Ви хочете мати priority=0для тих мереж, до яких ви найменше хочете підключитися, і вищий пріоритет для мереж, до яких ви хочете підключитися. Якщо у вас просто є "не хочу" і "хочу", використовуйте 0 і 1. Якщо у вас є "не хочу", "не бажано", "бажано" і "супер-бажано", використовуйте значення 0, 1, 2 і 3 відповідно. Ви отримуєте ідею.


Я використовую Примітку 3 з Android 4.3. Wpa_supplicant.conf заповнений лише загальною інформацією Samsung. Чи змінили шлях Android / Samsung?
mgutt

1

Ваш пристрій укорінений? Якщо так, ви можете отримати доступ до файлу /data/misc/wifi/wpa_supplicant.conf та встановити / редагувати поле пріоритету для кожної мережі. Я оглянув ринок, і не зміг знайти жодної програми, яка дозволить вам редагувати це поле в графічному інтерфейсі або будь-який інший спосіб це зробити без кореня. Я також особисто не експериментував з цим, тому я не впевнений на 100%, як це буде працювати, але я знайшов єдиний варіант, який виглядає так, що може допомогти вам контролювати, до якої мережі підключається ваш телефон, коли їх кілька налаштовані мережі в межах діапазону.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.