Як визначити, чи на екрані Nexus S у мене Super AMOLED або РК-екран?


12

Багато джерел посилаються на те, що Nexus S здійснює доставку з 2-х різних типів екрану через нестачу Super AMOLED. Оскільки я перебуваю у Великобританії, швидше за все, у мене буде Super LCD, який я десь прочитав, поступається порівняно з Super AMOLED.

Як я можу сказати, який у мене є? Які основні відмінності?

Оновлення: відповідь знайдено тут: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1022216

Переглядаючи "Версію для базової смуги" в розділі "Про телефон", видно, що базовою смугою, що починається з I9020, є Super AMOLED або I9023 для Super LCD.Який із цікавості ви побачили, який саме показ ви мали? Я хвилююся після того, як побачив речі в Інтернеті, порівнюючи їх обоє, тому я дійсно не знаю, ризикувати чи ні. Якщо у вас є SLCD, це так погано, як ви, можливо, думали?
присутній

Відповіді:


7

Подивіться на щось чорне (наприклад, зображення лише чорного кольору) у своєму телефоні та вимкніть світло. Якщо у вас AMOLED екран, він повинен бути чисто чорного кольору (практично не випромінюється світла). З РК-дисплеєм він буде значно яскравішим / сірішим.


Я спробую сьогодні ввечері!
Dunhamzzz

1
Це виявилося правильним і підтверджено версією базової смуги.
Dunhamzzz

-1

щодо того, чи не поступається Super AMOLED: оновлення Android 2.3.3 ввело корекцію кольорової температури, на яку багато користувачів скаржаться, що їх колір екрану "потворний та жовтуватий" http://www.androidcentral.com/nexus-s-233-update- виклик-небажані екрани .

Зміна кольору все ще присутня в новій версії 2.3.4, і деякі почали підозрювати, що той факт, що не всі бачать цю зміну кольору, може бути пов’язаний з тим, на якому екрані є телефон; при цьому SuperAMOLED асоціюється з жовтуватим кольором, а РК не має жовтуватого кольору.


1
Як це відповідає на питання?
але

@Al теоретично, якщо у вас є оновлення, ви можете сказати, який екран у вас є, маючи жовтий колір чи не маючи ...
Метью читайте
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.